שלום לכם, אפשר ברשותכם התייעצות בנושא רכישת

שלום לכם, אפשר ברשותכם התייעצות בנושא רכישת

אופניים?

מקווה שלא תסקלו אותי על החובבנות, בכל מקרה, הכנתי קסדה מראש על הראש.

אז ככה, אני זקוקה לאופניים לעיר, להובלת ילד לגן בעיקר, אבל גם לקניות בסופר וכו'. כמו כן, יצא לי לעשות טיולון קטן עם בעלי והאופניים הנוכחיים - אופניים נשיים וכבדים מאוד בלי הילוכים - היו מאוד איטיים, כך שאני רוצה אפשרות לטייל בנוחות וגם די במהירות. הטיול היה על גדות הירקון, לא ממש כביש כורכר.

מוכר בחנות סמוכה לבית המליץ על אופניים של ראלי שנקראים venture 202. היו נוחים ונחמדים בנסיעה קצרה בסביבה. האם מישהו מכיר? יכול לומר לי יתרונות וחסרונות? או להמליץ על דגמים אחרים שיתאימו לדרישות הנ"ל ומחירם לא יעלה על 1000-1300 בערך?

יש שתי "קטגוריות" מתאימות

הראשונה היא אופני עיר - שיהיו מהירים ונוחים (מגיעים בד"כ עם 21 הילוכים ובולם קידמי קצר מהלך), אך ללא יכולת רכיבה בשטח.
השנייה - אופני הרים בסיסיות.

אני באופן אישי מאוד אוהב את הדגמים לנשים של TREK, זו חברה פופולרית עם שירות מעולה בארץ.

אופני העיר והשטח הבסיסיות שלהן עולות סביב 2000, לפני מיקוח והנחות כאלו ואחרות, כך שהמרחק מהתקציב שהגדרת הוא לא גדול, ולדעתי יהיו לך יותר כייפים מהדגם שציינת.

בהצלחה,

shinjuku

New member
מצטרף להמלצה של השפן

ל-Trek יש דגם קרוזר נהדר לרכיבות עירוניות, ה-Navigator. הם לא נורא כבדים, יש להם גם גרסא מותאמת לנשים, הם סופר נוחים ונראה לי שהם יתאימו לצרכים שלך.
אין להם יותר מדי קשקושים אבל יש 21 הילוכים, בלמי V קלים לתחזוקה, ואפילו פעמון (-; בילט-אין.
קצת מעבר לתקציב שלך, אבל הייתי מציע לנסות אותם.

למעלה