שלום לכולן, עכשיו גם אני מצטרפת, כבר לא סמויה

במיכל

New member
שלום לכולן, עכשיו גם אני מצטרפת, כבר לא סמויה

אני אמא לשתי בנות מקסימות : הגדולה בת 5 הקטנה בת 3 ואנחנו מצפים ללידת תאומים בנים. אני בשבוע 5+28, מתלוננת הרבה, אבל סוחבת, בסה"כ עובר בסדר. היום היינו באולטראסאונד. תאום א' שקרוב יותר לצואר הרחם - נמצא עם הראש למעלה (מצג עכוז) ותאום ב', בדיוק ההפך, הראש למטה הרגלים למטה, אבל לא הוא זה שיצא ראשון. אני מקווה שתאום א' עוד יתהפך, מי יודע... מאוד חוששת מניתוח קיסרי בעיקר בגלל שיהיה לי כ"כ הרבה עם מה להתמודד ולא לקחתי בחשבון החלמה מניתוח. ברור לי שיהיה בסדר, אבל עד שלא אראה את שניהם ואיך אני מסתדרת, בעיקר עם ההנקות, אני אמשיך לחשוש. זהו בערך, אשמח לשמוע מנסיונכן. תענוג להכנס לפה, למדתי הרבה, קראתי הרבה מילות עידוד לכל מיני מצבים, אז אני בטוחה שאתעודד גם הפעם. הריון/לידה/גידול קל לכולנו מיקי

ברוכה הבאה מיכל ../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif

איזה כיף לשמוע על שני בנים אחרי שתי בנות! בטח הן מצפות ומתרגשות
יש עוד סיכוי שהעובר הראשון ישנה את תנוחתו! מאחלת לך המון הצלחה בהמשך ההריון, בלידה והלאה בגידול של ארבעתם

שלום לך מיקי וברוכה הבאה../images/Emo140.gif

איזה יופי של משפחה מאוזנת סידרת לך... שתי בנות ושני בנים. יופי. לגבי המצגים - יש תאומים בשבוע שלך כבר לא זזים (מאיה ויובל שלי היו במצגים שלהם, עכוז ורוחב, עד הקיסרי המתוכנן בשבוע 38+2) ויש כאלו שלא מפסיקים להתהפך כמו שירה שלי שהיתה במצג עכוז עד שבוע 30 והספיקה להתהפך כ5 פעמים עד הלידה. מקווה בשבילך שאצלך עוד יתהפכו - בהחלט יכול לקרות. לגבי ההנקות - שאלת בפורום הנקת תאומים ולא הספקתי לענות לך. קבלי התנצלות
. כרגע מתארגנת סדנת הכנה להנקת תאומים לחודש יולי. יש כבר שלוש בנות שרוצות ואם תצטרפי, יש סיכוי רב שנקיים את הסדנא. הסדנא היא בת שלוש שעות, מתקיימת בשעות אחר הצהרים במודיעין ובחינם. אנחנו מדברות על כל מה שקשור בתאומים וגם על הנקה לאחר ניתוח קיסרי. מקווה שבשבילך זה יהיה מידע תיאורטי בלבד...

למעלה