שלום לכולם

ירח41

New member
שלום לכולם

אני רואה שבקושי עונים פה אבל אני אשאל בכל זאת. מה שאני צריך זה רק חוות דעת עם נימוקים. אני לקראת סיום תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחשבים בבן גוריון בבאר שבע ואני עתודאי. מה שאומר שיש לי עוד 6 שנים בצבא, 3 שנים סדיר ושלוש שנים קבע. בשנים האלה נותנים לי אפשרות ללמוד תוך כדי הצבא. הכיוון שלי זה הנהלה בדרגים הגבוהים, יותר בקטע של ניהול מאשר קטע של שכיר. אני מתקשה לראות את עצמי עוד 20 שנה בא מקבל את הכסף שלי והולך, אני רוצה להשקיע בעבודה להתקדם ולהגיע לניהול בדרגים הגבוהים ביותר. בכל מקרה שמעתי על כל מיני כיוונים שאני יכול לקחת. דבר ראשון המליצו לי הרבה על לעשות תואר נוסף במנהל עסקים, בעיקר כי זה אחד הדברים שמנהל צריך. המליצו לי לעשות תואר במנהל עסקים, ובמשפטים. כי בדרגים הגבוהים נעזרים הרבה בעורכי דין, וברגע שיש לך גם מנהל עסקים וגם משפטים אתה נמצא בכל הכיוונים ומבין בכל הכיוונים. המליצו לי לעשות תואר גם בכלכלה, כי בדרגים הגבוהים מתעסקים בעיקר בהרבה כסף, ותואר בכלכלה יכול לעזור. בכל מקרה הייתי רוצה לשמוע חוות דעת רצינית, תודה.

oleg_kh

New member
מנהל עסקים

במנהל עסקים לומדים קצת מהכל, ובשביל להיות מנהל באמת רצוי שיהיה לך תואר במנהל עסקים.

למעלה