שלום לכולם!

שלום לכולם!

חדשה פה! טוב אז אני רוצה להעלות משהו קצת שונה. והפעם על אחים ואחיות, אבל של קרובי משפחה. או יותר נכון: "הדודות" לפני שבוע אחות של סבתא שלי הגיעה לארץ. זו אישה מקסימה שאני מאוד אוהבת. הפעם האחרונה שראיתי אותה הייתה לפני 4 שנים בערך. כשהיא ראתה אותי היא ראתה איך השתנתי (כן, גם רזיתי בזמן הזה שהיא לא היתה
) בכל אופן היא אמרה לי שאני מאוד יפה, ושיש לי יופי מיוחד. ת'אמת, אני לא חושבת שאני יפה.. ממש לא, טוב, אולי אני לא מכוערת, אבל יפה אני לא. היא אמרה לי "בטח יחטפו אותך". אותי?? יחטפו? אני כבר בת 20 ועוד לא היה לי קשר רציני עם אף אחד, אז אותי יחטפו? איך? אז עלתה בי השאלה
האם גם אתם נתקלתם במקרים כאלה שהדודות (הקרובות והרחוקות) אומרות לכם דברים שנשמעים לא הכי מציאותיים? והשאלה היותר שאלתית היא:
האם הם באמת חושבות ככה או שהן פשוט... משוחדות?
אשמח אם תביעו דעה..

הממ...

לי תמיד אמרו כשהייתי צעירה: "וואי על בטוח כל הבחורים מחכים לך מחוץ לדלת"- בגיל 16 כשזה לא היה ככה זה היה ממש מתסכל לשמוע את זה, אבל למדתי לשמוע בצד אחד, ולהוציא בצד השני. לא תמיד מה שאומרים מתכוונים, אבל יש פעמים שכן מתכוונים אליהם- זה מאוד תלוי בהרגשה האישית שלך כשהיא אמרה לך את זה. ו... ברוכה הבאה

jKiTTiE

New member
אומרים לי את זה

די הרבה פעמים בלי להשוויץ...לא קשור לדודות דודים יש כאלה שאני לוקחת את זה בתור מחמאה ויש שאני לא מתייחסת כי זה סוג של עקצנות וקנאה ואפשר לראות את זה לפי העיניים של אנשים

פילפולה

New member
הכל תלוי באינטואיציות../images/Emo70.gif

מצד אחד את צריכה להיות מספיק בטוחה בעצמך כדי לשפוט באובייקטיביות. מצד שני, תסמכי על האינטואיציות שלך. כן, יכול להיות שהיא מרה את האמת ויכול להיות שהיא אמרה את זה כדיח להיות נחמדה תראי איך היא מתייחסת אליך וכו'. אם היא אוהבת אותך אז קרוב לודאי שהיא משוחדת לטובתך ואז לא משנה כמה מכוערת [או כונפה] תהיי בשבילה את תהיי לפחות חמודה [חיצונית]. אין מה לעשותף יופי הוא גם סובייקטיבי. ולא. אני יודעת למי להתייחס ולמי לא. מי שמנסה להעליב אני מתעלמת ומי שמחמיא [אינטליגנציה וכו'] אני מחחיכת ואומרת שהם צודקים
. אם אין אני לי, מי לי? פיל

למעלה