שלום לכולם

נ ו נ ו ש

New member
שלום לכולם

הי. אני חדשה כאן בפורום ובתחום הזה בכלל. בעלי ואני נשואים כבר שנתיים והחלטנו שזה הזמן להתחיל לנסות... אז ככה- עשינו את כל הבדיקות שצריך וזהו- יוצאים לדרך. יש לי כמה שאלות אליכן: קודם כל, האם אפשר להסתמך על תאריך הביוץ או שכדי להשתמש גם בבדיקה? אם כן - על איזה בדיקת ביוץ אתן ממליצות? דבר שני- יש איזו תנוחה מועדפת או שהכל הולך??? אשמח לקבל תשובות תודה ,נונוש

פוּ

New member
ברוכה הבאה../images/Emo13.gif ו-../images/Emo50.gif

יש לך מחזור סדיר? אם כן אז את יודעת מתי הביוץ -פחות או יותר ואין צורך בערכה
כל תנוחה שבא לך

נ ו נ ו ש

New member
תודה../images/Emo51.gif- פו

וכן- המחזור שלי סדיר. בחודש שעבר ספרתי 30 יום. הביוץ אמור לצאת ביום ה-16 , נכון?

לירית1

New member
ברוכה הבאה נונוש ../images/Emo39.gif

לגבי תאריך הביוץ - אני לא יודעת איך את בודקת, אבל יש פה כמה שיטות, ביניהן בדיקות. לא חייב לבצע הכל. רק מה שנוח לך איתו בשלב זה. לגבי התנוחה - באמת שזה לא ממש משנה, אבל יש ה"מהדרות" שאחרי קיום המצווה מרימות רגליים כמה דקות או לפחות שוכבות על הגב במנוחה כדי לא להפריע לחברים הקטנים להגיע ליעד הנכון
בכל מקרה שיהיה בהצלחה

נ ו נ ו ש

New member
../images/Emo51.gifתודה לירית1

אז כמו שאת אומרת, אני אנסה "להדר". יש לי עוד שאלה קטנה- קראתי איפהשהוא שמומלץ לנסות יום כן יום לא(כדי שהזרע יהיה מספיק חזק) - זה נכון או שחבל לפספס ניסיונות? אולי אפילו כדאי ממש לחכות לימים של הביוץ ולא סתם לשכב לפני זה. מה את אומרת? יש בזה משהו או שזה סתם קישקוש???

לירית1

New member
אני לא ממש יודעת ../images/Emo4.gif

בדיוק היום היה שירשור בנושא הזה. הטענות בעד יום כן יום לא הן מבחינת - לא להתיש את המערכת אם לא יודעים בדיוק מתי הביוץ, ויש אומרים שכמות הזרע יורדת. אני חושבת שאם את יודעת מתי הביוץ בדיוק אז ביומיים-שלושה שלפני ותוך כדי - למה לא לעשות יום כן יום כן

תות בר

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אל תצחקו עלי
כי זה ממש מביך.... שמנו לב שאנשים מעירים לנו כלמיני אמונות שקשורות לאמונות או לעצות סבתא, כשהמכנה המשותף של כל אלו (תנוחת המריצה, עמידת נר, כרית מתחת לגב) זה אלמנט הרמת הרגליים. אני לא ארחיב החלטנו בעקבות המסקנה הזאת
. לידיעתכן ושימושכן

למעלה