שלום לכולם

flirtut

New member
שלום לכולם

אני מאוד רוצה לשתף אתכם בהרגשה שלי בתקופה האחרונה בערך כ-חצי שנה או בעצם מאז ומעולם ההרגשה שלי תמיד הייתה שאין לי טעם לחיים , תמיד אני הרגשתי וגם היום שאין טעם בכלל , אף פעם לא הייתי חשוב לאף אחד או לפחות מבלי אינטרס מובהק משום מה אין לי מושג ככה זה כל החיים ואני בנאדם מאוד חברותי מי שמכיר אותי יכול לקבל הלם ממה שאני כותב כאן כי לא היו מאמינים עלי , אין לי חבר או חברה ובטח שלא בתחום הרומנטי שלא נתחיל עם זה בכלל ובו אני אוכל לשתף אותם במה שעובר בתחושות ורגשות ביומיום כי כולם מאוד שטחיים בחיי אני פעמים רבות בחיי חשבתי לשים קץ להכל לבלוע כדור לחתוך ורידים לאחל לעצמי לסיים את הכל בפיגוע או ליפול מצוק הרגשתי צורך לשתף אתכם בזה אולי מתוך תחושת הקלה כלשהי או מתוך קריאה לעזרה אני די נואש במיוחד בימים האחרונים שאני נמצא לבד ואין לי אוזן קשבת אמיתית ולא בצורת פסיכולוג שמחכה לתשלום בסוף הפגישה עצוב לי שזה ככה אשמח לכל תגובה שהיא תודה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ברוך הבא לפורום....

נשמע שהצורך הזה, או הרצון הזה לשתף אותנו כאן בפורום עולה מעייפות גדולה, עייפות מהמסיכה, שמשדרת לכל העולם שהכל בסדר כשבפנים הכל מרגיש לא בסדר עייפות מתחושת הלבד הגדולה, כשאין אף אחד שהוא באמת קרוב ובאמת מבין גם אם יש המון אנשים מסביב ואולי יותר מכל, עייפות מהכאב..מהתחושה הזו של חוסר המשמעות אנחנו שומעים כמה אתה מחפש עבור עצמך הקלה מקום בו תוכל לפרוק, מקום בו אולי יוכלו להבין אותך יותר... להתחבר לכאב הזה שלך, למקום האמיתי הזה לא לברוח ממנו, לא לראות רק את המסיכה, אלא את האדם האמיתי, שמאחוריה את הכאב שלו ואת הקושי שלו ואולי..אולי הפריקה הזו, תאפשר את התחלה של הקלה ואולי, החיבור הזה, שהוא על בסיס אמיתי, יאפשר מקום לתחושות אחרות ואולי...אולי זה נכון, בנקודת הזמן הזו, לקרוא לעזרה...לבקש אוזן קשבת בגובה העיניים, ממי שבאמת רוצה גם להקשיב.. מזמינים אותך להמשיך ולשתף כאן בפורום, להתחבר לאנשים שכאן לנסות ולמצוא כאן, את מה שאתה מבקש לעצמך, את האוזן הקשבת הכ"כ משמעותית הזו. וגם אנחנו, בערוץ מעט אחר, מציעים לך אוזן קשבת בשיחה אישית, אם תרצה. ברוך הבא

למעלה