שלום לכולם
רציתי להמליץ על...

טון טון1

New member
שלום לכולם ../images/Emo20.gif רציתי להמליץ על...

שירות חדש לעוורים/כבדי ראיה שברשותם כלבי נחיה טקסי פט מנסיון אישי שלי, אני בעלת כלב ותמיד יש לי ויכוחים בלתי פוסקים עם נהגי מוניות שמסרבים לקחת אותי עם הכלבה היפה שלי כששמעתי על השירות החדש ממש שמחתי ואני ממליצה עליו בחום. יובל הנהג הוא אדיב ומקסים ונותן שירות מכל הלב.. מקווה שהמלצתי תעזור למי שצריך שינוע עם הכלב ותמיד מסתבך. מצורף פלייר שלהם שסרקתי. חג שמח אסנת וטון טון מפורום כלבים

נחמד אבל לא מתאים לכלבי נחיה,

כלב נחיה לא מובילים בכלוב, אלא יחד עם בעליו ליד הרגליים. על פי החוק כל נהג מונית חייב לקחת עיוור עם כלב נחיה, והם כמעט תמיד מוכנים לעשות את זה בלי שום בעיות. החארון שניסה להתנגד חטף קנס כבד ביותר. מכל מקום, בהצלחה עם השירות החדש וחג שמח!

טון טון1

New member
כבר שמעתי נהגי מונית שהתלוננו בפני על

כלבי נחיה שהסיעו ולי אישית קרה מקרה שהייתי צריכה לקחת את הכלבה לוטרינר כי היא התחילה לצלוע בפתאומיות ולא רציתי ללכת ברגל כדי שלא תאמץ את הרגל התקשרתי ל-4 תחנות מוניות בעיר ואף נהג לא היה מוכן להגיע ולקחת אותנו , היו כאלה שהסכימו רק אם הכלבה קטנה ותשב עלי ואחד הגיע , ראה אותה וסירב לקחת, זה היה ממש מתסכל ועצוב ואני שמחה שיש את החוק שמחייב את נהגי המוניות להסיע את כלבי הנחיה כי אחרת היו בלאגאנים מיותרים. בכל מקרה השירות הזה יעיל גם להסעת הכלב ללא בעליו לכל מיני צרכים וחשוב שידעו שיש את האופציה הזאת. תודה על ההתיחסות אסנת

למעלה