שלום לכולם יש לי שאלה

tzevikag

New member
שלום לכולם יש לי שאלה

אני לומד תואר ראשון בקרימינולוגיה והחלטתי לעשות את עבודת הסמינריון שלי על הדבר שהכי מעניין אותי שזה כמובן הטוראט. רציתי לדעת עם תהיה אפשרות לקבלת עזרה בשאלות שיכוונו אותי לעשיית העבודה ועזרה במילוי שאלון על הטוראט (אנונימי כמובן
). אודה לכם מאד אם תוכלו לכתוב לי האם יש הסכמה או לא . תודה מראש לכולם

yakovs

New member
צביקה

אתה יכול להפנות אלי שאלות בקומונה או במסרים אישיים. אין שום בעייה. אגב, איזה צביקה אתה: א' ב' או ג'? יעקב.

צביקה אני מוכנה ולא רק באנונימיות

מה שתרצה שאלות כמה שאתה רוצה ועל הכל ניתן לכתוב לי באימייל[email protected] רק תכתוב לי שאלון בקשר לטוראט זה צביקה. ככה תרשום לי בנושא שלא אחשוב שזה וירוס במיקרה מבטיחה לענות על הכל . המשך לילה טוב.

קרימינולוגיה

צביקה שלום, לא הבנתי מה הקשר בין טוראט לקרימיולוגיה. טוראט זה תסמונת ולא דבר פלילי. פעם אחרונה שהעתונות עסקה זה היה בנער אר לא היה אחראי למעשיו שבילה עם בת ואחרי זה ניסו להטיל בו דופי וכתבו שהשופט התחשב בטוראט שלו ולא שלח אותו למאסר. מעטים מאוד האנשים שבגלל הטוראט מבצעים מעשי פשע. להיפך הנערה ניצלה את תום הנער. יותר פרטים על המחקרה תקבל משביק יו"ר העמותה(בת שבע גרניט) משה

tzevikag

New member
משה היקר

אחת הדרישות שיש לי לסיום התואר הוא ביצוע של שני סמינריונים אחד בקרימינולוגיה ואחד בחינוך (מקצוע נבחר). העבודה שאני עושה על הטוראט היא בחינוך ואין קשר לעולם הפשע. המשך יום נעים

חגית35

New member
על טוראט וקרימינולוגיה-

יש קשר. יש מחקרים המצביעים על הגן A1 שקשור בתוקפנות נדמה לי שהכנסתי פה עם מידע על זה - הנה תקציר של תרגום מהמחקר שציטטתי להלן: תסמונת טורט נמצאה קשורה באופן מובהק לגן A1 . כך מצא החוקר מטקסס Kenneth Blum – נמצא כי 455 מכלל הלוקים בתסמונת נושאים את הגן A1 . ככל שהתופעות של התסמונת חריפות יותר, כך הסיכוי להימצאותו של הגן הזה גבוה יותר. גן זה אחראי גם לאלימות. אצל 60% מבני הנוער שהתנהגותם הוגדרה כמאופיינת באלימות חולנית - נמצא גן זה. ביום העיון של עמותת אסטי"י לפני שנתיים נדמה לי- לא הייתי בו אבל זכורה לי ההזמנה- היה על זה פאנל והרצאה ודיון אולי מישהו פה היה - בת שבע בטוח ויוכל לשפוך אור על הנושא. אין זה אומר שטוראטים הם קרימינלים שלא יובן שלא כהלכה.

tzevikag

New member
תודה לכולם

אני בטוח שהעזרה שלכם תסייע לי לעשות את העבודה

ohli

New member
צביקה

הי צביקה שמי אורית וגם אני לומדת קרימינולוגיה. אני אשמח לעזור לך בכל מה שתצטרך בהצלחה

למעלה