שלום לכולם, אני צריך בבקשה עזרה

שלום לכולם, אני צריך בבקשה עזרה

לפני מספר ימים אח שלי קנה לי מכשיר DVD קורא Divx של LG, המכשיר עובד מצוין ואיכות סרטי הDivx שלי מוצגים באיכות גבוהה מאוד. יש לי רק בעיה בקשר לכתוביות - כאשר אני צורב סרט Divx וצורב יחד איתו כתוביות בעברית הן מוצגות בDVD כקווים (--- ------- --). מה עלי לעשות? אני צורב בNero6 כData Disc את שני הקבצים (הסרט והכתוביות). אני לא כל כך מתמצא בNero6 עד עכשיו השתמשתי בגירסא ישנה יותר (גם הצורב שלי חדש), אולי אני צריך לבחור אופציה אחרת ולא Data Disc? אני מצטער אם שאלתי שאלה נפוצה, פשוט לא קראתי שאלות אחרות, אין לי בעיה שתפנו אותי לשאלה אחרת או למדריך. תודה מראש, אסף.

עוד משהו

כשאני שם כתוביות באנגלית הDVD מציג רק תווים שהם אותיות אנגליות, הוא לא מציג סימני פיסוק וסימני שאלה וקריאה, במקום הסימנים האלה הוא מציג גם קווים כמו באותיות העבריות. אולי אני צריך לכוון משהו בהגדרות של הDVD? מספר הדגם שלי הוא DV8721PM תוצרת LG.

kkdd

New member
אנחנו לא מתעלמים מאף אחד.

ה DVD שלך תומך ב DIVX, זה נכון אבל הוא לא תומך בכתוביות בעברית אתה צריך לשים את הכתוביות תצמיתות בסרט (שזה כולל המרה) ואז לצרוב אותו אני מבין שיש לך LG ככל הנראה יצא פלאג שאתה צריך לשדרג את הנגן שלך שהוא יתמוך בכתוביות בעברית תברר... אם אין להם עדיין בחנות אז זה בגל שעדייין לא הומצא בחברה הזו, או שעדיין לא הגיע אליהם אני יודע שב KISS (שאני לא ממליץ לקנות מהם) הם תומכים בכתוביות בעברית.

למעלה