שלום לכולם, אני חדשה פה ויש לי שאלה

36alma

New member
שלום לכולם, אני חדשה פה ויש לי שאלה

או שתיים, בעצם... אני מאוד רוצה להתחיל לעשות יוגה. אבל רוצה לדעת מהו המינימום הכדאי של שיעורים כדי לקבל אפקט כלשהו מהתעמלות זו? שנית, האם אפשר לעשות יוגה בבית, בלי לגרום נזק לגוף ובלי השגחה של מורה? האם זה מומלץ? האם יש קלטות שמדריכות ביוגה? לאיזו יוגה כדאי להיכנס? איך נכנסים בכלל לעולם הזה? תודה

יוגי בר

New member
להתחיל.....

היי לך עלמה אז ככה: זה יופי שהגעת לגיל שאת רוצה להתחיל לעשות ולתרגל יוגה. 1. מה זה יוגה? אז קודם כל, יוגה זה לא התעמלות. מה לעשות? כדי לדעת קצת יותר לעומק על יוגה הכנסי למדור מאמרים בפורום (תמצאי את המלה בשורה העליונה של המסך) וחפשי את המאמר " סוד התרגול היוגי". תתחילי בזה .. ואם תרצי עברי למאמרים אחרים. וזו דרך טובה להתחיל להכנס 2. בית מול מורה יוגה אפשר לתרגל גם בבית. אבל- וזה אבל גדול- צריך ללמוד קודם כל במרכז יוגה מסודר ועם מורה מיומן ולעניין את כל יסודות התרגול היוגי. בת-א, יש הרבה מרכזי יוגה ואפשר להתנסות בכולם. (שיטוט מהיר בעכבר העיר ינחה אותך לכל מקום). למדת את היסודות? סחתיין זה רק לעניין שתתרגלי יום יום בבית. ושוב, זכרי! יוגה זו לא התעמלות. 3. קלטות. אפשר להסתכל- אבל לא לומדים מקלטות. והנה דוגמה. המתרגל בקלטת שיכול להיות מתרגל יוגה מיומן ביותר, ימחה אותך לביצוע אסנה- תנוחה מסויימת. ואת תרצי לעשות את בדיוק כמוהו- נכון? נכון. אלא מה? בקלטת, אין מורה שישגיח עליך. ואת עלולה להזיק לעצמך. וזו הרי לא המטרה שלך. בהצלחה. בברכה ואהבה יוגי בר

למעלה