שלום לכוווווווולם !!

תומר1000

New member
שלום לכוווווווולם !!

שלום אני גרה בחיפה ההורים שלי גרושים מאז אני בת שנתיים המצב בין אמא שלי לאבא שלי מצויין!!! (שמי תומר) רציתי קצת שמישהו יסביר לי פה את העיניינים ... אוהבת (למרות שלא הכרתי ...) תומ נ.ב : שלחתי הודעה אחת אבל אף אחד לא ענה לי עליה ולא היתייחס אז בבקשה...

עו מר 5

New member
ברוכה הבאה תומר

הלוואי עליי שההורים שלי היו ביחסים סבירים, אני לא מדבר על מצוינים. לדעתי זה הפורום הכי תומך, את יכולה להרגיש חופשיה לדבר על הכל. אני עומר(י), חייל כבר יומיים, בן 19.

ברוכה הבאה מתוקה!

אני שמח שאף אחד לא נפגע מהפרידה בין הוריכם והקשר ביניהם הוא טוב. אני שי , נעים להכיר. הפורום פה מלא באנשים יפים ומתוקים שאני בטוח שתאהבי.

עצוב 100

New member
שלום תומר, וברוכה הבאה לפורום...

נעים מאד!! אני ... בן 19, גם יחסית חדש כאן, בערך חודש וכבר מרגיש בבית!! כולם כאן אחלה, כך שלא תיהיה לך בעיה, התאקלמות נעימה. . .

שלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ירדן ואין לי ממש מה לכתוב רק רציתי להתייחס כי ביקשת אז
...

תומר! ברוכה הבאה!

אני אלינור בלה בלה בלה מנהלת בלה בלה בלה ברוכה הבאה!! את תמיד מוזמנת לכתוב ולחלוק איתנו כל דבר!! תמיד כאן בשבילך! אלינור

P i N k G i R l

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שמחה לשמוע שהיחסים בין אימך לאביך מצויינים! להסביר את העינינים? אז ככה: הגעת לפורמינו הקט והחמים! את מוזמנת לשפוך את כל אשר על ליבך. לבכות, לצחוק, לתמוך ולהתמך וכל מה שבא לך! ואני אפרת, נעים מאוד! מקווה שתהני כאן! ברוכה הבאה

למעלה