שלום!לא היה לי מושג לאן לשייך את הש

shimshimi

New member
שלום!לא היה לי מושג לאן לשייך את הש

השאלה שלי...אני צריכה קצת עזרה..אולי תשובה אמרו לי שזה קשור ללחץ כנראה אז החלטתי לרשום כאן. אני בת 18 וחצי עוד שבוע מתגייסת...בן אדם לא לחוץ לא עצבני לא כלום ..אבל אסטרונאוטית,זאת אומרת עוברות לי מאות מחשבות בראש בשנייה..ואמרו לי שאולי אני לחוצה שלא במודע בגלל הגיוס ועוד כל מיני דברים שאני צריכה להספיק. הבעיה שלי היא כזאת- יש לי כאבי ראש כבר 3 ימים, זה לא בדיוק כאב,קשה לתאר.. הנקודה היא בערך מעל הצוואר בין תחילת הגולגולת ואולי אפילו בהמשך..אני מרגישה כמו כדור של זרמים כאלה שמתפשט בכל האזור זה גורם לי להרגשה מוזרה,סחרחורת וצמרמורת..אני מרגישה דיי רגיל ואין לי חום או משהו כזה.. עשיתי אמבטיה חמה ועיסוי בצוואר ובגב ככה קראתי בספר אבל זה לא עזר.. זה בהנחה שזה מלחץ.. מה זה יכול להיות????תעזרו לי זה קצת מלחיץ אותי.. תודה רבה!! שמרית

שמרית ....

סורי שלקח מעט זמן. ראי, יש לך את כל הסיבות בעולם - ואפילו המוצדקות שבהן לחוש לחוצה. גיוס הוא חתיכת פרק המסמל מעבר חשוב בחיים מעולם מוגן, תחת קורת גג עוטפת לעולם שבו את שייכת למסגרת אחרת שנקראת צבא. כאבי ראש עשויים לסמן לנו כי אנו לחוצים אך כאב מהסוג אותו את מתארת בכל מקרה חייב בדיקה והתייעצות עם רופא. אנא, טרם גיוסך, פני לרופא המשפחה והתייעצי עימו לגבי הכאב בראשך. תני לאיש מקצוע לקבוע האם מדובר בכאב שמקורו בלחץ לכאב שמקורו אחר. המון הצלחה בשרותך הצבאי ומחזיקה לך מפה אצבעות. טל.

למעלה