שלום כולם

mis understood

New member
שלום כולם

קוראת אתכם כבר כמה ימים ומחייכת הרבה... (ואני לגמרי לא מסטולה, כי אני בעבודה) קודם כל רציתי להגיד לאנשל - כל הכבוד! על המחקר, החיפוש, הקישורים והאינפורמציה הרבה (אם הייתי יודעת לעשות קישורים הייתי מפנה אתכם לאתר "עוגה" הנחמד, אבל בטוחה שאת תעשי זאת טוב ממני) רוצה להציג את הנושא מנקודת מבט טיפה שונה לאו דווקא חכמה יותר אבל טיפה יותר מנוסה וותיקה. כן, כן, מה שכתוב בכרטיס נכון. אני "זקנת השבט" כאן ואפילו..... אמא ולא, לא באתי להטיף. להפך מעדיפה להרגיע ואולי טיפה לתרום מנסיוני אז כן, גם אותי הפרסומות החדשות מעצבנות פחד וכן, אני כן מעשנת לפעמים כשהילדים שלי מסתובבים בבית ותאמינו או לא - כולנו שמחים וטובי לב. יש לי עוד המון מה לומר (כותבת ומוחקת כבר כמה פעמים) אבל אני אשאיר את זה (אולי) לפעמים אחרות תעשנו, תלמדו, תמחו ותפגינו רק... בזהירות ובפרופורציות... מיס

היי מיס...וברוכה הבאה!

קודם כל,תרגישי חופשיה לשתף אותנו במעלליך... שנית,ראיתי את האתר עוגה,אני עוד אוציא לינקים ממנו אל דאגה...חחח.. אני חייבת לשאול אותך משהו...אני אישית,כשאני מעשנת,אני לא נוטה להתקרב לילדים,אפילו שהם ממש מצחיקים אותי (הילדים של השכנים שבד"כ אני מתפרעת איתם..),ולא שאני לא מסוגלת לתפקד,אני פשוט לא לוקחת את הסיכון כמו שאני לא לוקחת סיכון לנהוג כשאני מסטולעעעע....ורציתי לדעת איך זה אצלך,כיוון שאת כבר אמא.. חוץ מזה,אנחנו אוהבים את זיקני השבט...יש להם חוכמות,שלנו עוד אין... שיהיה לך יום כתום וברוכה הבאה!

mis understood

New member
אנשל תודה....

לא בטוחה שאני מתה על להיות "זקנת השבט" (זה עושה אסוציאציות של איניאנית כפופה ומקומטת כזו... חחחחחח) אבל תודה בכל אופן בעניין הילדים - סוטול, כמו כל דבר אחר בחיים, הוא מאד אישי וגם משתנה מפעם לפעם ומסיטואציה לסיטואציה כן. אני מעשנת לפעמים ליד הילדים ובטוח שיהיו אנשים שיחשבו שזה לא אחראי מצידי אבל אני ממש לא מסכימה עם זה אני יודעת (בכל זאת, נסיון של שנים וכו´) כמה לעשן, מתי לעצור, ומה לא לעשות במצבים כאלה אבל כשזה קורה (וזה ממש לא על בסיס יומיומי) אנחנו עושים הכי-כיף-חיים-בעולם ביחד!!! במצבים כאלה אני הרבה יותר משוחררת איתם, מרשה כמעט-הכל, צוחקת, מרשה לעצמי לעשות יותר שטויות, יש לי יותר אנרגיות (כן, גראס יכול גם לעשות "up" לפעמים) וכו´ מעולם-מעולם-מעולם לא קרה שלא הצלחתי לתפקד איתם בגלל עישונים. ביי בינתיים מיס

היי מיס...אם באמהות עסקינן....

הנה את כבר לא זיקנת השבט,אמא שלי נתנה כאן הופעת בכורה הבוקר.. אז אם כבר בהורים עסקינן אני אספר לכם על האמא המדהימה שלי.. ביום הולדתה הכך וכך ( אישה לא אומרת את גילה..כך חונכתי בחינוך פולני מסורתי..) לקחנו אותה אחי ואנוכי ועוד כמה חברלך לחגוג...אני הייתי אז בגיל צבא ולא עישנתי,אבל אימי קיבלה כמתנת מומולדת מגולגלת קטנה... עישנה ועישנה,ציחקקה וציחקקה,ואז לקחנו אותה למועדון ריקודים..כמובן שמאוד נהננו,והיה מאוד משעשע לראות את אמא שלי הפרטית עם החיוך המקסים שלה מרוח לה על כל הפרצוף... מאז,ואחרי שהסברתי לה מה זה בעצם גראס,היא מקבלת את זה בהבנה,ונתנה לי לעשן בבית כאוות נפשי,כל עוד אני לא גורמת לצחנה בבית... אמנם עכשיו אני לא חיה בבית,אבל עד היום שעזבתי,היא הבינה אותי,ונתנה לי לעשות מה שאני רוצה. פרט לכך שהיא מקסימה היא גם דואגת לי,וכשסיפרתי לה בזמנו ( לפני בערך 3-4 שנים) שאני הולכת למסיבות ולוקחת גלגלים או קרטונים,היא נלחצה קצת,אבל ישבתי והסברתי לה מה זה,ואיך זה משפיע ולכמה זמן,והיא לעומת זאת ניגשה לאינטרנט והוציאה לי מחקרים ותמונות על הסמים האלו,והביאה לי באהבה גדולה כדי שאני אשב ואקרא... אני יודעת שלא בכל בית אפשר למצוא אמאהות אוהבות ואכפתיות,בצורה הזו כמובן,ורוב ההורים מתפחלצים כשהם שומעים שהילד מעשן גראס או משהו אחר,אבל האמא המיוחדת שלי הפרטית הבינה שיש לי גבולות,ושלא כל יום אני הולכת ו"מתפוצצת", ושאני יודעת להציב לעצמי גבולות,ושאני לא אנהג כשאני מעושנת או דלוקה (ואני כבר ממש לא לא לא לא נדלקת...בעעעע על כימיקלים), ואני יודעת מצד שני שהיא באה רק מאהבה... אז אם תראו את אמא שלי פה מדי פעם,תדעו שאין לי סודות ממנה,ושהיא מבינה אותי,ושאני מבינה אותה....זה הדדי... אמא-אני אוהבת אותך מליונים!!!!!!! ושימותו הקנאים! יום כתום...

mis understood

New member
אנשלולה.... ../images/Emo45.gif ../images/Emo9.gif

כמה מעודד ואופטימי לשמוע אותך!!! הלוואי עלי בעוד .... 20 שנה.... (אמ´לההההההההה)

BlueCarrera

New member
ולי לא מגיע, כל הכבוד ? ../images/Emo10.gif

אני סיפקתי המון אינפורמציה... נעלבתי...

ברוכה הבאה...

איזה כיף לקרוא ממך... מזכיר לי את האמא של החברה הכי טובה שלי...
הילדים, הם כבר גדולים, אני מקווה? (ולמה אני לא יכול לשבת עם אמא במרפסת על ג´וינט? זה היה יכול להיות ממש אבל ממש מצחיק...)

mis understood

New member
האמת שלא.... ../images/Emo4.gif

הם קטנים עדיין (בכל זאת, אני לא כזאת זקנה... אבל יום אחד אולי נשב יחד על המרפסת עם ג´וינט... (אני מכירה ד"א, חברים בני גילי שעשו/עושים את זה סמים קלים זה עניין ותיק, אתם יודעים, "אפילו" יותר ותיק ממני.... ) מיס

קודם כל מברוק על הכנות

אבל דבר שני כאמא אם את מעשנת לידם הם מקבלים לגיטימציה גם לדברים אחרים מנסיון. איש באמונתו יחיה(זה צריך להיות "צדיק באמונתו יחיה" אבל אנחנו החילונים רחמנא לצלן שינינו את המשפט...) בכל אופן אני ליד הילדים לא הייתי מעשן לעולם גם לא סיגריות כי בכל אופן יש בזה סיכון מסויים,בכל סיגריה/גראס/חשיש וכו´ ולכן אם אני מסכן את עצמי בכיף אלו הם חיי אבל לא רוצה לפגוע בשום דרך אפשרית בחיי אחרים אם בדרך אקטיבית או פאסיבית(או לצמצם את הפגיעה לפגיעה מינימלית) ולכן ראיית החיים שלך מעט מעוותת בעיני.

mis understood

New member
מצטערת לשמוע...

שלדעתך ראיית החיים שלי מעוותת. לדעתי (מן הסתם) היא ממש-לא! אבל, כמו שאמרת בעצמך: "איש באמונתו יחיה" סליחה על השאלה אבל אתה הורה? (אמרת: "אני ליד הילדים לא הייתי מעשן")

mis understood

New member
מצטערת לשמוע...

שלדעתך ראיית החיים שלי מעוותת. לדעתי (מן הסתם) היא ממש-לא! אבל, כמו שאמרת בעצמך: "איש באמונתו יחיה" סליחה על השאלה אבל אתה הורה? (אמרת: "אני ליד הילדים לא הייתי מעשן") מיס

tiger

New member
יפה שבאת

ואם נהוג לחשוב שילדים עושים תמיד הרי את ההיפך מההורים...אז את מחנכת את ילדייך הכי טוב שאת יכולה. דווקא ניתקלתי כבר בתופעה שילדי מעשנים לא נוגעים בסיגריות וילדי מישתמשים בסמים קלים לא נוגעים בדברים האלה עם מקל כדי לא ליהיות כמו ההורים...או שיש כאלה שמעשנים עם ההורים ומורידים מידי פעם עלה מהעציץ של אמא שזה הרבה יותר עדיף מלעשן עם החבר´ה ה"טובים" מהשכונה או עם הדילר השיכוותי.ככה הכל באמת נישאר במישפחה. t

mis understood

New member
הלוואי.....

שכשהם ירצו את השכטה הראשונה שלהם הם יבואו אלי.... (תקווה גדולה שלי, שבתור אמא אני לא בונה עליה מגדלים באוויר) ואם לא יבואו - לפחות יקחו ממה שיש במגירה ולא ילכו לאיזה דילר מפוקפק רק הזמן יגיד... ויש עוד הרבה זמן....

למעלה