|שלום חברים שבוע טוב

|שלום חברים שבוע טוב../images/Emo57.gif

שלום חברים רציתי לשאול שאלה גם את ד"ר אפרתי. למה צריך ADEK? ומה יותר טוב ADEK או צנטרום? יום טוב לכולם תודה על שיתוף פעולה

הייתי רוצה...

היתיי רוצה שאנשי המקצוע השונים שמטפלים בסי אף. יכנסו אלינו לפורום ויתנו לנו מידע, עידוד וכו' היה כל כך מעודד לדעת שאנחנו כאן ביחד

sunbeam

New member
תשאלי שאלות ויענו לך....

אם תכתבי משהו מבלב נתמוך בך... אזהרה: לפעמים אנחנו גם מעבירים ביקורת ולא תמיד בעדינות... מזמן לא היה כאן איזה ויכוח/דיון עסיסי.....

מתוקה שלי...

לב של אמא יכול להכיל גם ביקורת... ולגבי שאלות אז... אני מתעניינת ברפואה משלימה כעזרה לילדים. האם למישהו יש חוויות מעזרה שכזו? מה דעת הרופאים לגבי רפואה משלימה כעזרה לחולי סי. אף?

ציפלה

New member
ללב של אמא, גם אני הייתי רוצה...

הפורום פעיל יותר משנה, זה מאמץ לא רגיל להשיג רופא לפורום! באופן רשמי יש מלווה, למשל עכשיו המלוה הוא דר' אפרתי מתל השומר. כבר נגמר לו החודש והוא ענה על שאלה אחת בלבד. היו עוד רופאים שלוו אותנו וממש לא התיחסו לפורום. היו רופאים נהדרים, שנתנו תשובות רציניות ועודדו את הציבור לשאול. קרוב לודאי שאם היינו משלמים היינו מקבלים הענות יותר טובה. יש לך רעיון? דליה

אמשל12

New member
יש לי הצעה

אולי במקום לקבוע רופא אחראי אחד, אפשר להעביר את השאלות של הרופאים כל פעם לרופא אחר ולבקש מהם להכנס ולענות או להעביר את התשובות שלהם, אם הם יבחרו לענות באופן אחר. כשנכנסתי לפורום בפעם הראשונה עברתי על הדפים הקודמים וראיתי שמידי פעם פנו ספציפית לרופא - פעם לד"ר וילשנסקי ונדמה לי שפעם לד"ר בנטור, ודליה העבירה את התשובות שלהם. בכל אופן, גם אני הייתי מאוד שמחה לקבל תשובה לגבי רפואה אלטרנטיבית. אבל הייתי רוצה אולי תשובות מכמה רופאים. בכל אופן ברור לי שאי אפשר לצפות מאנשי הצוות להיות כמו ריקי או יעל הפיזיותרפיסטית ולהכנס לפורום באופן קבוע.

ציפלה

New member
אז ככה...

אני מוכנה באופן חד פעמי לבקש תשובה לרפואה אלטרנטיבית.למרות שהנושא עלה בעבר. אל תצפו לתשובות חד משמעיות.אבל אני מבקשת שאלה יותר מדויקת. רפואה אלטרנטיבית מתחילה בקוטב הצפוני ומגיעה עד לאנטרקטיקה. אבל, אם שואלים בפורום שאלה ספציפית בנושא גסטרו אני מעבירה למומחה. אם הייתם שואלים בנושא א.א.ג קרוב לודאי שהייתי מחפשת רופא אף אוזן. באופן כללי מנהלי המרכזים לא רואים את עצמם פנויים לפורום, ואני מבינה אותם הם משקיעים המון. לכן מלווה הפורום הוא רופא CF . אני שמחה לבשר לכם שנמצאה מחליפה לנהול הפורום, וועד האיגוד אישר את קרן אור. יתכן שהדבר יקח כמה ימים עד שמנהלת הפורומים בתפוז תהיה עם קרן בקשר. בכל מקרה אינני נוטשת אתכם ואכנס כמשתתפת ללא אחריות. מכוון ואני אוהבת מאד פרחים. אתם מוזמנים לשלוח לי. תמיד אהיה בשביל קהילת CF דליה

למעלה