שלום חברה צריך ת'עזרה שלכם

שלום חברה צריך ת'עזרה שלכם

משהו שאני לא מבין פתחתי חשבון לפני איזה חמש שנים, החברה הודיעה לי שהיא משכה (אם הבנתי בזמנו נכון) 750 דולר מהחשבון שלי וגבתה דולר. אם אנלא טועה זה מה שהיא עושה עם כולם ואם אני טועה אני אשמח אם תעדכנו אותי. עכשיו ממזמן החלפתי כרטיסי אשראי אז הכסף שוכב באיזה חשבון של PAY PAL? או שהוא התבטל אטומטית מישהו יכול לענות??????? מישהו שפתח חשבון כזה בעבר ויודע איך הממשק שלהם עובד וכו'? תודה וסליחה הפורום הזה לא מיועד לעסוק בזה אבל יש פה כאלה שהשליטה שלהם באנגלית ברמת שפת אם ואני צריך לבהר את העניין הזה אז המון תודה מבודהא דארמסלה.

יפתח ב

New member
אז מה השאלה בעצם?

מי זו "החברה", מי הם "הם", ואיך יכולים לעזור כאן יודעי אנגלית בשעה שלא מופיע בהודעה שלך שום טקסט באנגלית או קישור לאתר אינטרנט באנגלית? אולי התכוונת לצרף קובץ ושכחת?

הבעיה

שאת הרישום עשיתי לחברה ממזמן וחשבתי שמישהו פה מהפורום (ובשלוש שנים האחרונות הם עזרו לי ב90/90/ אחוז מהמקרים) פתח חשבון כזה ומבין איך הוא עובד לפרטיו PAY PAL זאת שיטת קניות מאובטחת שמעבירה כסף עבור חנויות מבלי להסתכן בויזה פקטיבית וכו', היום רוב הרכישות הבינלאומיות מתבצעות ע"י PAY PAL זה מבוטח וחוסך לבעלי החנויות כאב ראש. אני לא זוכר איך בידיוק עבדה החברה לפי איזה מתכונת לפני 4 שנים, בגלל זה גם אם אני מביא קישור תהיה בעייתיות, בגלל שיכול להיות שהם שינו את הפוליסה או את שיטת הגביה מחשבון, מה שלא ברור לי זה אם הם גובים ממך 750 דולר לחשבון הPAY PAL או שהם, מאפשרים פוטנציאלית רכישה של עד 750. תודה חבר בכל זאת על הנסיון

Milochka1

New member
לא הבנתי...

אתה לא יודע אם PAY PAL גבו ממך 701 דולר או לא? זה סכום די רציני, אני מניחה שהיית מרגיש אם היה יורד לך סכום כזה מכרטיס האשראי, לא? ועד כמה שידוע לי הם לא גובים כסף "סתם", במיוחד סכומים כאלה, אלא אם קנית משהו דרך החשבון. בכל אופן, אם באמת הפקדת סכום כלשהו בפיי-פאל הוא אמור עדיין להמצא שם. יש לך את פרטי החשבון שפתחת?

זאת בעצם השאלה

עד היום אני לא נוהג לברר חשבונות כרטיס אשראי באופן סדיר (אנלא עשיר פשוט אנלא בודק קבוע) זה היה לפני ארבע שנים כל הסיפור אגב עם אותו כרטיס אשראי AMEX שהוחלף אולי יש מצב שתעזרו לי לנסח את השאלה ככה שאני אוכל לשלוח להם מייל?

כרמית75

New member
מה?

1. פתחת חשבון איפה? 2. איזו חברה הודיעה לך שמשכה 750 דולר? 3. מאיזה חשבון? כרטיס האשראי? Paypal? אף אחת מההודעות שלך לא ממש נותנת שום פרט שניתן להתייחס אליו ברצינות. למה שלא תפרט מן ההתחלה ועד הסוף את השתלשלות העניינים ובצירוף המלל שנשלח אליך (דאג לפרט גם מי שלח לך), ואולי נצליח לפענח עבורך את התעלומה. כרגע אני בכלל לא מסוגלת לפענח את נוסח ההודעה שלך ועל אחת כמה וכמה, מה קרה לכסף שלך.

tafustafus

New member
אם את רוצה להרוויח יותר מבתרגום

פני אלינו, לשירות הביטחון הכללי, ענף האזנות, מדור אינטרנט, מחלקת עיקוב משת"פים (משתתפי פורומים), בקשי את ג.

למעלה