שלום וחג שמח!

דנימר

New member
שלום וחג שמח!

היום אני חוגגת יומולדת לבת שלי ויום זכרון לבן שלי. התחלתי את היום בקישוט הבית בבלונים ובהדלקת נר נשמה. אין לי כוחות ליום הזה, אבל גם אין לי ברירה. ותיארתי לעצמי שרק אתן תבינו, אז למרות שאני בקושי כותבת, באתי.

yakir797

New member
יקירתי מי אים לא אנחנו נבין../images/Emo201.gif

קום כול מזל טוב לבת המקסימה וככה זה תמיד אצלנו החגים מהולים בעצב לא מאחלת לך שיעבור לךשהיום הזה יעבור בקלו חג שמח וכשר אירית

תמי ס

New member
שלום שלום לך ../images/Emo25.gif

אני נדהמת לראות אותך כאן. מקווה לראותך בהמשך (ולא רק כאן אלא בקבוצה...). מאד מבינה את מה שאת כותבת, הלב חצוי, מחד-שמחה גדולה, מאידך השבר הגדול. ואין ברירה, מוכרחים להמשיך לחגוג כי דניאלה לא אשמה, היא עולם ומלואו גם אם לאמא שלה עצוב.

קיטי08

New member
כן, זה אותו לב

אותו לב ששמח ושמתאבל, שילוב כל כך קשה. הלב לפעמים לא עומד בזה. מקוה שתוכלי לעשות משהו גם על מנת לחגוג, לא לשכוח את הארועים הטובים, שמחזקים את ליבנו הפצוע.

טוב שבאת ../images/Emo201.gif וגם ../images/Emo24.gif

איכשהו, השמחה תמיד נמהלת בעצב וההפך, ובמקרה כמו שלך זה כפל כפליים כך, ולנצח יהיה. מדליקה איתך את שני סוגי הנרות

דיא

New member
עצב ושמחה, כאב וחגיגה ../images/Emo201.gif

אין ספק שלא כך היינו בוחרות לחיות את חיינו. אבל כאלה הם, ומה שבעיקר קוראים בין השורות שלך זו אהבה - לילדה המקסימה שחוגגת ולילד שהיה ויכל להיות, אהבה ליש ולאין, אהבה לזו שגדלה בעוד שנה, ולזה שנזכר עוד שנה. מאחלת לך כוחות, לעבור את הימים הלא פשוטים ולהצליח גם להנות מהחגיגות. וכמובן - מזל טוב לקטנה שלך

עדיקים

Active member
גם אני שולחת לך ../images/Emo24.gif../images/Emo201.gif

לשמחה והעצב שמהולים יחדיו. ברור שאנחנו נבין אותך בשביל זה אנחנו פה.

../images/Emo201.gif

באמת יום קשה ומבלבל. שמחה ועצב ביחד. זוכרת את הלידה והאובדן. את החוויות של הגידול והקושי של היש והאין שתיארת בפורום אובדן. מקווה שתצליחי לגייס את הכוחות לשמוח עם הקטנה ולזכור את אחיה שלא נמצא איתנו.
וכמובן מזל טוב לקטנה שגדלה

mamajoni

New member
כל כך מבינה אותך../images/Emo201.gif

אצלך זה היה ממש באותו יום... זה נורא קשה גם שמחה וגם עצב ביום אחד. אצלי זה היה שבוע בין שנודע לי שהבן איננו בחיים
ועוד הייתי באשפוז שבוע עד ללידה של הבת... מקווה שעברת את היום והמשכת בשגרת החיים...

נייטי

New member
חג שמח

מתארת לעצמי כמה לא פשוט היה היום הזה. גם בפניך מתנצלת על הקצרנות אבל היה לי חשוב לשלוח לך חיבוק גדול. ברוכה השווה. את מוזמנת לבוא מתי שבא לך.

למעלה