שלום.. אפשר קצת המלצות?

alon737

New member
שלום.. אפשר קצת המלצות? ../images/Emo13.gif

חדש מאוד בקטע של הרוק הישראלי.. גיליתי שאני מאוד אוהב את זה שירים שאהבתי: נפלת חזק, מה שעובר עליי, בואי ניפרד, מכה אפורה, בצילו של יום קיץ, מתאהב בך מחדש, שוב לא שקט, בוקר טוב עולם, ג'וני שועלי-עכשיו, הדפוק הזה.... נראה לי שהבנתם אם תוכלי לתת לי המלצות על עוד שירים דומים ואמנים שאוהב אני ממש ממש אודה לכם אלון

הסכת ושמע ידידי

אביתר בנאי שלומי שבן (מופתי!) אסף ארליך (סוג של מלך) עמיר לב (סוג של מלך מבוגר
) ג'ירפות (גאוני) רם אוריון (תענוג) דפנה והעוגיות (כיף!) גבריאל בלחסן (מופתי וגאוני גם יחד) דבק סיוון שביט אם בלועזית חפצה נפשך,הנה כמה מהישראלים ששרים דווקא באנגלית: גבע אלון (אמן) עמית ארז מידנייט פיקוקס (כסחני!) THE GIRLS ELECTRA זה מה שקופץ כרגע,בטח יהיו עוד. תהנה!

alon737

New member
תודה רבה

אבל מעדיף של אמנים יותר מיינסטרים כמו אלו שהזכרתי בהודעה.. אם אתה מצליח לחשוב על משהו

Hosh17

New member
מי אמר שמיינסטרים זה בהכרח טוב?

דוקא יש הרבה מוחבאים מעולים בכל מקרה הנה מי שאני שומעת אלג'יר כנסיית השכל אביתר בנאי אביב גפן שלום חנוך חמי רודנר (בעיקר איפה הילד) מופע הארנבות של דר קספר אסף אמדורסקי מוניקה סקס משינה יהודה פוליקר החברים של נטשה ברי סחרוף פורטיסחרוף אבטיפוס בן ארצי מאיר אריאל שרון הולצמן אהוד בנאי המכשפות תמוז סיון שביט מאור כהן תהנה לך

האמנים שהזכרתי הם - הם הרוק הישראלי!

אם אתה באמת מעדיף לדבוק בבועה המיינסטרימי - תתפרע עם הרשימה של Hosh17

וודאי,אבל תיארתי לעצמי

שמהבועה הזו היה לו מספיק. משום זה היה לי מובן מאליו,הגיוני שטעיתי. למען הסר ספק - אין לי שום בעיה עם רשימת האומנים המשובחת גם-אם-כי-הו כה-מיינסטרימית, את רובם גם אני שומעת ואולי דווקא בגלל זה הרגשתי צורך לתת במה לכמה שלא מקבלים מספיק חשיפה במדיה הנורמטיבית (רדיו, ערוץ 24 וכו')

gal1983

New member
אוי אני שונא את ההגדרות האלה

מיינסטרים שמיינסטרים. אנשים צריכים להפסיק להסתכל כל הזמן מה אחרים שומעים ולהתחיל לתת לאוזניים שלהם לדבר (
) את אוהבת מירי מסיקה תני צאנס גם לד'ה גירלס אתה אוהב גבריאל בלחסן (אני איתך+) אז תן לעצמך להתפרע גם עם נינט טייב , זה ממש לא צריך להיות חשוב איפה משמיעים אותם אלא רק מה הם משמיעים ותמיד כיף לשלב. עשית מצווה גדולה שחספת בפניו שמות שהוא פחות נסחף אליהם ותודה לאל שיש אינטרנט (או לצבא ארה"ב ) כדי שבאמת לכולםםם תיהיה מדיה אם רק רוצים למצוא אותם. שיהיה בהצלחה בעולם החדש שנקלעת אליו אדון

כמוני כמוך,שונאת הגדרות

בגאווה אף הגנתי לא אחת על שמו של גבסו שנתפס לא פחות איכותי בעיניי ועל סקעת כפרעליו (
) שניחן בקול מדהים. ושוב,מראש חשבתי לתת לבחור קודם כל לראות כמה דברים טובים יש פה שהוא לא שמע עליהם בגבולות הטלויזיה/רדיו באופן יומיומי. בסופו של יום,וודאי שהאוזניים שלו יחליטו. רק הן.

gal1983

New member
אוקיי אוקיי בואי נרגע

סקעת זה עדין מחוץ לתחום... סתם סתם.. תהני.
אבל הוא לא רוק! ( אני עדין לא סולח על הביצוע שלו ל"מה אברך" שכן חובב רבקה מושבע אנוכי - חסר לי שהוא יעשה גם את זמר 3 התשובות )

סקעת שולתת!!!!!!11

לא,סתם. תרשה לי להתפלצן לשנייה - קשה לי להתווכח עם האיכויות הווקאליות שלו,גם אם הסגנון שלו לא ממש מדבר אליי,אני יכולה לעשות את ההפרדה ולתת לו קרדיט על הכישרון שאין ספק שיש לו. (מתי הוא ביצע את "מה אברך"? :O)

anakinskywalker

New member
בערב עום הזיכרון ב"שרים בכיכר"

והביצוע שלו היה לא רע בכלל, למרות שלשמוע את רבקה זהר שרה את השיר הזה מרטיט כל פעם מחדש.

gal1983

New member
הביצוע שלו היה יבש ומעליב...

אבל ככה כל השירים שלו
איש איש ועור התוף שלו.

osn

New member
נראה שזה לא יענה להגדרה "מיינסטרים",

אבל: ערן צור דן תורן ישראל ברייט (בודאות לא מיינסטרים, אבל מעניין מאוד) מהאמנים החשובים ביותר ברוק הישראלי

anakinskywalker

New member
שלום חנוך בצעירותו מומלץ בחום

שבלול זה דיסק ענק שחייבים לשמוע. יוסי אלפנט שרון מולדבי אריק ברמן מצויין בעיני (הוא לא לגמרי רוקיסט אבל הוא מוכשר וכייף לשמוע אותו משחק עם העברית).

למעלה