שיתוף

שיתוף

עבר עלי שבוע לא קל שבוע של ים קומבינות שיתפוצצו ובסופם הישתמשתי לאחר חודשיים וקצת של ניקיון אני מרגיש הקלה ומתחיל שוב את הספירה מחדש יכולתי להמשיך להשתמש אבל אני מעדיף את הניקיון כרגע אני לא מישתתף במרכז יום שבו אני מטופל ומקבל זאת בהבנה הפעם אני יעשה את הדרך כמו שצריך בלי חרטות ובלי הנחות לעצמי עם כל הקושי אני יודע כל עוד הלך בדרך הנקייה אין לי מימה לפחד שהיה לנו סו"פש נקי וטוב נ"ב אסירות תודה למדריך ולכל הצוות במרכז יום על העידוד והתמיכה בילעדכם אני אבוד מיזמן

נקי ורק להיום ../images/Emo24.gif

רציתי לכתוב לך כמה מאימרות התוכנית אני מעדיף לשלוח לך חיבוק חם מזדהה ומחזק תמשיך לבוא,זה הכל בעצם... בהצלחה חבר יקר

נעממי5

New member
נקי ורק להיום......../images/Emo24.gif

תמשיך לבוא,אנחנו אוהבים אותך...

נעממי5

New member
רפיאלי אני שמחה לפגוש אותך כאן...../images/Emo201.gif

אני זוכרת שרק אתה התייחסת לחמש שנות ניקיון של בעלי בפורום ההוא..... ואני מאוד התאכזבתי מהחברים! ראיתי אותך ואת התייחסותך לגביי הפטירה של הגרוש שלי בפורום אחר. אתה חבר יקר! שיהיה לך יום אהבה שמח, כי רק אהבה מביאה אהבה!

NUNA10

New member
../images/Emo63.gif סיפור על הבוקר ../images/Emo91.gif

הילד ששנא אגדות . ''היה היה לפני שנים רבות ילד אחד, ששנא אגדות. בכל פעם שאביו או אמו ניסו להקריא לו אגדה, היה מעקם את אפו ורוטן בכעס: 'אין דברים כאלה באמת'!'' ''תן לי לנחש: ואז יום אחד הופיע בשכונה דרקון.'' ''מה פתאום דרקון? אתה ראית פעם דרקון?'' ''אז אולי זאב רשע, מה זה חשוב.'' ''לא הופיע שום דבר. תקשיב. הוא השליך את כל ספרי האגדות וביקש שיקראו לו את העיתון, וכשגדל והלך לבית הספר—'' ''הבנתי! קפץ פתאום מאחורי איזה עץ גמד קטן או פיה שהציעו לו משאלה, נכון?'' ''לא.'' ''אה, אז הוא בטח מצא יום אחד ספר מסתורי בלי שם על הכריכה, וכשהתחיל לקרוא בו—'' ''גם לא. הוא פשוט הלך לבית הספר ולמד כמו כולם והוציא ציונים סבירים. וגם בגיל ההתבגרות, בין הספרים המעטים מאד שקרא לא היה אפילו ספר אחד שתיאר מציאות שונה מזו שלנו. 'אין דברים כאלה באמת,' חזר ואמר לכל מי שהציע לו לנסות.'' ''חכה, אני יודע לאן זה מוביל: הוא פוגש נערה מסתורית ויפהפייה שסוחפת אותו ופוקחת את עיניו לכל הדברים שהכחיש את קיומם. אני צודק?'' ''אפילו לא קרוב.'' ''אז בצבא. זה בטח קרה בצבא. הוא לוחם קרבי ובאמצע קרב, כשהמצב נראה הכי על הפנים, מופיעה פתאום ישות על-טבעית שמצילה את המצב וגורמת לו להאמין—'' ''הוא היה ג'ובניק בתל השומר.'' ''אז הוא התחשמל מהמחשב, או אכל חומוס מקולקל בשק''ם, וזה גרם לחוויה מיסטית.'' ''שני הדברים קרו, למען האמת, אבל כל מה שיצא לו מזה היו חמישה גימלים.'' ''אולי בצבא הוא פגש מישהי ש...?'' ''לא הייתה שום מערכת יחסים רצינית. את אשתו הוא פגש רק אחרי האוניברסיטה, כששניהם כבר היו מיואשים מלחפש אהבה באינטרנט. וכך נראו גם חיי הנישואין: אפורים ומשעממים.'' ''רגע, מה הוא למד?'' ''כלכלה ומנהל עסקים.'' ''איכס. ואז, יום אחד...'' ''יום אחד מה?'' ''אני מחכה שתגיד: ואז, יום אחד, קרה משהו לא צפוי...'' ''לא, לא קרה שום דבר לא צפוי. הוא המשיך לחיות כרגיל. וגם לילדים שלו הוא לא הקריא אגדות, והיה נטפל אליהם בכל פעם שניסו להפליג על כנפי הדמיון. 'אין דברים כאלה באמת,'' היה אומר להם.'' ''טוב, נו, די. אני נכנע. מה קרה לו?'' ''לא קרה לו כלום. שום דבר. כל החיים, פשוט לא קרה לו כלום.''

לנקי ורק להיום../images/Emo24.gif

חבר יקר מאוד אני אוהב אותך תמשיך לבוא והכול היה בסדר אתה יודע שיש הרבה חברים שאוהבים אותך ואין לנו דרך אחרת הפלא שלי תמיד לרשותך בכול שעה . אוהב אותך וזקוק לך בחיים שלי.

נקי ורק להיום../images/Emo24.gif

אוהבים אותך.. אוהבים באמת, ואני יודעת שאתה יודע ומרגיש את זה. איתך בספירה מחדש
תמשיך לבוא - יקרו לך דברים טובים
אוהבת

למעלה