שיתוף, עזרה תתקבל בברכה

The dreamer_

New member
טוב אז ככה, לא נוח לי עם הגוף שלי, אני לא האישה הכי שמנה בעולם אבל כן בעודף משקל ואני שונאת את הגוף שלי, אך עם זאת, עבר הרבה זמן מאז שהייתי עם אישה ואני מתגעגעת למגע, לנשיקה, האמת שאני מתגעגעת ללענג אישה יותר מהכל. בא לי להיפגש עם מישהי(שאני ממש נמשכת אליה וכמובן שהיא צריכה להיות מבינה ובאותו ראש פחות או יותר)אבל שאני אשאר עם בגדים ואני רק אענג אותה, איך אני בכלל ניגשת לדבר כזה? איפה אני משאירה הודעה ובאיזה ניסוח, זה מאוד מביך אותי ואני לא יודעת איך לגשת לזה ואני כן מאוד רוצה שמשהו כזה יקרה מבלי שאצטרך לחשוף את עצמי יותר מידי

טוב אז ככה, לא נוח לי עם הגוף שלי, אני לא האישה הכי שמנה בעולם אבל כן בעודף משקל ואני שונאת את הגוף שלי, אך עם זאת, עבר הרבה זמן מאז שהייתי עם אישה ואני מתגעגעת למגע, לנשיקה, האמת שאני מתגעגעת ללענג אישה יותר מהכל. בא לי להיפגש עם מישהי(שאני ממש נמשכת אליה וכמובן שהיא צריכה להיות מבינה ובאותו ראש פחות או יותר)אבל שאני אשאר עם בגדים ואני רק אענג אותה, איך אני בכלל ניגשת לדבר כזה? איפה אני משאירה הודעה ובאיזה ניסוח, זה מאוד מביך אותי ואני לא יודעת איך לגשת לזה ואני כן מאוד רוצה שמשהו כזה יקרה מבלי שאצטרך לחשוף את עצמי יותר מידי
הרצון לענג ולתת מוכר לי מאוד.
חייבת להודות שאני תוהה... את כן מנסה לעשות כושר לשם בריאות? לא צריך להיות ברבי, אני גם לא אוהבת שלד לדעתי, אבל גם לא שמנות למות. צריך לשמור על עצמך לשם בריאות קודם כל. איזון קודם כל.
לגבי הפרטנרית, הייתי משקיעה קודם כל בכימייה ותקשורת איתה לפני הסקס עצמו.
אפשר לשאול איך את עם גבריות/אישה שלא מורידה שיערות למשל?

אוסיף רק שאת בוחרת בעינוג בלבד שהוא מכוון לתחום של שליטה אגב יש אנשים שיכולים לנצל אותך בגלל העניין הזה
את האי ביטחון גם אפשר לנצל ולפגוע בך.את צריכה להיזהר נורא פה
לגבי החשיפה את תצטרכי להיחשף במידה מסויימת בשביל חשיפת צורכייך
אשמח לענות לך בפרטי אם תרצי לשאול עוד דברים

אוסיף רק שאת בוחרת בעינוג בלבד שהוא מכוון לתחום של שליטה אגב יש אנשים שיכולים לנצל אותך בגלל העניין הזה
את האי ביטחון גם אפשר לנצל ולפגוע בך.את צריכה להיזהר נורא פה
לגבי החשיפה את תצטרכי להיחשף במידה מסויימת בשביל חשיפת צורכייך
אשמח לענות לך בפרטי אם תרצי לשאול עוד דברים
אולי אני תמימה, אבל כשאת באה לקשר, יהיה אשר יהיה, כלומר מחפשת ורוצה/צריכה להשיג תקשורת והרמוניה ואיזון. כל אחת/ד בא/ה לתקשורת עם מה שהוא יכול לתת ולקחת.
אני למשל פחות יכולה לקחת חלק במטבח. מצד שני אני מאוד טובה בעיסוי למרות שלא למדתי זאת מקצועית. אז הרבה פעמים עושה זאת לחברי/יקירי. ותמיד מספרים לי שאני ממש מקצועית. מצד שני אני חושבת שאבי עם כשרון בישול משהו. פעם חשבתי שגם אחותי, אבל הפסקתי לחבב את הבישול שלה כי הפך טבעוני ואני חייבת בשר בפה. זה הפך למתח ביננו.
אני גם עוזרת בבית טכנית הכי טוב שיכולה.
מינית מעדיפה לענג. אבל גם כייף לי ללכת למעסה מקצועי שיעבוד. אני מפנימה את מה שהוא עושה. אז אני מקבלת עיסוי ואולי לומדת-מתמסרת והוא מקבל את לחמו.
מקווה שהובנתי. :)

למעלה