שיתוף חברי הפורום ובעלי דוכנים

nivine18

New member
שיתוף חברי הפורום ובעלי דוכנים

שלום לכולם אתמול השתתפנו בדוכן הראשון, בקניון איילון , האמת האווירה הייתה נחמדה אך כלל לא הייתה זרימה של אנשים כולי תקווה שלהבא זה יהיה אחרת אשמח לשמוע מכם היכן אכן יש כדאיות להירשם לדוכן, ודרך אגב לידיעתכם בינתיים אני מציגה חגורות לנשים ונעלי אצבע מעוצבות שיהיה לכולם אחלה של יום והמון הצלחה

wildnature

New member
מה את אומרת?!

דווקא בקניון איילון תמיד יש המוני אנשים, לפחות בערב, היית שם עד מאוחר? ועדיין לא היתה זרימה?

nivine18

New member
דווקא כן

האמת שכן אתמול היה שם קניון לילה ונשארנו עד 23.30 והיינו ליד רחבת המופעים שאפילו לתצוגה בקושי התאספו להם 20 איש

HayaBee

New member
../images/Emo51.gifניבין על הדיווח, הפתעת אותי

הייתי בטוחה שקניון איילון מוצף אנשים, תקופה קשה אם שם היו רק מעטים כפי שתארת.

nivine18

New member
היי

שלום לך חיה האמת שגם אני הופתעתי, אבל כך היה אני מקווה שעוד חברה שהיו שם יעדכנו פה,אני מאוד הופתעתי שבזמן ההופעה שהייה בכלל לא היה אנשים מלבד אולי 20 איש והיינו שם מהבוקר עד 23.30 אבל היה נחמד להתנסות. מלבד כך אני רוצה לשאול דרך מי אפשר לסגור דוכן באזור יפו בנמל וביפו העתיקה במידה וידוע לך ואשמח לקבל את המספר של מי שאחראי על אסף סנטר

HayaBee

New member
הי ניבין, בתשובה לשאלתך.....

לגבי יפו , אנא פני לנורית גזית, תמצאי את מספרה בבלוג ברשימת המפיקים. לגבי בית חולים אסף הרופא - אסף סנטר תפני אל יוניברסל - לאייל או משה, ראי ברשימת המפיקים בבלוג. בהצלחה, חיה

למעלה