שיר שניתקלתי בו ואהבתי (אולי טריגר)

mad sheep

New member
שיר שניתקלתי בו ואהבתי (אולי טריגר)

הכתם נשאר על הקיר/ דן אבידן מישהו ניסה לגרד את הכתם מעל הקיר אבל הכתם היה כהה מידי ( או להפך-בהיר מידי) אם כך ואם כך - הכתם נשאר על הקיר אש שלחתי את הצבע שימשח את הקיר בירוק אבל הכתם היה בהיר מידי ושכרתי סיד שיסיד את הקיר למישעי אבל הכתם היה כהה מידי אם כך ואם כך - הכתם נשאר על הקיר אז לקחתי סכין מטבח וניסיתי לקרצף את הכתם מעל הקיר והסכין הייתה חדב עד כאב רק אתמול השחיזו אותה ובכל זאת ואיגרפתי גרזן והלמתי בקיר. אך הפסקתי בעוד מועד אינני יודע מדוע עלה לפתע על דעתי שהקיר עלול ליפול אבל הכתם בכל זאת ישאר אם כך ואם כך - הכתם נשאר על הקיר וכשהעמידו אותי אל הקיר ביקשתי לעמוד בסמוך לו. וחיפיתי עליו בחזה רחב (מי יודע: אולי) וכשהתיזו את גבי ניגר דם רב. אבל רק מצד הגב יורים ואני כל כך האמנתי שהדם יכסה את הכתם מטח יריות שני ואני כל כך האמנתי שהדם יכסה את הכתם אם כך ום כך - הכתם נשאר על הקיר שיר חזק, אבל הכתם כן יכול לרדת מהקיר!
מאדי

ש י ר ו ש

New member
לא יודעת אם אתם יודעים

השיר הזה משמש בדר"כ כחלק מחומר ספרותי לבחינות ויש לא משמעות ענקית , זה שיר עם המון ..... אבל אני חושבת שיש לו גם פירוש קצת יותר חיובי .. אבל כשאני לא בטוחה ב90 % אני לא אומרת סתם אז אני אבדוק ואחזור אליכם...

mad sheep

New member
השיר הזה אכן משמש כחומר סיפרותי

וןהוא נכתב על הרצו לשנות משהו בחברה. הכתם הוא בעצם באדם עצמו שהחברה לא מקבלת וסותרת. הרצון להסיר את הכתם זה הרצון לשנות את עצמך או לחילופין לגרום לחברה להכיר בו. זה הפירוש שלו. לילה טוב לכולנו. מאדי

למעלה