שיר מ-ה-מ-ם!!!!

שיר מ-ה-מ-ם!!!!

ערן סופר ואילנית - מצטער מצטער אני לך אומר כי ליבי אליך רוצה כל כוחותיי אבדו בגללך התקווה גם היא כבר אבדה יותר לא אשתה אותך לא אכה כי לחיי אותך שוב רוצה אל תשקר לא אתפתה די אלוקי אבדו תקוותי אוי אלוהי רחם נא עליי כי בלעדיה אבדו תקוותי מה אעשה איך כך אחיה אהבה אמיתית יותר לא תהיה שוב קורה עליך חשוב סלחי לי אותך כה אוהב אותך שוב רוצה אך לא יכולה כבר כאבתי הרבה בגללך יותר לא אשתה אותך לא אכה כי לחיי אותך שוב רוצה אל תשקר לא אתפתה די אלוקי אבדו תקוותי אוי אלוהי רחם נא עליי כי בלעדיה אבדו תקוותי מה אעשה איך כך אחיה אהבה אמיתית יותר לא תהיה יותר לא אשתה אותך לא אכה כי לחיי אותך רוצה אל תשקר לא אתפתה די אלוקיי אבדו תקוותי אוי אלוהי רחם נא עליי כי בלעדיה אבדו תקוותי מה אעשה איך כך אחיה אהבה אמיתית יותר לא תהיה שיר

שיר ענק!!!!

ילדתי - ערן סופר ======================= לילה בא ואת בוכה על אהבה שנגמרה הדמעות חנוקות גרונך הוא לא ישוב עוד לביתך גם אני כמוך אהבתי מאהבות אני נשרפתי גם אני כמוך אהבתי מאהבות אני נשרפתי ילדתי עיצמי עינייך הוא לא שווה את דמעותייך העולם כמו גלגל עוד יבוא לך המזל ילדתי עיצמי עינייך הוא לא שווה את דמעותייך העולם כמו גלגל עוד יבוא לך המזל בחדרו האור כבה אולי עשה שם אהבה לך הבטיח ארמונות ומכר לך אשליות גם אני כמוך אהבתי מאהבות אני נשרפתי מה לעשות ילדה כי גם אני מאהבות אני נשרפתי ילדתי עיצמי עינייך הוא לא שווה את דמעותייך העולם כמו גלגל עוד יבוא לך המזל ילדתי עיצמי עינייך הוא לא שווה את דמעותייך העולם כמו גלגל עוד יבוא לך המזל ילדתי עיצמי עינייך הוא לא שווה את דמעותייך העולם כמו גלגל עוד יבוא לך המזל ילדתי עיצמי עינייך הוא לא שווה את דמעותייך העולם כמו גלגל עוד יבוא לך המזל

קח שירים שאני חולה עליהם

ראובן המלאך בדואט עם מיכאל המלאך - מקבץ נדבות ----------------------------------------------------- רואה אותך אדם כרוך בין השמיכות איך ידך מושטת לקבץ נדבות לא מבין איך הגעת למצב הזה רבונו של עולם תראה איך הוא נראה לא מבין איך הגעת למצב הזה רבונו של עולם תראה איך הוא נראה פזמון: אדון עולם אנא עזור אתה יוצר אדם תן מעט רחמים תראה איזה עולם מוכן אני לוותר על מנת חלקי עזור לו אלוקים שמע את תפילתי אדון עולם אנא עזור אתה יוצר אדם תן מעט רחמים תראה איזה עולם מוכן אני לוותר על מנת חלקי עזור לו אלוקים שמע את תפילתי בבדידות אתה חי אין לך אדם איך קולך נדם ונעלם זועק אתה בקול כה גדול פורס את ידיך לבורא כל יכול זועק אתה בקול כה גדול פורס את ידיך לבורא כל יכול פזמון: אדון עולם אנא עזור אתה יוצר אדם תן מעט רחמים תראה איזה עולם מוכן אני לוותר על מנת חלקי עזור לו אלוקים שמע את תפילתי אדון עולם אנא עזור אתה יוצר אדם תן מעט רחמים תראה איזה עולם מוכן אני לוותר על מנת חלקי עזור לו אלוקים שמע את תפילתי

......

ראובן המלאך ושימי מזרחי - כמו עיוור -------------------------------------- ראובן: כמה לי חסרה בגללה נשמתי אבודה איך לפתע ככה היא הלכה השאירה לי מכתב ונעלמה שימי: אני נמצא איתך חבר את כל הרע שלך ספר אינך לבד אני איתך ספר הכל לאח שלך פזמון: ביחד כמו עיוור פוסע אחריה כמו עיוור שרוצה לראות פניה רוצה אותה רוצה אלייה רק רוצה להיות בין זרועותיה אני איתך חבר יקר לא יכול לראות אותך נשבר כל כך קשה לראות אותך רק חבל על הדמעות שלך ראובן: אחי שלי מי יעזור חושב אולי היא תחזור אולי תשוב אל ביתי תחזיר קצת אור לנשמתי שימי: עזוב אחי את השטויות היא לא שווה את הדמעות האהבה גרמה לך להיות שבור כך ולבכות פזמון: ביחד כמו עיוור פוסע אחריה כמו עיוור שרוצה לראות פניה רוצה אותה רוצה אלייה רק רוצה להיות בין זרועותיה אני איתך חבר יקר לא יכול לראות אותך נשבר כל כך קשה לראות אותך רק חבל על הדמעות שלך

.......

ראובן המלאך - פרח שלי ------------------------ פזמון פרח שלי פרח שלי את הכוכב שבליבי פרח שלי פרח שלי אני שלך ואת שלי אני לעד אהיה איתך אני לעד אוהב אותך כשאת לא נמצאת איתי אני יוצא מדעתי את חזקה פרח שלי עכשיו את במגרש שלי אוהב אותך בנשמית איך משגעת את אותי הבטחתי לך את עולמי אך את רצית את נשמתי הצחקת את בן האל הבא מתי תצחיקי גם אותי ביקשת ממני מכונית כי אין לך כסף למונית פזמון פרח שלי פרח שלי את הכוכב שבליבי פרח שלי פרח שלי אני שלך ואת שלי אני לעד אהיה איתך אני לעד אוהב אותך

.......

אח יקר - המלאכים =================== אח יקר עזוב אותך מזאת האהבה אח יקר נשרפת קשה כל זה בגללה את הדמעות שבעינייך היא לא שווה אחי יקר אל תבכה חבר יקר רוצה אותה בתוך חיי חבר יקר רוצה אותה קרוב אליי לא מאמין שכך פגעה והלכה לא מאמין לא מאמין אחחח לא מאמין חבר יקר רוצה אותה בתוך חיי חבר יקר רוצה אותה קרוב אליי לא מאמין שכך פגעה והלכה לא מאמין לא מאמין אחחח לא מאמין אח יקר גם אני עברתי תקופה קשה אח יקר גם אני סבלתי בגללה אח יקר היא טועה יום יבוא ותראה אותה גם בוכה גם בוכה חבר יקר רוצה אותה בתוך חיי חבר יקר רוצה אותה קרוב אליי לא מאמין שכך פגעה והלכה לא מאמין לא מאמין אחחח לא מאמין חבר יקר רוצה אותה בתוך חיי חבר יקר רוצה אותה קרוב אליי לא מאמין שכך פגעה והלכה לא מאמין לא מאמין אחחח לא מאמין חבר יקר רוצה אותה בתוך חיי חבר יקר רוצה אותה קרוב אליי לא מאמין שכך פגעה והלכה לא מאמין לא מאמין אחחח לא מאמין

וואלה מוטי אני ואתה יש לנו אותו טעם

ראובן המלאך ומיכאל המלאך מקבץ נדבות שיר סוףףףףףףףףףףףףףףףףף אני כל הזמן שומעת אותו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וקחו את יוסי עדן אבל ישן ויפה

יוסי עדן - היא לא אוהבת ------------------------------- איך אתה בה התאהבת לליבה רק התמכרת ואיתך היא משחקת ואותך היא לא אוהבת ברחובות היא מסתובבת אהבות היא מחפשת וממך היא מבקשת יד חמה שמלטפת היא לא אוהבת היא משחקת ולנשמה היא לא יודעת שהיא פוגעת שלבבו נקרע היא כל לילה נעלמת ואותך היא לא שואלת את ליבך היא רק שוברת אשליות לך מוכרת היא תחזור כי היא יודעת לבדה היא רק נפגעת כשאלך היא חוזרת נשמתה כה מאושרת פזמון: היא לא אוהבת היא משחקת ולנשמה היא לא יודעת שהיא פוגעת שלבבו נקרע

למעלה