שירשור תמונות של הגיים בויז

תודה לכולםםםםםםםםםםםםםם

אתם ענקיותתתת וואיי הלוואי והיה יוצא לי לפגוש אותתםםםם...לפחות את אדם--(יאאא באמא שלי אני מאוהבת בבחור)....

funi girl

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo31.gifאיזה מפגרים גיים בויז../images/Emo70.gif

יש להם שירים גרועים והם ממש אבל ממש מכוערים מחכה לתגובות

anastasia14

New member
חחחח

המפגרת היחידה שיכולה להיות פה זאת את אז תסמי את הפה שלך כי את אפילו לא מגיעה לקצה של הרגל שלהם!!!!

גיים בוייז המושלמים

תקשיבי לנו ותקשיבי לנו טוב טוב את יודעת בכלל מה את מדברת?!?! טוב עזבי את בטח סתם ילדה בכיתה ב' שרואה השמינייה למה גיים בוייז שולטים בכל מצב אחד אחד מושלם וגם אושרי כהןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אין אין על היופי שלהםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם תלמדי קצת מאיתנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח היינו פה ביי ביי

אהמ..אהמ..

איך את מדברת את לא מתביישת?עם את לא אוהבת אותם אז עופי מהפורום! מה את עושה פה ? סתם יורדת על כמה שאת לא אוהבת אותם? ואת אפילו בלי בושה אומרת 'מחכה-לתגובות'.. מה נסגר איתך? ועל תשכחי שאת בפורום של הגיימבויז! אז כדאי לך להתחיל לסתום את הפה לפני שתדברי ככה מובן ? <זה לא איום>

אהלן אני חדשה וגם חולת גיים בויז=)

אהלן מתוקים שמחה להצטרף אלייכם מי מנהל הפורם של הגיים בויז מתוקים אני אוהבתכם =)אני נשבעתי בשמש ובירח שגיים בויז חרוטים לי בלב לעדדד אוהבתכםם=) מי בא/ה לשיר נולדד???

למעלה