שירי מוציאה אלבום חדש

שירי מוציאה אלבום חדש../images/Emo70.gif

שירי מיימון רוצה שעברי לידר יעבוד איתה על אלבומה החדש שירי מיימון מאוד עסוקה בימים אלה בהגשמת החלום האמיתי - להיות זמרת. היא אמנם נהנית להריץ דחקות ב"אקזיט", אבל במקביל עובדת על אלבום הבכורה, מחזיקה אצבעות לדור השני של כוכב נולד וממשיכה לפרגן לנינט 11.03.04 שירי מיימון מאוד עסוקה בימים אלה בהגשמת החלום האמיתי - להיות זמרת. היא אומנם נהנית להריץ דחקות ב"אקזיט", אבל במקביל עובדת על תקליט חדש. "אני עוד לא יודעת מתי הוא ייצא, אבל אני חתומה בהליקון והעבודה סביב הפרויקט מאוד אינטנסיבית", היא מספרת בראיון ל- Eonline. באיזה שלב את נמצאת עם האלבום? "אני עכשיו אוספת חומרים, אני לא כובלת את עצמי לסגנון מסויים שיהיה באלבום, אלא בודקת כמה כיוונים. זה תהליך עבודה מאוד מורכב וקשה, אבל אני נהנית ממנו מאוד". כשהצטרפת לאקזיט זה נראה היה כאילו בחרת בכיוון אחר ממוזיקה. "החלום האמיתי שלי הוא מוזיקה. אין מה לעשות, זה מה שאני. עכשיו, כשאני עובדת על האלבום אז יוצא שאני ממש כל יום עסוקה בו, זו מהות חיי, זה היעוד שלי ואני לא יכולה לברוח מזה. זה נכון שפתאום פניתי לתחום אחר ממה שעשיתי עד עכשיו בחיים. אבל אני לא חושבת שאני יכולה לוותר על המוזיקה. אני רואה את ההנחייה באקזיט בתור התנסות שאני נהנית ממנה ואני לא פוסלת שום דבר אחר שיכול לקרות בעתיד. כרגע אני פה ואני שמחה שאני פה". מה את רוצה להיות שתהיי גדולה - זמרת או מגישה? "אני לא רוצה לוותר על משהו ולא נראה לי שאני אצטרך לעשות את הוויתור הזה. העבודה ב'אקזיט' מאוד נעימה ונוחה. היא נותנת לי הרבה אוויר וכוחות ככה שיהיה לי קשה לוותר עליה. זה ממש קליל ומגניב כמו שזה נראה והיה לי מאוד קל להשתלב בצוות, בעיקר בגלל האנשים שם, שהפכו ממש לחברים". עם מי את חולמת לעבוד על האלבום החדש? "זה יהיה כבוד בשבילי לעבוד עם אמנים גדולים שאני אוהבת גם לשמוע אותם, כמו ארקדי דוכין, רמי קליינשטיין ועברי לידר. עם קליינשטיין יצא לי כמה פעמים להיפגש בעקבות 'כוכב נולד' והוא בנאדם מדהים. אני מאמינה שאני אפנה אליהם בבקשה לעבוד איתי על האלבום החדש. אני ממש אוהבת אותם ובאמת שהייתי רוצה לעבוד איתם. בנוסף, אני גם כותבת ומלחינה לעצמי". ורגע לפני שהכוכב נולד הבא עולה למסך, איך את מרגישה בתור דור המייסדים של התוכנית? "זה משמח מאוד. אני מאמינה שזו תהיה הזדמנות נהדרת לאנשים חדשים שיוכלו לנצל את הבמה הזאת. עבורי זו היתה ההזדמנות הראשונה, אבל אני מקווה שיהיו לי עוד הזדמנויות כאלה בהמשך". את לא קצת מתבאסת שבחרת ב"אקזיט" ולא הלכת על הטלנובלה המוזיקלית החדשה "השיר שלנו"? "שום דבר אצלי לא בא על חשבון משהו אחר. זה לא קרה עם 'השיר שלנו' כי כנראה שזה לא היה צריך לקרות. כרגע אני נשארת במקום שבו אני נמצאת" אני כמובן שמחה כי היא היתה נפילה חזקה אז שתלך כבר

alonra1

New member
תודה רבה!! הייי היייי רגע!!! ../images/Emo46.gif

מה זה??: "אני כמובן שמחה כי היא הייתה נפילה חזקה אז שתלך כבר" מה זה אמור להיות???????????

למעלה