שינת לילה לגיל חודשיים

mo0z

New member
שינת לילה לגיל חודשיים

כמה זמן מוגדרת שינת לילה בגיל הזה? מאיזה שעה עד איזה שעה בערך? וכמה האכלות ליליות בזמן הזה ? תודה!

mo0z

New member
תוספת

הקטנה שלי כל יום מתחילה את שינת הלילה שלה ב9-10.. ברור לי שזה מאוחר אך כבר שבוע אני מנסה להקדים לה ל6-7 ללא הצלחה: או שבאמת לוקח לי כמה שעות עד 9-10 ורק אז נרדמת, או שמצליחה להירדם אך רק לתנומה ואז קמה ואז שוב מנסה להרדים אותה ובסוף נרדמת ב9-10 .. אשמח לטיפים !

iameden

New member
בגיל הזה די נפוץ ששנת הלילה מתחילה מאוחר

בגיל הזה פחות חשוב מתי מתחילה השינה בלילה אלא כמה ישן במהלך כל היום (והלילה) בסה"כ. נסי לעקוב כמה ישן וכל כמה זמן ואז תוכלי לקבל הערכה לגבי שעות השינה והאם מספיקות... (בגילו בדר"כ ישנים מקסימום כל שעה). מעבר לכך, נסי להקדים את השינה בקצת כל כמה ימים ולא בכמה שעות, ואולי יהיה יותר קל להרגיל לתחילת שינה מוקדמת יותר בתהליך הדרגתי יותר. גם טקס שינה ברור וקבוע לפני שנת הלילה עוזר (מקלחת, הנקה, שיר וכדומה). אבל לאט לאט כי עדין פיצי... אגב פיצי:) ברביעי, נדמה לי, פיצי ופיצית עונה על שאלות שקשורות לשינת תינוקות. שווה לשאול בשירשור שיעלה...

שינה בגיל חודשיים
בגיל הזה, שנת הלילה מתחילה בד"כ מאוחר. בד"כ אורכה יהיה בין 8-10 שעות.
בסה"כ נצפה לראות שהילד ישן בין 15 ל- 17 שעות במשך כל היממה. פחות משנה אם הוא ישן את הרוב בלילה או ביום, כי לעיתים יום ולילה הם עדיין הפוכים.

daffyness

New member
מנצלשת

אני גם עם בת חודש וחצי, שאין לה שנת לילה בכלל..
מתי נוצרת שנת הלילה?
&nbsp
אנחנו משתדלים להקפיד על טקס שינה מהיום הראשון (מקלחת, עריסה בחדר חשוך, מוזיקה מרגיעה) אבל לא בשעות קבועות אלא לאחר האכלה בערב מתי שיוצא (מתי שהיא מבקשת).

השאלה היא למה את קוראת שנת לילה
בשלבים הראשונים שנת הלילה מתחילה בשעות מאוחרות יחסית (22:00-23:00) ואת אמורה להתחיל לראות בזמן הקרוב שהיא פותחת פערים גדולים יותר בשעות האלה בין האכלות.
בהמשך , שנת הלילה תתחיל מוקדם יותר והפערים בין ההתעוררויות יתרווחו עוד יותר עד לשינה של לילה מלא.

למעלה