שינויים מכורך הנסיבות...

*Che MaOrA*

New member
שינויים מכורך הנסיבות...

הפגנת יום שבת בארגונה של שלום עכשיו בוטלה. אני מבקש מכל האחראים לדאוג שכ-ל התנועה תדע, על מנת למנוע אי-נעימויות. בקשר למחר - נפגשים כפי שתוכנן, ב-16:30 ברכבת צפון, הפגנה שכותרתה "שלום עושים בדיבורים". לתוהים שביניכם - אם תהיה התנגדות, ההפגנה לא תרמוז בשום צורה לאירועי הימים האחרונים בניו יורק זצ"ל. כעת אני מרשה לעצמי לצרף קובץ תמונה, ולהזהיר את מתנגדי ההומור השחור ובעלי לב חלש. אל תבכו לי אחרי זה, אני הזהרתי, אתם לא מחויבים להיחשף לאינפורמציה מעוררת המחלוקת, ולכן אין לי בעיה מצפונית עם זה.
מאור

*Che MaOrA*

New member
לא לבעלי לב חלש... והפעם לא הומור.

הרגשתי שמיותר לפתוח פתיל במיוחד בשביל זה, אז החלטתי לכתוב תגובה לנושא שקשור בעקיפין (או כלל לא - אתם תקבעו...
ובכן, להלן אחד מכתבי נוסטרדמוס, נביא מדהים שקישרו רבים מנבואותיו לאירועים משמעותיים שקרו במאה האחרונה (או יותר, אני לא ממש מתמצא). The Great King of Terror will come from the sky, Fire approaches the great new city Earthshaking fire from the center of the Earth Will cause the towers around the New City to shake: Two great rocks will war for a long time, And then Arethusa shall color a new river red. Nostradamus אמא´לה...

Fonia

New member
בקשר לנוסטרדמוס

היום נתקלתי בעוד איזה חמישה "קטעים אוטנטיים" של האיש החביב הזה. כולם מפוברקים.

אמרו לי שהייתה לו נבואה ספציפית

שמתקשרת ליום הזה,תאריך והכל. הרשו לי לשמור על סקפטיות ...

נבואות נוסטרדמוס.......

כפי ששמתם לב יש לי די הרבה ידע כללי מיותר (זה מה שקורה לאדם שהיה בטטת שלוויזיה והתמכר לערוץ 8!) , ואני תמיד שמח לחלוק !!! נוסטרדמוס, אם זיכרוני אינו מטעני, היה רופא, אשר בשלב מסויים מסיבה לא ידועה התחרפן לחלוטין... מה שהיה קורה לו זה שמידי פעם הוא היה חוטף התקף שכזה משתגע לחלוטין, ואז מוצא על השולחן שלו פסקה קצרה לא ברורה למדי שהיא למעשה נבואה, נבאותיו לעולם לא היו בעלות תאריך מסויים (מקסימום נגיד היה רשום, מעט אחרי הבלה בלה בלה......). יש אבל איזשהו קיטלוג של הנבואות שלו, שאני לא בטוח מה שהוא אומר, משהו עם בתים ומספרים, עם מישהו מוכן להוסיף לנו קצת ידע כללי אני אשמח... ד"א - הרבה מנבואות נוסטרדמוס, אלו שממש היו מופרעות, הושמדו ע"י נוסטרדמוס בעצמו, כי הוא פחד מהן!

תשפטו בעצמכם......

In the City of God there will be a great thunder," Two brothers torn apart by Chaos, while the fortress endures, the great leader will succumb" , "The third big war will begin when the big city is burning" "In the year of the new century and nine months, From the sky will come a great King of Terror... The sky will burn at forty-five degrees. Fire approaches the great new city..." למעשה לפי זה (ד"א - הפרשנות שאני נותן לנבואה הזאת, היא קצת שונה ממה שקרה באמת) נוסטרדמוס טעה בשנה, הוא חזה את זה לספטבמבר 2000 (9 חודשים לאחר תחילת המאה החדשה) או בעצם שלא!!! הרי הספירה התחילה מ 1, כך שלמעשה שנת 2000 האמיתית היא ב 2001........בלו..... בכל מקרה, גלשנו לנושא שלא קשור קצת לפורום הזה, אבל קצת ידע כללי לא מזיק! - Nostradamus 1564

מממ.......והרי ידיעה חדשה......

רוב הסיכויים שהנבואה האחרונה שפירסמתי היא שילוב מוזר של נבואה מבופרקת לחלוטין, והנבואה שבאמת הייתה לו (זאתי שמאור פירסם), אני עוד צריך לברר את העניין, אז רק שתדעו......

כן, יש סיכוי גדול שזו טעות ...

למיטב ידיעתי, נוסטרדמוס היה רופא קונבנציונלי למדי - עסק ברפואה הקרובה יותר למה שאנחנו מכירים היום ולא השתייך לזרם עובדי האלילים מחלקי תרופות הסבתא. אדם צלול לחלוטין, שלא משנה כמה אני אנסה להבין איך בדיוק הוא ניבא ואיך זה עובד, אני לא אצליח. יש כמה סברות עיקריות לגביי אופן הנבואה שלו - סברה אחת מדברת על הארות רוחניות נבואתיות שהיו לו, בו הוא מתואר באופן מאד רוחני,משיחי, בלה בלה בלה, ידה ידה ידה . סברה שנייה מדברת על נבואות אסטרולוגיות - כששוב, אני לא יכולה להתייחס ספציפית לאופן שבו זה התרחש, כי אין לי מושג ברור מדי. בכל מקרה, הוא הכחיש את הקשר לאסטרולוגיה, אולי כי זה היה אסור בשלהי המאה ה-14 . אנשים נדהמו מיכולות הנבואה שלו כבר אז, זה לא היה מקרה של "זכה להכרה לאחר מותו" - מלכים, מלכות וצאצאיהם עמדו בתור לשמוע את מוצא פיו. ולרוב, נבואותיו היו מדויקות להפליא. בשלב מסויים הוא החל להוציא את נבואותיו בספרים, הוא קרא להם "מאות" - כמדומני בכל שנה הוא פרסם מאה, ועל כן, קשה לי להאמין שהנבואה האחרונה שהתפרסמה כאן היא אכן שלו, כי נבואותיו של נוסטרדמוס מתפרסמות לרוב עם ציון המאה ממנה הנבואה לקוחה, ולא השנה. כמן כן, הסגנון לא כל-כך דומה לו, והנבואה לא אמורה להיות כתובה באופן כה מרוכז באותו קטע, אלא להתפרס על פי מאות. זהו, ידיעותיי הלוקות בחסר על נוסטרדמוס. עדי. כבר לא כל-כך אנונימוסית.

שני המשפטים האחרונים לא ממש ברורים.

את הלפני האחרון אני מבין כשני גושים שילחמו זה בזה (נאט"ו+תומכים אל מול המדינות דת האיסלמיות) הבעייתיות הבנה שלי היא במשפט האחרון, אראת´וסה, זה מישהי מהמיתולוגיה היוונית, אני לא בטוח מי... אשמח אם מישהו עם קצת יותר ידע ממני יוכל לנסות לפרש את המשפט האחרון.

למעלה