שימו לב שימו לב...

• פותח הנושא nizo
  • פורסם בתאריך

nizo

New member
שימו לב שימו לב...

לאור מה שקורה בזמן האחרון... המנהלת מסרבת לתת לנו לשים תמונות בפורום.. ומוחקת כל מיני הודעות שלא נראות לה... מה נעלמה הדמוקרטייה? ככה אנחנו מביעים את עצמנו... גם על ידי תמונות... לכן אנחנו מודיעים על שביתה,,, למשך יומיים. תודה רבה...

Miss Kitty

New member
שביתה?

שזה אומר? שבמשך יומיים לא תיכנסו לכאן ולא תכתבו כלום? ואז אחרי יומיים תחזרו? וזה נראה לכם הגיוני ויעיל?

ToryMaster

New member
טודע ../images/Emo13.gif

זה לא ישנה הרבה, צורת הניהול תישאר כמו שהייתה. אם אתם שובתים אתם פוגעים רק בעצמכם.

למה הכל נמחק פתאום???

גרררררררררררררר

ToryMaster

New member
רק שתביני

את יכולה להמשיך ככה, אבל בסוף מה שיצא לך מזה זו חסימה. בדיוק הסיבה שחסמתי את גלי, בדיוק הסיבה שחסמתי את יולי, ובדיוק הסיבה שחסמתי את סיוון. בינתיים יולי חזרה בכינוי חדש ובלי לעבור שוב על התקנון, גלי התנצלה, אין לי בעיה אישית עם אף אחת מכן, ואני לא עושה פה שומדבר דווקא נגד, אבל אם את תמשיכי לעבור על החוקים ככה, לא תהיה ל יברירה וזה תקף לגבי כולן, אגב

nizo

New member
טוב...

אז לא נעשה שביתה... אבל לפחות אנחנו מבקשים קצת התחשבות... אולי תנסי לשים את עצמך במקומנו... לראות האם את יכולה ליהנות לאור הכללים השונים והמשונים...

karin byrne

New member
צודק!אני מסכימה איתך...

ולמנהלת...יעל...תראי...אני במקומך מזמן הייתי עוזבת ומפסיקה לנהל את הפורום...אני לא רוצה לפגוע בך או משהו אבל אם את רואה שאנשים כאן לא ממש אוהבים אותך ולא מסתדרים איתך...אז באמת אני לא רואה סיבה שתמשיכי לנהל את הפורום...אני חושבת שזה היה עוזר לכולם אם היית מוותרת ומפסיקה לנהל את הפורום...אני מצטערת אם אני נשמעת בוטה או גסת רוח(זו לא הכוונה שלי) אבל זה מה שאני חושבת לפחות...אני חושבת שאת צריכה לפנות את מקומך למישהו אחר.... נ.ב.-אני מקווה שאני לא אחסם בגלל זה...

nizo

New member
את לא תיחסמי...

כל מה שאמרת זה הכי נכון... היא צריכה להבין שזה כבר לא בשבילה.. או שאם היא יכולה לפחות לשנות גישה... להתחבר אלינו יותר... ולא לבוא נגד...

karin byrne

New member
אני מקווה...

כי אני בסך הכל אמרתי את האמת...תראה,אף אחד פה לא מחבב את יעל יותר מדי...וזה בסדר אף אחד לא מכריח אותם לחבב אותה...אבל זה לא בסדר מצידה שהיא מתעקשת לנהל את הפורום...היא מקפידה יותר מדי על החוקים והיא הקצינה יותר מדי את העניין עם החוקים של תפוז...מכיוון שאף אחד פה לא באמת רוצה לפתור הכל בדרך יפה ובדיבורים(וזה בסדר מבחינתי שלא רוצים לפתור פה את הבעיות,אחרי כל מה שקרה) אני חושבת שמן הראוי שיעל תפנה את מקומה...זה הכל...באמת אני לא שונאת את יעל ולא כלום אני פשוט לא מסכימה עם דרך הניהול שלה...זה הכל...אז אני חושבת שחבל לה להתעקש לנהל את הפורום כשכמעט כל חברי הפורום עוזבים מהסיבה שלא נעים להם להכנס לפה בגלל האווירה העכורה של הפורום וכמובן יש את אלה שנחסמו....

nizo

New member
בדיוק...

אין אפילו מה להוסיף.. זה נראה ברור... היא צריכה להבין את זה... זה מקום שאנחנו צריכים להיכנס כדי ליהנות... לא פחות ולא יותר... אז בשורה התחתונה אני לא רואה שזה קורה.. אז אולי עדיף שיהיה שינוי... אבל אני גם לא יכול להכחיש את הדברים הטובים שיעל עושה... יש המון דברים טובים שהיא עושה מבחינת סדר... אז מהבחינה הזאתי באמת כל הכבוד...

karin byrne

New member
כן...סדר יש...

אבל כיף-אין...כבר לא נעים להיכנס לפה כמו שהיה פעם...חבל...באמת חבל...בכל מקרה לי לא הפריע איך שהפורום היה קודם...לא הפריע לי ולעוד אנשים פה בכלל...אז ככה שאני מעדיפה שיהיה כאן יותר כיף...הסדר פחות חשוב לי...וכמו שכבר אמרתי-יעל צריכה לעזוב...וכל מילה אחרת מיותרת...נכון שיש דברים טובים שהיא עושה בפורום אבל צר לי להגיד לך שהם מעטים...זה לא מספיק כדי לנהל פורום...זה שהפורום מסודר זה טוב אבל מה עם כל השאר?אי אפשר להתעלם מזה...לא נעים לאנשים להיכנס לכאן...יש חלק שהם חסומים רק בגלל שהם הביעו את דעתם בצורה קצת קיצונית אבל אני בטחה שזה היה רק כדי להסב את תשומת לבה של המנהלת לעוול שהיא גורמת לפורום שלנו...מה שהיא עושה פה זו כבר התעללות ואני לא מסכימה עם כל אלה שאומרים שאלה החוקים של תפוז ואין מה לעשות נגד זה...

nizo

New member
גם ני לא מסכים עם אלה...

שאומרים שאלה החוקים... כי חוקים כאלה לא מצאתי בשום מקום... זה ברור לי לחלוטין... אבל כנראה שהיא מתעקשת להישאר בכל זאת... זה קצת מוזר האמת... איך היא יכולה לנהל מקום שבו האנשים לא הכי מתים עלייה?

karin byrne

New member
באמת מוזר...

אני גם לא מבינה למה היא מתעקשת לנהל את הפורום הזה...אולי כדאי שנשאל אותה...

karin byrne

New member
יאאאאאאאאאא איזה תמונה...

פצצתיתתתתתתתת
...איזה שאוויםםםםםםםםם
.......תודה זרינו'ש...

nizo

New member
סבבה נשמה...

טוב אני הולך לנוח קצת... ואני אנסה לדבר איתה מחר... אולי זה יעזור.. בכל מקרה זה בטוח לא יזיק... אז שיהיה לך לילה הכי יפה בעולם... וחלומות הכי מתוקים.... ביוששששש

karin byrne

New member
חחחחחחחחח גם לך מותק...

לילה טוב וחלומות פזזזזזזזזזז....לך ולכולם.....ביייי מאמי...

nizo

New member
אגב.. לפני שאני הולך...

ראיתי את הפרטים שלך... אני גם אוהד של חיפה
ואני מת על סרטים כולל שר הטבעות כמובן... תכלס.. יש לך טעם טוב... נדבר... ביושששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

למעלה