שימוש ברב קו שלא שלך

מצב
הנושא נעול.

tendan

New member
שימוש ברב קו שלא שלך

שימוש ברב קו שלא שלך
היי,
זוגתי השתמשה ברב קו שלי לנסיעה אחת עירונית ( היה מוטען ברב קו כרטיסייה רגילה ) , עלה מבקר של החברה ולקח את הפרטים וביקש ממנה גם לשלם פעם נוספת על הנסיעה.
למחרת עליתי לאוטובוס והנהג אמר לי שמופיע על מכונת הכרטוס : " הכרטיס נמצא ברשימה שחורה " , מה פשר הדבר , ואיך אפשר להסדיר זאת ? תודה.

846

Active member
על הטופס שחתמת עליו בזמן ההנפקה

שימוש ברב קו שלא שלך
היי,
זוגתי השתמשה ברב קו שלי לנסיעה אחת עירונית ( היה מוטען ברב קו כרטיסייה רגילה ) , עלה מבקר של החברה ולקח את הפרטים וביקש ממנה גם לשלם פעם נוספת על הנסיעה.
למחרת עליתי לאוטובוס והנהג אמר לי שמופיע על מכונת הכרטוס : " הכרטיס נמצא ברשימה שחורה " , מה פשר הדבר , ואיך אפשר להסדיר זאת ? תודה.
מצויין בפרוש שאסור לך להעביר את הכרטיס למישהו אחר.
באתר רב קו מצויין שהרב קו הינו אישי ואינו ניתן להעברה, מאחר ולא הקפדת על התקנות, הכרטיס בוטל.
בעל רב קו אישי נהנה מביטוח המבטיח לו החזר על החלק היחסי מהתוכן הטעון על הכרטיס במיקרה של אובדן ושימוש ע"י משהו אחר. העברת הכרטיס לשימוש אדם אחר, היא כמו גניבתו וניצולו.
אתה יכולת גם לתבוע החזר עבור נסיעות שזוגתך עשתה בטענה שהוא ניגנב ממך.
זאת הסיבה שהוא ברשימה שחורה.
עליך לפנות לחברה הרלוונטית ולנסות לשחרר אותו.

[URL]http://xn----1hcn5ec.co.il/[/URL]

tendan

New member
תודה

מצויין בפרוש שאסור לך להעביר את הכרטיס למישהו אחר.
באתר רב קו מצויין שהרב קו הינו אישי ואינו ניתן להעברה, מאחר ולא הקפדת על התקנות, הכרטיס בוטל.
בעל רב קו אישי נהנה מביטוח המבטיח לו החזר על החלק היחסי מהתוכן הטעון על הכרטיס במיקרה של אובדן ושימוש ע"י משהו אחר. העברת הכרטיס לשימוש אדם אחר, היא כמו גניבתו וניצולו.
אתה יכולת גם לתבוע החזר עבור נסיעות שזוגתך עשתה בטענה שהוא ניגנב ממך.
זאת הסיבה שהוא ברשימה שחורה.
עליך לפנות לחברה הרלוונטית ולנסות לשחרר אותו.

[URL]http://xn----1hcn5ec.co.il/[/URL]
תודה
ידוע לך האם זה גורר תשלום קנס כלשהו לחברה או משהו בסגנון ?

mister K

New member
מבקר קטנוני מאוד

שימוש ברב קו שלא שלך
היי,
מבקר קטנוני מאוד
מבחינת החוק היבש, הוא צודק.
אבל אם בוצע שימוש בכרטיסיה רגילה לחלוטין, אפשר לחשוב מה כבר העבירה שבוצעה פה. הרי החברה לא הפסידה כלום וזו סתם קטנוניות.

מבקר קטנוני מאוד
אבל אם בוצע שימוש בכרטיסיה רגילה לחלוטין, אפשר לחשוב מה כבר העבירה שבוצעה פה. הרי החברה לא הפסידה כלום וזו סתם קטנוניות.

בירושלים, הנהגים נותנים לשלם עבור מספר אנשים בכרטיס אישי.

846

Active member
זה אולי ניראה קטנוני אבל

מבקר קטנוני מאוד
זה אולי ניראה קטנוני אבל

זה פותח פתח להונאות קטנות

פנחס25

New member
בשביל זה יש לי כרטיס אנונימי. מאפשר לקבל הנחות צבירה.

זה אולי ניראה קטנוני אבל

זה פותח פתח להונאות קטנות
בשביל זה יש לי כרטיס אנונימי. מאפשר לקבל הנחות צבירה.
בלי להסתבך

מצב
הנושא נעול.
למעלה