שילוב רפואה משלימה לאחר ניתוח.

שילוב רפואה משלימה לאחר ניתוח.

שלום, כיצד ניתן לשלב את הרפואה המשלימה, לאחר ניתוח בתהליך החלמה משבר בקרסול? אני שומעת על הרבה אנשים שמשלבים רפואה בלתי קונ' לאחר ניתוחים, אשר תומכים בתהליך ההחלמה, ומביאים לתוצאות מופחתות כאב, ואף לשיפור ניכר בתפקוד. ישנן דרכים לשפר החלמת רקמות/ סחוס - או לזרז תהליכים? אשמח לתשובה, תודה ושבוע טוב.

nitzano

New member
יש דרכים לשפר יכולת החלמה של רקמות

ברפואה הסינית נהוג להשתמש במרשמי צמחי מרפא לשקם את החלמת הגוף. ישנם מרשמים של נוזל אלכוהולי אותו ניתן למרוח על האזור הפגוע על מנת לזרז החלמה של האיבר על ידי שיפור זרימת הדם באיזור וחיזוק גידים ורצועות. אני יכול לומר מנסיון הן כמטפל והן כמטופל שהשימוש במרשמים חיצוניים בהחלט עוזר ומזרז החלמה. כמו כן דיקור סיני יכול לזרז את יכולת ההחלמה של הגוף. שווה לחפש מטפל מוסמך ולבצע טיפול במידה ואכן ברצונך לשפר יכולת החלמה של הגוף בברכה ניצן

החלמה לאחר ניתוח

שלום רב! מצטרף להמלצה על הרפואה הסינית,דיקור וצמחים ניתן לעזור יותר עם מידע כמה זמן לאחר הניתוח והאם הרגל מגובסת או לא. ערן

ינוקא1

New member
בוודאי !

הדבר הכי חשוב בשיקום הוא הזרמת הדם. כאשר הדם זורם כראוי הגוף כבר מתקן את עצמו בכוחותיו הטבעיים. ברפואה סינית ניתן להזרים דם הן באמצעות דיקור , הן במגע , הן בצמחים.

0 אור 0

New member
וכמובן גם שיטות אחרות

אכן, לרפואה הסינית יש תשובות מצויינות כפי שכתבו קודמי, אבל גם טיפול בצמחי מרפא "מערביים" אצל הרבליסט, או טיפול משולב של צמחי מרפא, שמנים ותזונה מנטורופת בהחלט אפקטביים לא פחות. במקרים מסויימים כדאי לשלב רפלקסולוגיה שתזרז את ההחלמה.

יעל ND

New member
את צודקת

ניתן - ומאד מומלץ! - להיעזר ברפואה משלימה לאחר הניתוח. לפני ואחרי ניתוח מכל סוג (וכן לפני ואחרי הלידה מכל סוג) אני נותנת הומאופתיה, שמזרזת את תהליך ההחלמה, משפרת איחוי רקמות, מונעת היווצרות צלקות, מקטינה בהרבה סיכוי לסיבוכיםמכול סוג ודימומים לאחר הניתוח.

למעלה