שיטות לחלום חלומות צלולים?

שריר

New member
שיטות לחלום חלומות צלולים?

היי רק היום הבנתי מה זה חלום צלול למישהו יש איזה שיטה שאני אוכל לחלום חלומות? ומה הקשר של צ´י לחלומות האלה

Variety

New member
תגובה

היי שריר, אני מאוד ממליץ שתקרא את האתר של אלון לחלימה צלולה, http://lucid.up.co.il - שם הוא כותב שיטות שונות לחלימה צלולה. אני לא יודע מה הקשר של צ´י לחלימה צלולה, כי אני רק עכשיו לומד מזה זה צ´י בפורום אומנויות לחימה. צ´יפסים. חלומות פז, Variety-

שריר

New member
אוקי עוד שאלה אחת ../images/Emo13.gif

בקשר לימון חלומות אם אני מתעורר בין 1-11 בצהריים זו תהיה בעיה לזכור את החלום כי באתר שנתת הוא אומר שעדיף בשעות הבוקר המקדמות ויש לי עוד בעיה שאני מנסה להזיכר איך אני מתעורר ישר אני פותח עיינים איך אפשר להשאיר אותם סגורות תודה שריר

Variety

New member
תגובה

אני לא יודע אם יש כל-כך קשר לשעות השינה. אתה יכול לנסות להתעורר מדי פעם בלילה (עדיף לא בלילה שיש לך משהו חשוב בבוקר לעשות כי זה יכול קצת לעייף), נניח עם שעון מעורר, ואז כל פעם זה אולי יעיר אותך באמצע חלום, ואז כשאתם קם, אז זה לא הכי נורא אם אתה פותח עיניים, יש פתרון מאוד יעיל - תעצום אותם שוב. תחזור לנוחה שהיית בה, ותנסה להזכר בחלום. אם אתה כבר זוכר, אז תזחור על מה שעשית בחלום בראש כמה פעמים, ואז כשאתה זוכר אותו טוב, תרשום, גם תשאל את עצמך "מה חלמתי עכשיו?" "איפה הייתי?" זה ישפר לך את זכרון החלומות. ואז זה כבר יתחיל לבוא בצורה יותר טבעית ותזכור חלומות יותר בקלות. אני לפעמים לא זוכר את החלום אפילו אם אני עוצם עיניים ועושה הכל כמו שצריך והחלום בא אלי במשך היום. חלומות פז, Variety-

למעלה