שוב צילום רחם

פרפרית34

New member
שוב צילום רחם

השבוע כאמור אני אמורה לעבור צילום רחם. הבנתי שהחוייה לא נעימה ואף כואבת לעיתים, מנסיונכן מה ניתן לעשות כדי שהצילום לא יכאב (איזה משכך עליי ליטול וכמה זמן לפני הצילום) עוד עליי לציין שאזור הוגינה שלי נורא נורא צרה ובהזרעות תמיד הרופא מבצע בי את הטיפול עם ספקולום צר , האם לציין זאת בפני הרופא? ושוב אני נורא מפחדת, עצות, תובנות וכו' יתקבלו בברכה תודה

nina L

New member
אני פחדתי נורא והיה לא כלום בזכות:

בלון בלון בלון בלון בלון במקום הספקולום והמפשק עם הווים או מה שזה לא יהיה בצילום!!!!!!!!!!! בררי מראש. לקחתי לפני באישור רופא וליום להרפיית השרירים והנפש. גם לפני היסטרוסקופיה והיה מעולה. עשיתי אצל טוגנדרייך הנודע בעל ידי הזהב במכבי. זאת למרות ש(בדיעבד) התגלו סתימות והאגדה אומרת שזה אמור היה לכאוב יותר. בהצלחה!

הוצאת לי את המילים מהמקלדת

גם אני הייתי אצל טוגנדרייך המקסים. ביקשתי בלון וקיבלתי . הרגיע והצחיק ולא כאב בכלל. הפקידה אמרה שאפשר לקחת חצי שעה לפני אדוויל או אופטלגין להרגעה ולהרפיה. בהצלחה

דורה 35

New member
היי

גם אני עשיתי צילום רחם לפני מס' חודשים ולהפתעתי הסתבר לי שצוואר הרחם שלי מאוד אבל מאוד דק.. בקיצור אחרי שממש לא התאפשר בדרך אחרת נשלחתי לבצע את הבדיקה בהרדמה מלאה בביה"ח תל השומר. ובהרדמה מלאה לא מרגישים כלום..(-8 בקיצור אפשר גם אחרת .. המשך יום נפלא דורה

זואילי

New member
עשיתי אצלו אבל בלי הבלון

(לא זוכרת אם שאלתי/ביקשתי בכלל). לקחתי משכך כאבים שאליו אני רגילה פלאס כדור הרגעה באישור רופא המשפחה. גם לי הייתה חצוצרה סתומה ולא כאב לי יותר מדי. סתם לא נעים לרגע ונגמר לי. בוודאי שתבקשי את הספקולום הצר, למה לא? אם יהיה להם שם מהכמה סוגים אז למה שיסרבו לך? אני מבקשת את זה בהחזרות העוברים. ומחליפים לי. בהצלחה!

אני עברתי את זה בלי הבלון

כי בכלל לא ידעתי על האופציה הזו, ולקחתי אופטלגין נוזלי וחצי ווליום לפני הבדיקה. עבר בקלות. תסבירי לרופא על הבעיתיות בביצוע פעולות חודרניות, ותבקשי מראש בלון (נדמה לי שצריך לקנות את זה ולהביא איתך). שיעבור בקלות.

pikachoo3

New member
../images/Emo204.gifאצלי....

טוב..... קראתי באינטרנט לפני הבדיקה וניבהלתי ולמרות שאמרו לקחת משכך כאבים ולבוא עם מלווה... נסעתי לבדי באוטובוס ולא לקחתי כלום...... וכשצעדתי לשולחן הבדיקה עם החלוק הזוועתי שבו ישבני היה חשוף פחדתי... ויקירה למרות שיש הבוכות ויש כאלו שכואב להן, עבר בשלום לא כאב, היתה תחושה מוזרה כשהחדירו את היוד לרחם, תחושה מעט לא נעימה אך לא חשתי כאב.... אפילו צחקתי כשהרופא דחף אותי למשטח הצילום כשהוא אוחז את כפות רגלי ומורה לי לנעול בירכיים..... בקיצור עבורי היה בסידר, לא הבילוי המועדף אלי, אבל לא נורא. יצאתי תוך דקות ספורות עליתי על אוטובוס לעבודה ותם ונישלם ומה שלמדתי מהחוויה.... שלקחת את הכל בפרופורציות, ודיווחים רפואיים שיקוראים באינטרנט מאד מלחיצים ואולי עדיף לי בילעדיהם מקווה שיהיה לך קל ולא נורא גם כן, המון הצלחה והעיקר שיצא צילום תקין

תקחי כל מה שהציעו כאן לשכך כאב

לי ממש אבל ממש ממש כאב, יותר כאב מצירי לידה. לקחתי משהו לכאב אבל אני די בטוחה שההשפעה שלו פגה ולכן כדאי שתבררי כשאת מגיעה אם יש עיכוב בתור. מה שכן הכאב הוא באותו רגע כ 2-3 דק' שנדמו כמובן לנצח אבל אח"כ לא כאב בכלל והגעתי וחזרתי לבד ברכב. גם עשיתי אצל טוגנרייך... עדיף שתתכונני לכואב ביותר ובסוף תגידי שהיה קל... לי למשל הזרעות בכלל לא כאבו וגם הרבה דברים אחרים לא כואבים ולא מלחיצים אותי, כך שאין לי מושג במה זה תלוי. שיהיה בהצלחה!

למעלה