שוב גמילה....

שוב גמילה....

בת שנתיים, נמצאת במשפחתון בו קבוצה של גדולים ממנה עוברים גמילה ולכן נמצאת באווירה של גמילה (ולכן מכירה את סיר הסירים קדימה ואחורה...). היא מודיעה לפני קקי, ואז אני מציעה לה ללכת לשירותים לישבנון. היא אומרת כן בהתלהבות ונעצרת בכניסה לשירותים ואז בורחת בצחוק ואחרי כמה דקות עושה בחיתול ובאה להגיד לי. אני ממש לא רוצה להשתמש בסיר (מגעיל אותי, לא רוצה עוד שלב ויש כלב בבית שמת על לדחוף את האף למקומות כאלו...). איך להביא אותה לשבת?? ישבנו כבר כמשחק עם בגדים וחיתול, ישבנו גם בלי כלום לפני האמבטיה אבל ברגע האמת היא לא רוצה להתקרב. אני לא יודעת אם זה קשור אבל כעיקרון אחרי שהיא אומרת לי שהיא עשתה היא לא לחוצה שאני אחליף לה ואין לה בעיה להשאר ככה עוד כמה דקות עד שמחליפים לה. ובאותו עניין- יש ספר שמתאים לעניין הגמילה ולא כולל בתוכו סיר??? תודה.

בעניין הספר עם השירותים

יש ספר שמדבר על זה שרק ילדים גדולים יכולים לשבת בשירותים (להבדיל מחיות כמו גי'רפה, עכברים, אריות, דגים וכיו"ב). לא זוכרת איך קוראים לו , אבל שקד מאוד אוהבת אותו (ובכל זאת משום מה לא מעוניינת לעשות בשירותים ומעדיפה סיר...)

טוב אז בדקתי

קוראים לספר "סיפורי בית שימוש"

משוש30

New member
תחכי עוד כמה חודשים. משהו בוער?

יכול להיות גם שמשהו מפחיד אותה, היא מפחדת שהיא תיפול פנימה או משהו, קורה להרבה ילדים גם עם מקטין אסלה. תבדקי אם היא מוכנה לשבת עליו בלי קשר לקקי, אולי זה יתן לך קצת תובנות. באופן עקרוני אין מניעה לחכות עוד כמה חודשים כשהיא תרצה לשבת מעצמה.

משחק חביב ביותר זה לשבת על הישבנון

ולרדת, ולעלות ולרדת ולעלות ולרדת...... מסכימה גם להוריד את המכנסיים ונשארת לשבת עליו עם חיתול...

dorlim

New member
ספר שמדבר על גמילה ישירות בשירותים

ושימוש בישבנון - הישבנון של רון מאת רינה שליין

ממולדה

New member
אולי שתעשה בכריעה?

למשל על נייר עיתון שמונח בחדר האמבטיה. או הכי טוב, אם יש לכם חצר. זה כמובן בתור שלב מעבר גם כן. יש ילדים שעוברים ישר לשירותים, אבל זה בד"כ לא הולך לפי ציפיות ההורים
סיר זה די מגעיל, אבל אם היא תעדיף לעשות בסיר (אולי שיבדקו בגן?) הייתי מציעה לך להתגבר על הגועל.

למעלה