שבת שלום לכולם !

שבת שלום לכולם ! ../images/Emo24.gif

וניפתח בבדיחה ילד קניבל: "איכס, לאבא יש פצע מגעיל" אימו קניבלית: "שתוק ותאכל מסביב"
אני מבין שאתמול הכוחוחת היתפצלו להם .. אבל אני חייב לציין שאני נהניתי במקום החדש שאפרת מצאה אחלה מקום אחלה מלצריות ותודה להילי ואפרת שניסו לשכנע אותנו לקום מהכיסא ולא הצליחו !
מאסטרו*<----

קספר

New member
מאסטרו אחי זה לא היה ככה

הילי ואפרת שיכנעו אותנו לקום מהכיסא אבל זה אחרי שהסברנו להם שאנחנו עיפים מלרקוד כל הזמן אחי היה נחמד אבל אני לא מבין למה הילי כל הזמן אמרה שמשעמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם לה למה זה הילי??? שבת שלום

bduya

New member
אהההמ..

3 פיצולים.. לא סתם.. יא חבר´ה.. געגעתי...!! שבת שלום יא עלאיסטרו אחד
וזוהר ממי.. אני יכולה גם לשמור בשבילך, לא איכפת לי..
שבת שלום אנשים

*Efrat

New member
מאסטרו מותק...! ../images/Emo8.gif

אני אכן נהנתי... היתה לי הרגשה שגם הילה... חחחח וגם אתה... אני מקווה שגם השאר.. מה שלא ממש נראה, אבל חייבים להודות שזה אחלה מקום... מוסיקה, ריקודים, עניינים וכו´.. בכל מקרה, שמחה שנהנת.. וחבל מאוד שלא באת לרקוד... אני בטוחה שהיית קורע את רחבת הריקודים... חה..!! שבת יפה לך.. אפרת

hili21

New member
כן..כן..היה פצצה.ולשם נלך חמישי הבא

כן...אני ואפרתוש היינו היחידות שקמנו לרקוד.. כי הבנים היו נראים רדומים לחלוטין!! וחסר למי שלא נהנה..כי זה יהיה גם חמישי הבא.. ואגב..אני לא אמרתי אפילו שניה אחת שמשעמם לי.. רק אמרתי שמבאס לראות אותכם כמעט נרדמים בכיסאות במקום לקום ולרקוד! זהו..אני נהנתי בטירוף..ואם היה משעמם..נראה לכם שהייתי חוזרת לשם?! או שהייתי נהנת?! אתם הפסדתם שלא רקדתם!! כי אז הייתם נהנתם כפול! מהילי שמאוד נהנתה אתמול..21

אכן היה נחמד..

באמת מקום נחמד..ומלצריות חמודות..שאני חייב לציין שהו בהחלט יודעות לשיר..ואפילו יפה.. ולא היה משעמם.. זה שלא קמתי לא אומר שלא נהנתי.. ויסכימו עם דעתי קספר וסטרו...

*Efrat

New member
פחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

אחלה מלצריות ?!?!?! עליהן הסתכלת כל הערב ?? חחחחח יאא מאסטרו...!! חבל, הייתי מכירה לך כמה... הן היו מקדישות לך שיר סולו...!! חחחחחחחחחח בפעם הבאה... תזכיר לי..טוב?

hili21

New member
מה פעם הבאה?! שבוע הבא!!!

יאאאאאאאאאאאאאאאאא זה מוכר לי ממקום אחר.. והמבין יבין.. אבל בכל מקרה..שבוע הבא..אנחנו שם!!! מובן?! ואלק..הסתכלתם על המלצריות...אם באמת הייתם עושים את זה.. אז הייתם רוקדים לידם..בעצם אתם בנים...מה אתם מבנים בכלל?! עובדה..למה אני ואפרת קמנו לרקוד?!

למעלה