שבת שלום ומבוןרך שיהיה סופ"ש נפלא

הדסהש1

New member
שבת שלום ומבוןרך שיהיה סופ"ש נפלא

לכולם. אני כבר לא אומר מילה על יאיר לפיד
ניתן לו לעשות את מה שהטילו עליו.נראה שכל מה שיעשה
יהיו כאלה שיגידו נגדו. כך זאת הפוליטיקה המלוכלכת

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לסוף שבוע נעים

אתמול התבשלנו בחום...אבל לא ויתרתי על השוק בעפולה
פירות וירקות שמגיעים מהמושבים...חבל לפספס...

שהיה לכולם סוף שבוע מקסים ומהנה.

בקר טוב לכולם ! מאיר ,אם לקחת

אוטו , אני צריכה גם את הנהג, וחשוב שיהיה צעיר, סתםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!
האמת שיש לנו טיול מהאוניה ליום אחד, עם אוטו ממוזג , כך שאנחנו לא צריכים לנהוג , זה יותר קל לנו!!!

בטח שיש המון מה לראות

טוב, ממש לא מספרים לכן את האמת כבר מהתחלה. המעבורת/ספינה לא חונה בנמל חאניה אלא במפרץ סודה, משם צריך או הסעה או מונית לעיר חאניה.
בסודה יש מחנות של נאט"ו ושל הצי האמריקאי.
אגב, באיזה תאריך מדובר, כי אם זה בין 7-16 ליוני. אני בחאניה והסיור עלי.

לא אשלח אותך לשיחזור הספינה המינואית. (הרבה ברגל, וגם אתרים אחרים יש ללכת המון)
אבל תבקשו לרדת ליד האגורה.

זהו שוק סגור עתיק בצורת צלב, יוצאים מחלקו האחורי ופונים שמאלה וכעבור כחמישים מטר נמצאים ברחוב סקרידלוף הוא שוק העורות.
בסוף סקרידלוף , חוצים את רחוב חאלידון, וכעבור כעשרים מטר ימינה, אחר כך מיד שמאלה ובסוף ימינה, ויורדים לתוך הרובע היהודי לשעבר ברחוב קונדילאקי.

בתחילת הרחוב עומד בחור (ניקולס,אני מכיר אותו 20 שנה) ומציע לשבת במסעדתו , אלו השולחנות שבמקום, לא בתוך מבנה. תמסרו לו ד"ש ממני ותמשיכו לרדת ברחוב קונדילאקי.
מסעדת "אלה" בצד ימין היתה כמו יתר הבתים יהודי ועל משקוף החלון היה שקע למזוזה והם אטמו אותו. מולו היה בית כנסת "בית שלום" נהרס ע"י הנאצים (השטח שלו שייך למשפחת טאסוס חבר שלי).
באמצע הרחוב תראו סימטה קטנה שמאלה ושלט לבית הכנסת, פנו שמאלה ותגיעו לבית הכנסת, הם מבקשים תרומה של יורו/שניים. האחראי במקום ניקולאס סטאברולאקיס.
ממול מסעדת "טו חאני" (איש חאניה) תמסרו ד"ש חם לדימיטרי פולטידיס ולאשתו מגי. שבו לאכול אצלם
א. כי יש להם אוכל טעים משהו. תגידו לו ששפירא אמר שיתן לכם לאכול מה שהוא רוצה (אלא אם יש משהו שאתם לא אוכלים)
ב. לתת פרנסה ליהודיה, מגי (תמסרו לה ד"ש מאשתי נורית).

בסיום רדו צפונה עד המזח של הנמל ופנו שמאלה (מערבה) לבנין גדול הנמצא צמוד לשרידי מבצר פירקה שבו הונף דגל יוון לראשונה ב-1913, כנסו למוזיאון הימי,נחמד.
תחזרו על הרציף מזרחה עד לצומת שימינה תראו מזרקה, תפנו ימינה דרומה במעלה הכביש , זהו רחוב חאלידון אל ככר 1866 ופסלי הפאליקארים (מקור השם פוליקר), שמאלה מזרחה חזרה לשוק המקורה.

מי שיש לו כח יכול לטייל בתוך הרובע העתיק שמאחורי האגורה ולראות בתים בעירבוביה:ערבים,יוונים,טורקים, ונציאנים,כרתיים.

מישהי רוצה לצאת לטייל?

הי חברים
אני מקווה שזה בסדר שאני מפרסמת פה, אם יש לוח מסודר יותר אשמח אם תפנו אותי אליו או אם אתם מכירים לוחות אחרים מלבד למטייל,

אני מפרסמת בשמה של חברה הודעה, טלפון ינתן במסר פרטי:

אני מחפשת עבור אמא שלי , שותפה לחדר לטיול מאורגן בחו"ל בסביבות החודשים סוף יולי תחילת אוגוסט . אך תיתכן גמישות בתאריכים ועדיפות לאזור אירופה.
אמא שלי אשה מאוד נחמדה( טוב אני משוחדת ) בת 60 מתגוררת באזור ת"א, לא מעשנת , צעירה ברוחה, שקטה , רגישה ומופנמת שאוהבת מאוד לטייל ולצעוד ברגל.
מזמינה אותך ליצור עמי קשר ואשמח לקשר בניכם,
בתודה, ורד

יוליקה

Member
מנהל
הודעות מסוג זה, מוזרות בעיני

הרי אם היא יוצאת בטיול מאורגן אז כל אחד מנוסעי הטיול
הוא בפוטנציאל שותף לחדר... היא הרי לא מכירה אותם...
אז למה שמישהו מפה ירצה להשתדך לחדר עם אישה זרה לחלוטין,
לטיול שאפילו איננו יודע לאן הוא? ומתי הוא מתקיים?

אנקורית

New member
סליחה...זה לא מוזר...

בטיול מאורגן החברה המארגנת אינה עוסקת ב"שידוכים" לחדרים !

התוספת לחדר ליחיד היא די משמעותית (תלוי ביעד ובאורך הטיול) וגם מעבר לעלות ,יש הרגשה נעימה יותר אם לא נמצאים לבד בחדר !

הבנתי שהיעד של האמא עדיין לא נקבע,היא די גמישה גם בתאריך כנראה...

אז זה בהחלט מקובל ,בעיקר בפורומים של גילאים שלצערנו כבר נשארו בודדים...כמו שצעירים מפרסמים בחנויות "למטייל" למשל...

ושבת שלום לכל חברי הפורום

יוליקה

Member
מנהל
OK מקבלת את הטיעון

לא פסלתי את הפניה לפורום ...בכל זאת לי ניראה מוזר
לתכנן טיול מאורגן לבד...מבלי לדעת דבר וחצי דבר על שותפה לחדר...

אני רק יכולה לספר מנסיוני מטיול מאורגן שנסעתי עם אמא שלי....
היתה שם חברה בטיול...שהרסה כמעט לכולם את הטיול בגלל דרישות
ובקשות קפריזיות שלה...

ושוב זוהי דעתי האישית בהחלט ולכל אחת יכולה להיות דעה אחרת.

י מ י ת 2

New member
מי שחי לבד ורוצה לטייל ואם אין לו

בת זוג קבועה נמצא בבעיה תמידית של למצוא בת זוג. כדאי מאד להפגש לפני הטיול לבדוק אם מתאימים. אני נסעתי כך מספר פעמים בדרך כלל הצלחתי פעם אחת זה היה קשה, כמעט שהחלטתי לשוב הביתה. אבל שוב אם חיים לבד, צריך להתפשר.
לפעמים אפשר בכל זאת לנסות למצוא מבין הנרשמים לטיול. לברר מי נוסע בגפו ואולי אפשר להתחבר. אני מקוה שתמצאי בת זוג ראויה לאמא שלך. בכל אופן יפה על היוזמה שלך ועל הרצון לעזור לאמא.
שבת שלום

למעלה