שבו של חולה הסכרת ממקס ברנר

melancholy man

New member
שבו של חולה הסכרת ממקס ברנר

זה היה רק לפני כמה ימים, שיקרת הפורום, והמנהלת של השכנים הפסיכוטיים, כתבה על רכישת אחד המודי בלוז המרומאסטרים וכמו נרקומן מצוי, הלכתי גם אני לדילר השכונתי שברחוב דינזגוף, מלא רחמים עצמים, שאני שובר קריז ורכשתי לי שניים מאותם יצירות מופת נפלאות מחודשת, בתמורה, קיבלתי, פגישה לוהטת עם שותפה בלונדית לשעבר ועוד אחת מיקירות הפורום (לא להתרגש, במונחים שלנו, לוהט בסך הכל אומר שלא צעקו עלי לעשות כלים...) וקפה של אורי ב"ש.. הפעם נרכשו, המאסטר פיס הבילתי מעורר והמפלצת בארון המודיס: days of future passed וכמובן שלא יכלתי להתחמק גם מ question of balance מה אני יכול להגיד, i'm just a melancholy man אבל היום, איש מלאנכולי עם חיוך מטופש. קודם כל לגבי לעבודת הבישול מחדש, כמו שנאמר כבר (ותקראו את ההודעה של נורית, כל מילה אמת) צלילים חדשים שלא שמעתי מעולם הופיעו בשירים שאני מכיר בע"פ יותר שנים משבא לי לחשוף מרצוני החופשי בלי אלקטרודות שמחוברות לאברים רגישים בגופי, יש משהו ברימאסטרים האלה שממש עושה חסד עם השירים האלה, אני מאוד אוהב את הצליל של האלבומים הישנים, בשני אלה גם תמיד חסר לי כל מיני שריטות שאני זוכר מהוויניל, ועדיין, יש משהו בהוצאות האלה שמצליח לרגש ולתת תחושה של משהו יוצא דופן. מעבר לזה, ובעצם הסיבה שרכתי דווקא את days קודם, הוא אומנם קצת יותר יקר, אבל דיסק כפול, המכיל בנוסף למקור את דיסק הבונוסים הכי שווה שיצא לי לפחות לשמוע אי פעם, ביצועים מדליקים בעיקר לשירים המוכרים של הלהקה, בין השאר ביצוע מדליק ל tuesday afternoon הקלאסי תמיד וגם ל Nights in white satin שעד כמה שאני קשור לביצועים המקוריים, אני חייב להגיד שגם בביצועים האלה, יש קסם מיוחד שתופס ואולי מדגיש עד כמה השירים עצמם, מעבר לעיבודים המפורסמים של האלבום, עובדים מעולה. בנוסף, יש שם הופעה של הלהקה ברדיו ה BBC שמדגישה כמה יופי היה בלהקה הזאת באותם שנים. question of balance קצת פחות מרשים בהפקה (וגם כואב פחות בכיס) אבל לא פחות מרגש ברימאסטר, לבונוסים יקח זמן להתרגל, אבל גם הם מעולים ומרגשים כולם. בקיצור, כמו שאמרתי לאורי, tow dawn five to go ובמקרה הזה, אין לי ספק, בעוד זמן קצר יהיה הטאצ'דאון וכל השבעה יהיו אצלי, איזה כיף!!! דירה, אוכל ודלק כבר נלווה ממישהו

Barmelai

New member
DAYS OF REMASTERED PAST

או: "LOOK WHAT DHEY'VE TO MY SONG, MA" אז הם לקחו אותו והפשיטו אותו וקימפרסו אותו וניקו אותו והיסו את הנמוכים והנמיכו את ההיסים... אתה לא רואה מה הם עשו לשירים שלנו? לקחו את אותם חלומות ישנים ומאובקים של ילדותנו, הכניסו לתנורים חדשים ואפו פעם נוספת. ועכשיו מוכרים לנו אותם שוב, ממורקים וזורחים מאי פעם, בתרי זוזי ועוד מאה שלושים ושש זוזי. כמה, כמה פראיירים אפשר להיות, ללכת שוב אחרי הויניל והדיסק והרימסטר הישן, ולקנות את הרימסטר החדש? עוד אין לי תשובה מוסמכת לשאלה הזאת, אבל אני עובד על זה חזק. בקרוב אצלי שניים מהחלומות המרומסטרים האלה, וזוהי רק ההתחלה. לפחות אני כבר יודע שלעולם לא אמות... אני רק אתחלף
ותתחדש, כמובן.

melancholy man

New member
נדמה לי שפעם היינו דבילים

אם רק היה לנו שכל לא לקנות הוינילים (נדמה שאני האדם היחיד שעבד שנה שלמה בחנות תקליטים והיה חייב בסוף כל חודש כסף לבוס...) אם רק היה לנו שכל לחכות לרימאסטרים האלה... אה ובארמלי, לא מצאתי שם טעם מהאי וויט, סורי.

Barmelai

New member
LOOK WHAT DAVE DONE TO MY ENGLISH

אז מה, דיסלקציה זה נגיף? נו טוף, הייתה פה אסוציאציה גמלונית (עכשיו אני סתם כותב מלים מסובכות כדי לבדוק מה יצא לי
) לשיר הזה: Look What They've Done To My Song Ma על פניו סידור טוב - אני מסתבך עם עצמי ואתם מקבלים מסאז' לבסיס של המוח הארוך.

Barmelai

New member
עכשיו באמת הגיעה השעה לפרוש

נסיון אחרון אמאלה תראי מה הם עשו לשיר שלי

melancholy man

New member
לא לא אל

תלך... דיסלקציה זה הדבר הבא (פעם חשבתי כמו יואל שזה פסיכדליה, אבל לא, תאמין לי, חמש דקות בפורומים ואתה רואה מה באמת הדבר הבא, בעצם אולי זה דיסלקציה פסיכדלית, מה אני יודע..)

melancholy man

New member
לא זה ההמשך הטבעי

אתה מתבלבל
תשמע מיכה, הרימאסטרים האלה פשוט מדהימים, איך שרדנו כל השנים האלה בלי זה???

Barmelai

New member
נראה לי שהגיע הזמן לגוון תרוצים

חשבתי יותר בכיוון של פסטיבל המחול בכרמיאל

Barmelai

New member
../images/Emo13.gif מה יהיה ליידי?

בזמן האחרון את שולחת אותי לאורך ורוחב הגלובוס, חבוי פה איזה מסר?

LadyG

New member
רק מסר טוב

ונראה לי שפסטיבל המסכות בונציה יכולה להיות חוויה פסיכדלית לא רעה.

וינסנטי

New member
ואני כמו טמבל...

עדיין לא קניתי שום דבר שלהם...
בביקור הבא בחנות, "ימי עתיד חלפו" יהיה בשקית, על דיברתי!

melancholy man

New member
יאללה למה אתה מחכה

האמת אני מקנא, אבל אתה יודע, אולי עדיף דווקא עם In Search Of The Lost Chord

LadyG

New member
תתחדש

גם אני זוממת על "שאלה של איזון". זה אלבום, שאני מאד אוהבת וכבר הבנתי, שההוצאות החדשות נותנות ממש תחושה של אלבום חדש עם מרחבים חדשים לגלות. אני דוחה את הביקור אצל ה"דילר" הקרוב אבל כבר ממש מדגדג באצבעות.

למעלה