שבועיים עברו וממשיכים למרוח אותנו

שבועיים עברו וממשיכים למרוח אותנו

עוד קיץ של חוסר וודאות שיגמר בספטמבר בתרומה של אוהד ביתר כבד וטלאים בספטמבר עם זרים מהתחנה המרכזית שמוכרים לנו שהם חיזוק מניגריה, וישראלים מהפח של הזבל שאף אחד לא ירצה לגעת בהם.
ווהכי כואב לי שאפילו איציק עדיין לא קולט קיץ שישי רצוף שאפילו פירוק עדיך מהמצב הזה כי לפחות בפירוק אתה יודע שאתה הולך לעונה קשה, יש לך מספיק זמן לבנות קבוצה שמתאימה למלחמות מהסוג הזה (פייטרים מהסוג של קובי מויאל שלא רואים בעיניים).
הגיע הזמן להבהיר להנהלה הזאת שמספיק התעללתם בקהל של הקבוצה ובקבוצה עצמה. באמת שאני אוהב את איציק, אם אין לו כוחות נפשיים לשלוח את ביתר לפירוק או להקפאת הליכים שיתן יפוי כוח לאדם שאין לו פחד לעשות את זה. לא יודע למה אבל אני מאמין
שטביב מחכה לזה שאיציק ישלח את הקבוצה לפירוק לקחת אותה נקיה מחובות וחוזים עתידיים שלא נראים לו.

shay100m

New member
אלי טביב רוצה את בית"ר בכל מאודו

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=142818&lang=HE

אין ספק שהאיש כוכב תקשורת ויודע לדבר....

בכל מקרה,סוגיית בית וגן עדיין מפריעה לו , ואפשר להבין למה.

השאלה שתכריע בסוגיית הבעלות על הקבוצה : האם יש אינטרס לארקדי לקחת על עצמו את חובות העבר ,על פני הליכה לפירוק?

אם כן, אני בטוח שהעניינים יסגרו שבוע הבא.

borat1

New member
נכנסתי כדי לראות ולא יכולתי להמשיך

ברגע שהרמאי הפתולוגי הזה התחיל לדבר. הסתפקתי בלקרוא את הראיון בכתב (וגם את זה לא יכולתי לעשות עד הסוף) ומזה ניתן להסיק שהבנאדם מלחיץ בכוונה את המערכת כדי שתלף לפירוק או תיכנע לתנאיו (שבשתי התסריטים הוא לא משלם שקל ולוקח את בית"ר).

אני לא יודע אם יש לאיציק say בכלל בכל הסיפור הזה ולמיטב הבנתי כל המו"מ מתנהל מול אנשיו של ארקדי בלבד (איציק, כאמור, הוא בסה"כ שכיר של ארקדי). מוזר לי שהם ניפנפו את גומא לפני כמה שנים מטעמי חוסר רצינות ונגד אלי טביב הם לא נוהגים בצורה דומה. בכל מקרה, דבר אחד בטוח: עם הבנאדם הזה צריך להפסיק לדבר ומהר לפנות לאופציות אחרות.

shay100m

New member
אין אופציות אחרות.

אם לא היה צריך לשלם שקל אז העמותה היתה קופצת על המציאה.

תתחיל מזה שצריך לשלם לשחקנים את המשכורות של החודשיים האחרונים..כבר שרפת מיליון שקל.

בית"ר במצבה לא צריכה איזה מיליארדר מעורער בנפשו(אתה חושב שארקדי לא קלט את גומא?), בית"ר לא צריכה מישהו שיביא עשרות מיליונים מהבית, בסך הכל צריך מישהו שיכול לתת ערבונות ושיכול לשלם משכורות , ואוליי כן להשקיע מעט בכל זאת, מישהו אחראי שדווקא כן מחפש "לעשות כסף" מהמועדון, הפוטנציאל השיווקי של בית"ר הוא יוצא מן הכלל, מועדון רווחי משמעותו שיפור מתמיד,
מותר לבעלים להרויח כסף ,כמו בכל עסק מצליח.
קצת ניהול נכון והכל יסתדר.
בכל הרצינות-אם הייתי זוכה בלוטו הייתי הולך על זה.

הדבר היחידי שביתר צריכה אם מצליחים להשאיר את

הארוש ואת אבי ריקן וקובי מויאל זה בעלים שידע להביא 10 מיליון שקל מהבית, ויתן שקט לקבוצה הזאת ולא יחפש את התקשורת ושלתקשורת לא תהיה סיבה לשבת לו על הצוור. שקט זה מה שביתר צריכה. עם תקציה שלא גבוהה בהרבה מהמינימום ביתר כבר נשקה השנה לאירופה עמוק בתוך הסיבוב השני, ורק הבלגן שארקדי יצר עם
הבאת הצצנים ממנה את המקום בפלייאוך העליון לפחות.

BelaMirela

New member
זו נבלה וזו טרפה

רמון עברין מין מורשע , טביב נאשם בתקיפה ועלול להיות מורשע. תארו לכם שהנוכל הזה שפרק את הפועל כבר סבא יקנה חס וחלילה את בית"ר , ויורשע בבית משפט וילך לכלא. כל המדינה המזורגגת רדפה את גאידמק , סחטה אותו , אבל הצליחה לכלוא אותו. טביב עלול להזרק לכלא אז עלול להיות לבית"ר בעלים עברין מורשע ואסיר , מן הפח אל הפחת.

shay100m

New member
הלוואי שזאת היתה הבעיה היחידה עם האיש

המפוקפק הזה...

shay100m

New member
אגב...אתה ונאור-תתחדשו על הצבע!

אם יש לכם בעיה שהוא אדום אני יכול לא יכול לשנות אותו אבל אני יכול להחזיר את הצבע הרגיל.:)

BelaMirela

New member
אין בעיה , הצבע מסמל רבוי מסרים , שיהיה.

אם טוב שכך , שישאר

shay100m

New member
הצבע מסמל אנשים חשובים לפורום

שמשקיעים ו/או מוקדי ידע.

חשבתי שאחליף את האנשים כל חודש בהתאם להשתתפות, אבל בינתיים יש פה בקושי 4-5 שכותבים בקביעות.

למעלה