שאלת סקר

Hagay35

New member
שאלת סקר

היי היה לנו דיון בבית הכנסת לגבי התלות הזאת של זוגות צעירים בהורים ,שזה מתבטא בבקשת כספים בטיפול וכו בנכדים שזה לא קל בגיל מבוגר בחוסר עצמאות של זוגות שהתחתנו ואתה מצפה שיקחו אחריות על החיים וילמדו להסתדר בכוחות עצמם עם הקשיים ,אף אחד ללא ממעיט בקשיים, אני לדוגמא מארח כ12 איש בסופ"ש מתוכם אחי פלוס 2 ואשתו בהריון שנשארים לישון.
בגלל שיש משפחות שאצלם המוטו הוא תתחתני ובעלך ידאג לך ולאחי לא הייתה ברירה והוא נכנס לתקל עם חמו בגלל כסף וחמו בנה לו יחידת דיור פיצי בגינה ,ויש משקעים בינהם שפשוט חבל ראיתי סביבי בעלים ונשים שלא אהבו אותם במשפחה איזה חיי סבל הם עברו ?
למרות שאותי אוהבים יש לי תדמית טובה ,ששאלו אותי עניתי אם לא יאהבו אותי כאדם וכו לא רק לעקם את הפרצוף אני חותך את הקשר אין ברירה אי אפשר להתנתק מתחתנים עם המשפחה גם!
תפיסת עולם של הרבה בחורים שאני נתקל הוא יש כסף לצד השני שחרר ואם לא אתנחל לך בכוח,ותודה לאל אף אחד לא גווע ברעב בארץ נכון יקר לחיות ולכן כחלק מזוגיות נכונה לדעת אך להתנהל בתור זוג ולא רק לבוא בדרישות וכו.
אני טוען צאו לחיים אי אפשר לדעת מה יקרה ,הינה לפני החג אחד שמכיר בפנים הביאה 15 מיליון וכל ילדה גרים בשכירות ולא לא הייתה דירה משלה עד כה והיא בת 60,אז אי אפשר לדעת מהיכן המזל יגיע.
מנסיוני כמה שפחות חיכוך עם משפחות יותר בריא ויותר נכון גם לבעל וגם לאישה ,נכון בטווח הקצר אתה תשלם שכירות וכו בטווח הארוך תרוויח שקט נפשי ובריאות טובה וכו.
אז מה כדאי לדעתכם?
שבוע נפלא ומהנה

למעלה