שאלת ווסת

שאלת ווסת

שלום. אני מניקה קטנטונת בת 1.4 וקיבלתי ווסת לראשונה לפני כחודש. אחרי שבכיתי והתבאסתי קניתי לי מונקאפ ועכשיו אני מחכה לווסת הבאה (האמת היא שאני גם לא כל כך רוצה הריון בחצי שנה הקרובה, למרות שאם יבוא אני לא אצטער מדי...) מאז לא קיבלתי שוב. עברו כ40 ימים מאז שקיבלתי ווסת ואין עדיין סימן לווסת (למרות שאני מסתובבתעם המונקא בתיקכבר יותר משבוע ועם הרגשה שאוטוטו אני מקבלת קצת יותר משבוע) לדעתי אפילו הרגשתי את הביוץ (מזמן) היום עשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית (ידעתי) אני מציינת שיותר מ4 שנים אין לי מחזור (הריון, הנקה ארוכה, הריון שני, הנקה ארוכה (ודי מסיבית, הייתי מוסיפה) כך שאני לא יכולה לומר שיש לי מחזור סדיר. כמה זמן בלי ווסת שניה נחשב "נורמלי"? אני כבר מחכה לנסות את המונקאפ. תודה.

ועוד שאלה לא קשורה בכלל

פטריה יוגית? זה טוב למניקות/ הריון/ילדים קטנים? תודה .

T i a

New member
אני לא בקיעה

אבל אצלי הוא גם לא סדיר ולפעמים היה מגיע אחרי 50-60 יום והרופאה שלי לא התרגשה מזה ופשוט המליצה לקחת כדורים לזירוז ווסת. אני כבר כמעט שנה אחרי לידה, ו5 חודשים אחרי הנקה ועדיין לא קיבלתי. מאוד מתלבטת בקשר לכדורים. לדעתי אפשר לחכות עוד שבועיים אבל בכל מקרה לבדוק נושא פוליציסטיות כי לפעמים זה מה שעושה את המחזור לא סדיר. לפני הלידה הייתי משתמשת במונקאפ והייתי מרוצה. עכשיו כבר אצטרך לקנות חדש (אני מניחה). איפה קנית ואיזה? היה לי מגומי עץ שרף והבנתי שעכשיו יד כבר סוגים אחרים.

למעלה