שאלות

black side

New member
שאלות

אולי טיפשיות קצת ,אבל אני צריכה להיות בטוחה עם יש בע"ח או עגלה רתונה לבע"ח בכביש דו סטרי, איך אני עוקפת אותה? ורשום לי בספר שאחרי שעה של לקיחת מנה 1 של משקה עם אלכוהול ההשפעה יורדת. אז כלומר שאחרי שעה יש אפשרות לנהוג?

MaD-d0g

New member
בקשר לשאלה השניה. כן

יום שישי יצאתי ושתיתי "מנה". אחרי שעה יכולתי לנהוג. למרות שנשארתי יותר (בלי קשר לאלכוהול)

Superdror

New member
אם מדובר בכביש דו-סטרי

בו קו מקווקו, הרי שעקיפת עגלה זהה היא לעקיפת רכב. על פי מידע מהאתר של המשטרה, מנת אלכוהול אחת מתעכלת תוך 45 דקות לערך. למרות זאת ולדעתי כדאי להמנע משתיית אלכוהול כשיודעים שהחזרה הביתה כרוכה בנהיגה. מידע על אלכוהול תמצאי באתר של המשטרה, לינקים מצורפים.

Krishi

New member
אממ

בקשר לשאלה הראשונה... אם יש קו הפרדה רצוף ורק נתיב אחד בכל כיוון נסיעה אין מה לעשות מלבד לא לעקוף. אם זאת חיה אז ניתן להזמין את הגורמים המתאימים שיעיפו אותה משם לכל הרוחות... אם זאת עגלה רתומה לבעל חיים היא אמורה לסטות לצידי הכביש ולאפשר למכוניות לעבור. אם אין קו הפרדה רצוף תעקפי כמה שיותר מהר בקשר לשאלה השניה... זה קצת יותר מסובך.. יש טבלה שלמה של כמות אלכוהול המותרת לשתיה לפי משקל האדם... והיא נעלמת לפי איך שנאמר.. כעבור 45-60 דקות... למרות שזה לא מדע מדוייק כי לא חסר אנשים שיכולים לשתות הרבה יותר מהכמות החוקית ועדין להישאר במצב של לנהוג כי אלכוהול לא הכי משפיע עליהם ולהיפך, אנשים שגם כמות אלכוהול קטנה אפילו פחות מהכמות החוקית תשפיע עליהם כך שהם לא יוכלו לנהוג.. אבל מאחר ואי אפשר לקבוע לכל אדם ואדם בישראל כמה הוא מסוגל לשתות יצרו שיטה כוללת לכולם...

למעלה