שאלות
ועידוד
לימי ג'- ד'

riseg

New member
פילאטיס

הומלץ לי ע"י הרופא. האם יש בסטודיו C? או במקום אחר? תודה

Deanna2688

New member
כל מכון כושר. וסטודיו מתמחים.

איפה את גרה? אולי נוכל להמליץ.

במכונים הגדולים בעיר יש

[הולמס פלייס, VIM וגו אקטיב] מעבר לזה אין לי מושג...

לא ניסיתי, אך אני יודעת שיש ברחוב מוהליבר...

סטודיו לפילאטיס ויוגה (ואולי עוד דברים). אם זה באיזור שלך, הייתי מבררת...

iced tea

New member
בראשון

אם את רוצה רק פילטיס אז יש בסטודיו B (ברוטשילד במספרים הגבוהים, ליד הבנק הפועלים) ויש בסטודיו C (במרכז בן גוריון, וגם במזרח העיר), ויש גם בספרינט (תרמ"ב, ליד מרכזית ישנה), ויש בהולמס פלייס בקניון ואז את מקבלת גם שאר החוגים. אף פעם לא הבנתי מה זה פילטיס. נכנסתי לשיעור אחד. היה לי קשה. ויצאתי מבולבלת, לגבי מה המטרה של זה...

lior02010201

New member
שלום פורום חם!

פעם ראשונה פה... בגלל שזה שירשור של שאלות אז השאלה שלי אם זה פורום של בנות בלבד או שיש פה נוכחות של גברים? התרשמתי ממש מהחום, אהבה והשיתופיות בפורום... אם ארגיש צורך אולי זה יכול לתת לי מוטיבציה.. טיפה על עצמי אני בן 21 השתחררתי לפני שלושה חודשים מצה"ל אחרי ששברתי רגל (ניתוח פלטינות ובורג) עכשיו עמוק בפסיכומטרי כשבשביל להתרענן כל יום אני הולך לחד"כ (הולמס פלייס ברחובות יום אחד בריכה יום אחד כוח ואירובי) ובזמן האחרון גם התחלתי טיפה להשגיח על התזונה בלי חישובים בינתיים סתם לא לאכול שטויות. כרגע שוקל 73.4 המטרה 65 הגובה 1.70. (סליחה על החפירה לא יודע למה כתבתי את זה אולי נפתחתי ברוח השיתופיות של הפורום)

1Shir

New member
ודאי שיש גברים שכותבים בפורום

הם פשוט מעטים ביחס לנשים
אם תמשיך להיכנס לפורום, אתה מהר מאוד תראה אותם
אני מסכימה עם כל המילים היפות שלך
ואתה יותר ממוזמן להישאר כאן
אתה נשמע מקסים ואני מאחלת לך המון הצלחה!

Anat Gigi

New member

ואני מצטרפת לאיחולים ומאחלת לך אין סוף הצלחה, אושר ובריאות! אנחנו נשמח לראות אותך איתנו
דרך אגב, אני ענת / עינב (מה שתבחר)

Patchouli21

New member
ברוך הבא!

עשית בשכל שהחלטת להצטרף, זה בהחלט נותן מוטיבציה לשתף, במיוחד בפורום המיוחד הזה! שיהיה המון בהצלחה בפסיכומטרי ועם התהליך!!

shuttles

New member
ברוך הבא

גברים כותבים מעט נדירים אצלנו, אבל גברים קוראים - ללא ספק יש בשפע
. ברוך הבא! נשמע שעלית על דרך נכונה. צעד צעד תרכוש לעצמך אורח חיים חדש - בריא ואיכותי. ברוך הבא

mushinka111

New member
ברוך הבא!!נכון שגברים שכותבים כאן הם מעטים...

אבל יש הרבה שקוראים... כל הכבוד על האומץ! ובהצלחה!!

iced tea

New member
קניות וכאלה

מי קונה אצלכם בבית? אתם או מישהו אחר? אתם מזמינים דברים ספציפיים לכם או שמה של כולם? קונים רק מה שמתוכנן ברשימה או מתפתים למבצעים או דברים בדרך? קונים רק מה שצריך או גם מותרות (תקראו לזה נשנושים, פינוקים, משהו כי מתחשק)? איך זה שכל דבר שיחסית בריא, או ממותג כבריא, כל דבר שפונה לנשים או אוכלוסיה מיוחדת כמו ללא סוכר, 0%, ללא גלוטן, צמחוני, ללא כולסטרול, ללא נמלים, ללא חומר משמר וכו' יותר יקר? ולמה גם דברים בסייסים נהיו יקרים? גורם לי לשנות סדר עדיפויות. ולוותר על דברים שיותר שווים בעיני את הכסף (כמו בגדים, תיק וכו').

למעלה