שאלות לגברים

בונדית

New member
שאלות לגברים

1. למה כולכם רוצים לזיין כמעט כל בחורה שאתם רואים אבל רוצים שהחברה שלכם תהיה עם כמה פחות רקורד של גברים בחייה? 2. למה אתם מצד אחד משחקים אותה הליברלים שלא אכפת לכם אם בחורה מתחילה אתכם, נכנסת איתכם למיטה כי בא לה וכו' אבל עמוק בפנים זה מפריע לכם?

מין, גברים ונשים

1. א) כי זה כיף וכי עלינו לא יאמרו *זונה* ב) כי לא נרצה לצאת עם מישהי שאומרים עליה שהיא *זונה*. 2. א) כדי שהיא תתחיל איתנו ויהיה לנו יותר קל ליישם את 1.א ב) בגלל 1.ב אלו היו התשובות לשאלות.. תשובות מטומטמות, נכון ? גם השאלות... בפועל - בשביל סקס גברים כנראה צריכים פחות גורמים סביבתיים כדי להימשך למישהי מספיק כדי לשכב איתה. זה הענין של הסקס עם כמה שיותר.. מבחינת החברה - כולם רוצים אותה בתולה עם ניסיון מיני של זונה בת 60. ענין של רכושנות. בינינו, בלי קשר לשוביניזם או כל הגדרה אחרת - הרי יותר כיף לדעת שיש משהו שרק אתה יודע ומקבל, לא ? וזה הדדי גם לגביכן, אין טעם להכחיש. ענין הליברליות - עדיין לא רגילים לנשים שעושות הכל לבד, פאק.. בזה הצדק איתך. דעה אישית - כל ענין הסקס - מצד אחד נופח מעל ומעבר למה שמגיע לו. מצד שני, הפך להיות זול מדי וחסר משמעות עד כדי בחילה. אני כבר חצי שנה ללא סקס, מבחירה, לא כי לא נמשכתי לא אחת. דווקא כן נמשכתי, גם יצאתי עם מישהי חודשים שלמיטה לא הגענו בגללי ולא בגללה, הנקודה היא שהגעתי למסקנה שמבחינתי, מין הוא דבר שממש אי אפשר להעביר כאילו שכלום לא קרה. כל אחת ששכבתי איתה, השארתי משהו ממני איתה.. והיא השאירה משהו מעצמה בי (לא, לא מחלות מין
) מצאתי שיש במין יותר טעם וערך ממה שאי פעם דמיינתי, הוא צריך להיות מוערך הרבה יותר ממה שבפועל מעריכים אותו. סתם נקודה קטנה למחשבה. אם מין הוא *סתם משהו* ואפשר לעשות את ההפרדה בין גוף לנפש, אז מה אכפת לכם אם בן או בת הזוג שלכם ישכבו עם אחרים ?! זה הרי *סך הכל זיון* או *סך הכל סטוץ* ... מצטער, גיליתי שאני לא יכול להפריד, אז כן משנה לי עם כמה היא שכבה .. אבל לא, לא בגלל שזה יעשה ממנה זולה, אלא בגלל שמין מייצג מבחינתי משהו שהוא בכלל לא פיזי. ואת הדבר שהוא מייצג, אני לא אוהב לדעת שיש עוד אנשים שקיבלו אותו מהאישה שאני אוהב ואוהבת אותי.

seeyou

New member
בתולה עם ניסיון מיני של זונה בת 60?

בזה אני חולק! רצוי בתולה גם ללא ניסיון... יצאתי עם בתולה עם נסיון- מין אורלי ואנלי בשפע...כאשר שאלתי למה לא מין רגיל ענתה אני מבית דתי-רוצה להתחתן לפי המסורת...

בסיידר... אז זהו שהתכוונתי ל-

פוטנציאל יישומי
בקשר לבתולה מהסוג ההוא - גם מכיר את הסגנון, זו לא הכוונה, אבל אני בטוח שהבנת.. אגב- בצבא תפסנו פעם על חם אורגיה של בני דודינו באיזה כפר, הכל למעט חדירה רגילה, כי היא היתה בתולה..

ליאן.

New member
אני לא חושבת שכולם רוצים לזיין

כל בחורה. חלקם אימפוטנטים או הומואים.

את יודעת שאפשר

אפשר גם לשאול אותה שאלות על בנות כאלה למשל - למה כל בחורה רוצה קודם לפגוע בגבר שרוצה אותה, להשפיל אותו. לשחק משחקים. ורק אחרי שהוא עובר הלאה, לרצות אותו בחזרה. ואפשר למצוא עוד הרבה הכללות. אבל מספיק שזה לא קורה עם מעט אנשים כאלה, זה כבר גורם עוול לאחרים. בהחלט. ואם זה לא היה ברור בקשר לשאלות שלך - אז תתפלאי, אבל לא כולם ככה. אז קודם כל, כדי לא להפגע מקטעים כאלה כמו שציינת, את צריכה לצאת מהמעגל של החשיבה הזו. את צריכה לחשוב על מה שכן טוב. על אלה שכן צריך למצוא. או שאפשר פשוט להאשים את כולם ועדיין לרצות לצאת איתם. ההחלטה שלך. בהצלחה.

בונדית

New member
אז קודם כל אני עושה מה שטוב לי

אני אישית לא משחקת משחקי, אם מישהו מוצא חן בעייני ובא לי אני אגיד לו אם בא לי להתקשר אליו אני אתקשר, אם בא לי לצאת איתו אני אצא ואם בא לי להזדיין איתו אני אזדיין. הבעיה היא שהגברים נותנים לנו את ההרגשה שאם אנחנו לא משחקות איתם את הקשות להשגה יורד להם מהר וגם אם יצאנו היה אחלה בילוי ואחלה זרימה ושכבנו רוב הסיכוי שזה ייגמר ככה וחבל.

בונדית

New member
לא נראה לי

לפעמים כשיוצאים עם מישהו ונכנסים למיטה מגלים ששם לא מתאימים ולכן אין מה להמשיך

אני מבין ש-

שאם את מגלה את חוסר ההתאמה, זו החלטה לגיטימית. ואם הגבר מגלה אותה, זו התנהגות גברית אופיינית והוא סך הכל ניסה להכניס אותך למיטה..

בונדית

New member
אני רק אומרת שלנשים הסקס

לרוב הולך עם רגש כלשהו ולכן הן לא רצות למיטה כל כך מהר כמו גבר שרואה מישהי שמוצאת חן בעיניו ואין לו בעיה להכנס איתה למיטה תוך חצי שעה

למעלה