שאלות לגבי שפת C++

wizardnet

New member
שאלות לגבי שפת C++

השאלות שלי הם: 1. מזה WIN32? האם זה תיכנות שבו אני אמור לכתוב את החלון, תפריטים, תזוזות העכבר, המקלדות מקלדת וכדומה? זה לא מבוצע באופן אוטומטית? האם אני צריך להגיד כל אירוע לפרט? (אפילו ברמה של העכבר שכאשר יהיה על הלחצן של ה-"סגור" בחלון יהיה הלחצן מואר? (XP)) 2.מזה MFC? מה מתכנתים בזה? והאם WIN32 ו-MFC שונים? ולמה יש 2 דרכי תיכנות, (אני חושב אפילו באחת מהם מגיעים לאותה תוצאה, ולא צריכים את השנייה, לא?) 3. מזה STL? מהיא?? מתי משתמשים בה? והאם זה שפת תיכנות בתוך C++? תודה לעוזרים..

Werty123

New member
MSDN Online ניסית?

השאלות שלך לא קשורות לכלום, לא מכיר מישהו שיענה לך פה ברצינות.

DNile

New member
לא חסרים מקורות.

אתם פשוט יוצאים מנקודת הנחה שהוא מוכן לחפש לבד.

dove2

New member
בקצרה

1. Win32 אוסף פונקציות שמערכת ההפעלה חלונות נותנת כדי לפנות לשירותים שלה. אם אתה רוצה ליצר חלון/ליצור תפריט/לזהות את המיקום העכבר ועוד הרבה שירותים נוספים עליך להעזר בפונקציות הללו כדי להנחות את מערכת ההפעלה מה אתה רוצה. כמובן שתפקיד מערכת הפעלה כולל לא רק אלמטים גראפים אלא גם שירותי גישה למערכת קבצים/ ניהול תהליכים/ ניהול זכרון ועוד שירותים רבים וטובים. 2. MFC זו ספריה שעוטפת את Win32 בגישה יותר מונחית עצמים. ספריה זו בעצמה משתמשת ב Win32. אכן אפשר להגיע לאותן תוצאות עם או בלי MFC אבל זה עשוי להיות בסגנון תכנותי ותכנון קצת שונים. 3. STL זה אוסף ספריות סטאנדרטיות עם דגש על פונקציונאליות של מבני נתונים (מחסניות, עצים, מפות וכו') - אבל לא רק. הספריה ממומשת ב C++. מתכנתים ב C++ שאינם רוצים להמציא מחדש את הגלגל ולכתוב קוד של מבני נתונים סטאנדרטיים נוהגים להשתמש בספריה זו. ספריה זו היא סטאנדרט ומומלץ על כל מפתח ב C++ להכיר אותה על מנת שהידע שלו יהיה שלם. בבקשה

עלה לשאלות הנפוצות והערה לכולם - הדרך הנכונה להתמודד עם שאלות כאלו (שבאמת חוזרות פה הרבה) היא שפעם אחת מישהו ירים את הכפפה, יכתוב תשובה מלאה וממצה כמו של dove2, ואז להכניס את זה לשאלות הנפוצות. ואז אחר כך כשעוד מישהו חדש יכנס לפורום לשאול כולם יוכלו להתנפל עליו בכיף ../images/Emo3.gif

IP yuval

New member
לא מסכים. לדעתי הפניה לגוגל או

לויקיפדיה תעזור לו יותר מאשר כתיבת תשובה.

vinney

Well-known member
../images/Emo45.gif

מה לעשות, גם כדי להגיע לשאלות נפוצות צריך לדעת לחפש

הכל כתוב, החוכמה היא איך לארגן הכל ברשת יש מצבור אינסופי כמעט של ידע, אבל לא קל להתמצא בו ולמצוא את מה שמחפשים. זה הגיוני בעיני שפורום שעולות בו שאלות מסוימות בתדירות גבוהה יאגד את התשובות למקום שיהיה קל למי שמבקר בפורום למצוא אותן. ניסיתם לחפש Win32 או MFC בגוגל? מהראשון חוזרות 75 מליון תוצאות, מהשני 25 מליון. זה לא ממש עוזר למי שלא מבין, ובסה"כ מבקש הסבר קצר בעברית פשוטה של המושגים האלו.

oran001

New member
אתה מוזמן לכתוב ולמלא את "שאלות

נפוצות", אין לי שום התנגדות. אני רק חושב שלהמציא את הגלגל מחדש (או לפחות את התיעוד שלו) זה ממש מיותר.

למעלה