שאלות בנוגע לעיקור וסירוס

dafchuk

New member
שאלות בנוגע לעיקור וסירוס

יש לי בחצר ארבעה חתולים מתוקים. אני מאכילה אותם באופן קבוע כבר הרבה זמן, אך הם לא מוכנים לתת לי ללטף אותם (למרות שחלקם מתחכך ברגליים שלי). בעקבות כל מה שאני קוראת על לכידת חתולי רחוב הייתי רוצה לדעת: איך אפשר להביא אותם לוטרינר אם הם לא מוכנים שאגע בהם? האם יש לוכד מקצועי של העמותה או העיריה שאפשר לסמוך עליו? מישהו מכיר ורינר אמין, נחמד ולא יקר במרכז ראשון? כמה עולה עיקור כזה (שני זכרים ושתי נקבות)? חתולה אחת כבר בהריון יחסית מתקדם. אני בדילמה נוראית לגבי עיקורה. אני לא מסוגלת להרוג את הגורים שלה. אולי אגרום לה טראומה? מחכה לתשובות. לילה טוב

סיביון

New member
לגבי הדילמה- אני מרגישה כמוך ../images/Emo140.gif

חתולה בתחילת הריון אין לי בעייה לעקר (זה כמו הפלה) אך בסוף הריון הגורים כבר מפותחים ומרגישים כאב. אני לא הייתי מסוגלת לעקר את החתולה ולא בגללה (כי לפי דעתי הטראומה של עיקור רגיל ושל עיקור בהריון היא זהה) אלא בגלל הגורים. אני לא מבינה למה אנשים מוכנים להרוג את הגורים בבטן האמא דקה לפני שהם נולדים אך יעשו הכל כדי להצילם דקה אחרי זה- כשהם כבר מחוץ לרחם. כנראה זה כמו המשפט הידוע "רחוק מהעין רחוק מהלב". לגבי לכידת החתולים לא מומלץ שיענו לך בפורום כי יש אנשים רעים שעלולים לראות וליישם ולא למטרות טובות.

trasie

New member
עיקור וסירוס...

אנו מעקרות ומסרסות חתולים (כולל בהריון) מידי שבוע במחיר של -.60 ש"ח. (רוב העיקורים בשבועות האחרונים היו של חתולות בהריון - זו התקופה). אני מציעה לך לעשות זאת, תחסכי מהגורים את הצער והאפשרות שימותו ביסורים ממחלות, מלבד העובדה שהארץ מלאה בגורים עזובים, איכות החיים של החתולה מבחינה בריאותית תהיה טובה יותר. אנו גם מסייעות בלכידה אם יש צורך). חוץ מזה, אם תיצרי אתי קשר אוכל לתת לך שם של וטרינר שיעקר במחיר מוזל. דיקלה 054-4524301. תמי 052-6663177

למעלה