שאלונת..

• פותח הנושא yaros
  • פורסם בתאריך

yaros

New member
שאלונת..

מה לגבי להרכיב את החברה על אופנוע שטח לטיול שבילים שכזה .. אפשרי ? אפנוע שטח לדוגמא - > DRZ400-S שכזה....(בסגנון הזה). *שאלתי את זה קודם פשוט לא ענו -- כי זה לא לעניין ..או שסתם לא ענו..

enigo

New member
גם מעשית

רק שיהיה ברור, זה מעביר באופן חד את העניין מ"רכיבה" ל"טיול" (אלא אם כן אתה רייסינג...)

alonsl

New member
אפשר אבל זה כבר טיול

מנסיון שלפני הרבה שנים על DR600 ואחרי זה גם על KLX650

nono79

New member
אפשרי כן,אבל לא בטיחותי ולא נוח

לא לך ובטח לא לה.מדי פעם שבילים ליד הבית זה כן,ואפילו מומלץ(לא לצחוק עלי בבקשה על המילה שאני עומד לכתוב:זה רומנטי
)אבל לטיול ארוך תכין את התחת מלפני כי הוא הולך לכאוב..ואז זה כבר לא כל כך רומנטי.

פרגיתי

New member
חולק עליך בנושא הרומנטיות... ../images/Emo6.gif

ואם מדובר בצמד
? נראה לי שהם לא יסבלו...

מחליק על החולק../images/Emo3.gif דווקא מאוד רומנטי

תנסה פעם בערב לקראת השקיעה, ככה באיזי ולקינוח מחצלת עם סלסלת פירות ובקבוק דלתון
לא תאמין איפוא זה יגמר... מדי פעם עם האויבת, תאמין לי היא תהפוך לאוהבת
היא תרצה להוציא רישיון כדי שתוכלו לרכב יחד..

פרגיתי

New member
אחלה דווקא עשיתי את זה פעם.

זה היה עוד לפני תקופת הTT, הייתי אז יותר אהמ... "ריאלי" כזה. אין לי בדיוק הגדרה ממש לאיך הייתי אז ללא האופנוע והכי מצחיק שהיום אני לא מסוגל להשאר בלי אופנוע
לא ראיתי את עצמי עם אופנוע בזמנו, שוב, אחרי ה"תאונה" - ההיא, בכביש. מאי 01' עוד שהייתי רווק שכרנו ביחד DR250 חביב בכרתים לחמישה ימים היה טיול נהדר חרשנו מה שהספקנו בכרתים עם האופנוע הזה כזוג. לא פסחנו על הדיסקוטקים בנוסף (מצ"ב תמונה)

פרגיתי

New member
ואיך אפשר בלי קצת "שטח" ../images/Emo13.gif

ומה שמוזר זה שהג'וק של ה"אופנוע" בראש - חזר לי דווקא אחרי שהתחתנתי. ודווקא אז, הוצאתי את הרשיון הלא מוגבל שלאחריו קניתי את הTT לך תבין...

שאול DR650

New member
טוב שהתמונה כ"כ ברורה

ממש חדה לא גדולה מידי והקידוד של ה-jpg לא פוגם באיכות

enigo

New member
למדנו להיות ציניים הא? ../images/Emo6.gif

אכן, הדגמה של נזקי דחיסה אגרסיבית ב-jpg

פרגיתי

New member
שאול, שאלת בקשר לתמונות ההם.

תמונת סטילס ישנה שלי ושל אשתי לפני שהתחתנו. הייתה לי מצלמה דיגטלית לתקופה מסויימת ורציתי להוריד איכשהוא את התמונה למחשב אז צילמתי אותה שוב ומה שיצא יצא. סורק אין לי וזה היה חפיף... וכן, שכחתי להקטין אותה.

עכשיו אני חייבת לדבר

קודם כל לא אהבתי את הTS שלך הוא היה עושה לי רעש בשכונה ולא היה זז ובמיוחד הציק שהיית מוריד לו את המשתיק כדי להרשים אותי שנאתי את זה ,ממש שנאתי.שלא נדבר על הסונול מרין שהיית מורח במקום בושם פיי איזה ריח מצחין. ועכשיו אני הבנתי גם מה היה פשר הלחיצות החוזרות ונשנות על הברקס , טוב מה אפשר לצפות מבתול צעיר וחסון כמוך?

עידו 750R

New member
זה עובד על נערות בגיל שלי..

זה בטוח. בלי להעליב לא ידעתי שגם בגיל שלכם זה עובד. לוקחים את המותק לאיזה חוף מחנים אותה...אה אופס שכחנו את הבחורה.. לוקחים את המותק ואת הבחורה לאיזה חוף נחמד, לא לשכוח שמיכה לפרוס.. לא לשכוח קונדום וסיגריה שאחרי. לא צריך לא סלסלת פירות ולא נעליים...

פרגיתי

New member
אני מנסה להזכר 10 שנים אחורה...

אה, כן... נוסטלגיה
כיצד להפוך את הTS-X50 שלך למגנט בחורות. שצעירות ממך בשנה בד"כ. אז ככה: משתיק - הסר (ואם בא שוטר לחנוק את האופנוע בהילוך גובה ולקוות לשוטר חרש
) לTSX יש רגליות מורכב/ת והוא די גבוה. ולא לשכוח את הסונול מארין 2T המיתולוגי מדי פעם להוסיף קצת למיקסר. להוריד סבל שתחזיק בך אלא מה... וברקסים מדי פעם גם כשלא צריך כדי ל...
קופסת סיגריות בשביל הרושם (אח"כ מתמכרים...מנסיון
) ועל קונדומים
מי חשב אז ? טוב היום זה אחרת...

עידו 750R

New member
בלי קונדום? עם הנערות של היום?

בוא אני יסביר לך את זה בפרץ נוסטלגי של פרסומת ישנה: "כשאתה שוכב עם החברה שלך...אתה שוכבה גם עם החבר של החברה שלך.....ועם החברה של החבר של החברה שלך ועם החבר של החברה של החבר של החברה שלך..."

פרגיתי

New member
כנראה שלא הבנת...

נראה לי שהדור הקודם חיכה לגיל 17 וחצי - 18 עד שבכלל חשב על ... או שזה רק אני

למעלה