שאלון

שאלון

איך יודעים שבא אביב? שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו? וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? כמה ישנתם בסופשבוע? למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? למה אתם עונים על השאלון הזה? האם אתם משועממים בצורה נוראית? מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? מה הפרי האהוב עליכם? מהו הירק האהוב עליכם? האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? למה השעון מתקתק? מה אתם רואים עכשיו? מה אתם שומעים עכשיו? מה אתם מריחים עכשיו? מה אתם טועמים עכשיו? ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? לילה טוב

דנטל

New member
אוף, כמה איטי התפוז

איך יודעים שבא אביב? פסח שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? התפוח לא הרג אותה, אבל היא בסוף הזדקנה כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו? כן, ראיתי בסרט, אבל כבר לא זוכרת וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? כי חזרתי ממסיבה כמה ישנתם בסופשבוע? 10 שעות למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? כי גמבה זו הכלאה של פלפל עם עגבניה והפלפלים אחרים הם לא הכלאה, חוץ מזה שגמבה זה בכלל לא בעברית, אלא באיטלקית או פורטוגזית, לא זוכרת אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? יובש למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? הוא לא ירוק? אין לי מושג שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. הצבע, אני חושבת, השתנה והעיצוב אמור להיות יותר אחיד עם שאר האתר למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? כי תפוז מקרטע, אבל בתכלס זה תמיד היה ככה מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? קטעים איתם! ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? בגלל המאוורר, אבל בעקרון זה לא אמור לעשות כל כך רעש האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? זה המאוורר שמחרחר למה אתם עונים על השאלון הזה? כי אני חולה על שאלונים האם אתם משועממים בצורה נוראית? לא, אבל מעדיפה לענות עכשיו ולא להשאיר למחר/היום מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? לגלוש כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? גרביים זה זכר ואני גורבת רק זוג אחד מה הפרי האהוב עליכם? אננס מהו הירק האהוב עליכם? חסה האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לא זוכרת למה השעון מתקתק? בשביל לעצבן מה אתם רואים עכשיו? את הטקסט שאני כותבת מה אתם שומעים עכשיו? את חרחור מאוורר המחשב מה אתם מריחים עכשיו? את עשן הסיגריות שנדבק לי לצורה מהאנשים שעישנו במסיבה מה אתם טועמים עכשיו? כלום ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? עדיף שלא, רוצה שקט לפני השינה האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? לברוח

דנטל

New member
כן, אבל

לדעתי, לפלפל הצהוב קוראים דזירה ואולי הוא כן הכלאה של משהו, אולי פלפל עם דלעת. פשוט לא היה לי כח לדקדק בזה כשכתבתי את ההודעה ועכשיו אני בעבודה ואין לי זמן לבדוק לגבי זה.

דנטל

New member
אני אוהבת לדעת עובדות לא חשובות ../images/Emo6.gif

ופעם הייתי ישנה עם מילונים ולקסיקון במיטה, אבל מאז שיש אינטרנט, אז הספרים בארון וכל דבר אני מחפשת באינטרנט. את זה לא היה לי כח לחפש, אז דליתי בערך מהזכרון של מה שקראתי פעם.

אהההה. שונאת לחכות. אין לי סבלנות]:

איך יודעים שבא אביב? האמ. אלרגיה. שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל?נכנס בה הדיבוק של המכשפה. כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו?זה של הפוליטיקלי קורקט? לא זוכרת O: וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה?האמ. עכשיו לא לילה, אבל באמת הייתי ערה ב2. לא הצלחתי להירדם. כמה ישנתם בסופשבוע?המון. אממ בסביבות 12 שעות למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה?כי זה חרא. אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? שנכנס בו דיבוק של מקלף [מכשיר שמקלפים איתו] למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם?הוא ירוק O: שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים.גועל נפש. מבאס להיכנס לשם. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז?לא קרה לי ס: מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? בבלוג טיוי? ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל?כי יש לו מאוורר האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר?תלוי כמה הכית אותו. למה אתם עונים על השאלון הזה?כי הוא משעשע האם אתם משועממים בצורה נוראית?אהא. מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר?לענות על שאלונים כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה?ארבע. אם גרביונים גם נחשבים. מה הפרי האהוב עליכם?תפוח ירוק[: מהו הירק האהוב עליכם?מלפפון! האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה?האמ. לא זכור לי. למה השעון מתקתק?כי הוא מנסה להעביר את הזמן מה אתם רואים עכשיו?את השכנה הגננת שלי משדלת את הילדים למחוא כפיים. מה אתם שומעים עכשיו?את הגננת שרה בקול המזוויע שלה מה אתם מריחים עכשיו?ריח של אביב. מה אתם טועמים עכשיו?עוגיית שוקולד ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה?למי יש כוח? אני תמיד נרדמת. האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים?זה בהחלט תיאור מושלם
לילה טוב

rasmus girl1

New member
../images/Emo187.gif :)

איך יודעים שבא אביב? רואים תחזית,רואים שהתאריך הוא 20.3.. :) שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים?לא, מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל?הגמדים הצילו אותה ^^ כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה?יאפ אם כן מוכנים לספר מהו? :X וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה?עכשיו דווקא 11:26. כמה ישנתם בסופשבוע?5וחצי שעות :/ למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה?אינלי שמץ >< אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? חח אני כזאת ואינלי בעיה,סתם הרגל כזה... למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם?כי הוא מנענע ונענע היא ירוקה! שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים: הישן יפה יותר,אני מתגעגעת אליו ): למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז?זה רק אצלך >< מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? שזה טוב מאוד! כל הכבוד להנהלה :) ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל?שלי לא עושה רעש,כאילו קצת אבל בקטנה בקושי שומעים וזה כי הוא עובד. האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר?חחח..לא זה ולא זה למה אתם עונים על השאלון הזה?כי אני בפורום סקרים ושאלונים? האם אתם משועממים בצורה נוראית?קצת מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר?כלום. כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה?:/ מה הפרי האהוב עליכם?תות ^^ מהו הירק האהוב עליכם?עגבניהיהיה או גמבה עם פירה זה טעים ^^ האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה?לא שזכור לי.. למה השעון מתקתק?כי הזמן זז מה אתם רואים עכשיו?את מה שכתבת. מה אתם שומעים עכשיו?את הכדורגל בטלוויזייה שאבאשלי רואה :/ מה אתם מריחים עכשיו?משהו שרוף :/ מה אתם טועמים עכשיו?כלום ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה?ילדותי. האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים?להיות אלו שמספרים ^^ לילה טוב

Miss Menta

New member
../images/Emo205.gif !!!!##@

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב סביב. שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? אה, לא קרה לה כלום D: כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו? נו,אין לי כח>< וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? לילה? את רצינית? כמה ישנתם בסופשבוע? הלכנתי לישון ב4 בבוקר, כוסעמו המדינה הזאת!
למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? אני קוראת לפלפל אדום פלפל אדום O.O אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? נראה לי שזה הרגל, בדיוק כמו קסיסת ציפורניים. למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? כי הוא עם נענע ונענע ירוקה. שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. אין לי שמץ. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? אין לי בעיות כניסה לתפוז. מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? איזה אירוח היה בפורים?]: ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? אהה. תשאל את ביל גייטס. האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? נושם.. P: למה אתם עונים על השאלון הזה? כי ממש משעמם לי. האם אתם משועממים בצורה נוראית? ועוד איך. מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? ללכת לקניון עם מוס. כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? זוג אחד, וזהו. אני מוזרה הא?
מה הפרי האהוב עליכם? הכל כמעט $: מהו הירק האהוב עליכם? מלפפוף חמוץ.
האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לא,אבל כשהייתי קטנה היו מכינים לי עיסה כזאת של גזר ותפוח
למה השעון מתקתק? כי הוא זז, כמו שאתה נושם. מה אתם רואים עכשיו? את השאלון הזה. מה אתם שומעים עכשיו? טלויזיה,סברינה המכשפה הצעריה ><' [איפה השלט כשצריך אותו?D:] מה אתם מריחים עכשיו? שומדבר. מה אתם טועמים עכשיו? כלום. ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? רק לא זה. האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? לברוח ^^'

baril

New member
../images/Emo80.gifעונה

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב D: שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל?היא לא מתה :O הנסיך בא ונישק אותה והיא התעוררה כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו?לא. :0 וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה?אבל עכשיו בוקר כמה ישנתם בסופשבוע?הרבה למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? כי תמיד דופקים ת'אדומים, סתם חחחחחחח XD אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? לאיודעת. אבל אני כזאתי oO למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם?כי הצמחים שעושים מהם את התה ירוקים. ניראלי @__@ שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים.כי החדש הוא כמו עמוד פורומים והישן יותר מגניביס למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז?לא לי P: מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? לא ראיתי עדיין ת'אירוח :0 ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל?כי הוא חושב [XD] האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר?נירלאי מנמנם למה אתם עונים על השאלון הזה?כי משעמם לי, ואני חולה האם אתם משועממים בצורה נוראית?לפעמים כן מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר?לאדת כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה?1 מה הפרי האהוב עליכם?תות מהו הירק האהוב עליכם?גמבה האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לא איכסה למה השעון מתקתק?לאדת מה אתם רואים עכשיו?את השאלון מה אתם שומעים עכשיו?אור הירח-אביב גפן מה אתם מריחים עכשיו?שומדבר מה אתם טועמים עכשיו?שומדבר ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה?מגניב, אבל אפעם לא עזר לי להירדם XD גם שהייתי קטנה האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים?האפשרות הראשונה. אני אוהבת לקרוא D:

D o R a S h A y

New member
יאיי =]

איך יודעים שבא אביב? אביב הגיע פסח בא שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? היום? נראה לי שהיא הזדקנה כבר.. מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? המתה לכמה זמן ואז היא חיה כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? לא... אם כן מוכנים לספר מהו? וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? האמת שצהרים עכשיו כמה ישנתם בסופשבוע? 11שעות בערך למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? חחח שאלה טובה... אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? הן כנראה יבשות למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? למה הוא קצת ירוק... ירוק- צהוב... שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. אין לי שמץ.. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? לי אין בעיות... מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? כי אם הוא לא יעשה רעש איך נדע שהוא עובד? האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? מחרחר למה אתם עונים על השאלון הזה? אין לי מושג... האם אתם משועממים בצורה נוראית? כן מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? להתכונן לאזרחות ולבחינה בעל פה שיש לי עוד יומיים כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה?בדרך כל אחד... מה הפרי האהוב עליכם? תפוז ומנגו מהו הירק האהוב עליכם? חסה עגולה או נבטים חח האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? מבחינה ביולוגית עגבניה ומלפפון הם פירות אז אני מניחה שאני כל הזמן אוכלת פירות וירקות ביחד למה השעון מתקתק? לא יודעת.. מה אתם רואים עכשיו? את השאלון הטפשי הזה מה אתם שומעים עכשיו? סינרגיה - חושך- מה אתם מריחים עכשיו? את הארוחת צהריים של השכנים מה אתם טועמים עכשיו? כלום ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? זה נחמד.. למרות שהוא לא עוזר להירדם... האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? חחחחחחח פעם להיות שאת שמספרת ופעם להיות זאת שמקשיבה לילה טוב- לילה טוף!

I am IRiTooSH

New member
עונה~../images/Emo17.gif

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב סביב
שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? נניח ש..XP מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל?היא התעלפה. ;; כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אחשלי סיפרלי עלזה משו;; אם כן מוכנים לספר מהו?כבר לא זוכרתX: זה לא היה מענייןXD וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? כי אני שונאת לישון. כמה ישנתם בסופשבוע?לא הרבה. למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? כי האנשות מטומטמת. הכל אותו הבולשיט <.> אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? שהוא כמוניX: [זה לא טובXD] למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? גם כי האנשות מטומטמתXD שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. אחד נוח לזקנים ואחד לחדשיםXD למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? אני ישר נכנסת לפורום.. לא מהדף כניסה אז אינלי מושג.... מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? 0.0 ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? כי הוא אוהב לעשות לי רע:> האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר?הוא נושם:) כמו כל היצורים המגיביםXD למה אתם עונים על השאלון הזה? כי אני אוהבת^^ האם אתם משועממים בצורה נוראית?מאוד. מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר?לחייך?:) כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה?פעם אחת עשיתי 5, o_O כי באמת היה לי קר. אבל עכשיו אני נורמאליתP: מה הפרי האהוב עליכם? מנגו ובננה@#^@$#@^&# מהו הירק האהוב עליכם? נראלי זיתיםXD האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד?יאפD: אם כן איזה? מנגו ומלפפון. זה לא -כזה- נוראP: למה השעון מתקתק? כדי לעצבןP: מה אתם רואים עכשיו?ת'מסך. מה אתם שומעים עכשיו? Build God, Then We'll Talk - פאניק. מה אתם מריחים עכשיו? האף שלי סתום. [משתי הבחינות
] מה אתם טועמים עכשיו? שוקולדD: ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? היה נחמד. האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? אני כבר לא מתקרבת לזהX: אבל אם ישלמו לי אני אעשה את זהX} לילה טוב - לילה נפלאD: [בהתחשב שעכשיו לא לילה<.<]

../images/Emo221.gif

איך יודעים שבא אביב? יש שמש, ארטיקים, פרחים, ובגדים קצרים :] שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? ברור שהיא בחיים. הנסיך נישק אותה והיא התעוררה כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו? רק גרסאות מה קורה עם הזאב.. מת, שמו לו אבנים בבטן, כלמיני כאלה... וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? עכשיו 4 אחה"צ. כמה ישנתם בסופשבוע? פפפפ קצתת, רק 6 שעות למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? הכל מגעיל גם ככה. אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? זה לא בעיייייה למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? כי הוא עשוי מדברים ירוקים, ולפעמים הוא ירוק.. שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. עיצוב למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? לי אין בעיות מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? שרוטים ;] הם באמת אחלה ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? כי המאוורר מסתובב
האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? אה? למה אתם עונים על השאלון הזה? כי משעמם האם אתם משועממים בצורה נוראית? לא נוראית.. דווקא בסדר מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? בחורף 2, בדר"כ 1... מה הפרי האהוב עליכם? אננס!! מהו הירק האהוב עליכם? מלפפון וגזר האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לא יודעת למה השעון מתקתק? מה אתם רואים עכשיו? את המסך מחשב מה אתם שומעים עכשיו? התקווה 6 מה אתם מריחים עכשיו? כלום, אני מצוננת מה אתם טועמים עכשיו? שוקולד איכותי ממקס ברנר! ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? אה? האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? ברור שעדיף להקשיב ;]

sweet shir

New member
עונה. ../images/Emo9.gif

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב-סביב.
שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? בא הנסיך ונישק אותה..? ם.O כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו? מממ כן, היא מתה או משהו, לא? ^^; וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? זה 16:27. XD כמה ישנתם בסופשבוע? הרבבבה. D: למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? לודעת. X: אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? שפתיים יבשות? חוסר ב'לבלו'? למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? ממ כי הוא עשוי מצמחים ירוקים...? שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. זין.
למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? כי תפוזין/תפוזנעעע(עעעע)/תפוזבל.. ממ מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? לא ראיתי ת'אירוח. למען האמת, בכלל לא ידעתי שהיה אירוח. O.ם ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? לפעמים. האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? גם וגם. XD למה אתם עונים על השאלון הזה? שאלה טובה. ;__; האם אתם משועממים בצורה נוראית? לא ממש. מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? לא רוצה שהזמן יעבור יותר מהר, נעים לי ככה.
כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? לא גורבת אחת על השניה.
מה הפרי האהוב עליכם? ממ תותים ואבוקדו. מהו הירק האהוב עליכם? עגבניה. האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? תותים בתוך סלט. בע
למה השעון מתקתק? כי המחוגים עובדים.... מה אתם רואים עכשיו? ת'מסך מחשב. X__X; מה אתם שומעים עכשיו? ממ Maroon 5 - Tangled. מה אתם מריחים עכשיו? כלום. מה אתם טועמים עכשיו? מממ שניצל. XD ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? מתאים לילדים מתחת לגיל 8. האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? לברוח.

sweet shir

New member
אוי אופס, תיקון לשאלה. XD

למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? ממ כי הוא בן זונה? ^^

סיימתי עם הבוק רפורט P: ../images/Emo219.gif

איך יודעים שבא אביב?מסתכלים סביב סביב. חוץ מזה-מזה"א,המון ימי הולדת
וההתעוררות של עדי משנת החורף שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל?לא,ואחרי שהיא אכלה היא "מתה" והתעוררה לחיים כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו?-- וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה?תקנו אותי אם אני טועה,אבל עכשיו צהריים כמה ישנתם בסופשבוע?לא ישנתי בכלל
למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? אמ :X אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? השפתיים שלו מאוד מאוד יבשות? P: למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם?כי הוא מהצומח?P: שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים:לא יודעת,משוכלל יותר? P: למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז?כי תפוזונות מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? האמ ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל?לא יודעת האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר?נושם בד"כ XD למה אתם עונים על השאלון הזה?לא יודעת האם אתם משועממים בצורה נוראית?אהא מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר?לענות על שאלונים כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה?האמ מה הפרי האהוב עליכם?אני שונאת פירות מהו הירק האהוב עליכם?שונאת ירקות האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לא למה השעון מתקתק?כי הוא עושה תיקתק P: מה אתם רואים עכשיו?שומדבר מה אתם שומעים עכשיו?DL-MCR מה אתם מריחים עכשיו?כלום מה אתם טועמים עכשיו?כלום ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה?מפגרP: האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים?לברוח

shaharyy

New member
עונהנהנה

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב סביב שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? לא יודעת...נקווה שלא מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? מתה לא??? כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? ישלה עוד סיום???? אם כן מוכנים לספר מהו? ------ וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? עכשיו שבע וחצי בערב כמה ישנתם בסופשבוע? המון!!!!!!!!!!! למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? כי הוא גם רצה לבוא אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? מזוכיסט??? למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? שאלה טובה!! היה למישו משעמם שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים.לא יודעת..אני לא חברה בקומונות.. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? לי אין =) מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? הא??? ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? ככה הוא מתוכנת האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? מחרחר למה אתם עונים על השאלון הזה? כי אני אוהבת לענות על שאלונים האם אתם משועממים בצורה נוראית? כןןןן!!!! מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? לישוןןןןןןןןןןןןן אבל ישלי מבחן!!! אני צכה להתכונן כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? רק 1 ואם אפשר אז כלום!! מה הפרי האהוב עליכם? בננה, תות, מנגו, אפרסמון, אגס!! חחח מהו הירק האהוב עליכם?מלפפון האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לא ניראלי למה השעון מתקתק? כי הוא בלע שעון מה אתם רואים עכשיו? סוויט סיקסטיין בMTV מה אתם שומעים עכשיו? שיר של פול אאוט בוי מה אתם מריחים עכשיו? את האוכל מה אתם טועמים עכשיו? כלום ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? בולשיט האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? הייתי מאוווווווודדד מעדיפה לברוח מהמקום הזה!!!!

fluppster

New member
עונה

איך יודעים שבא אביב? מתחילים לברר איפה עושים את הסדר השנה. שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? מצטערת, אין לי כוח להיות יצירתית.... כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו? כנ"ל. וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? עכשיו לא כזה מאוחר, רק עשר בלילה. כמה ישנתם בסופשבוע? לא המון. בליל חמישי ישנתי בערך 8 שעות, בשישי 10 שעות ובשבת 8 שעות. למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? אם אני לא טועה, יש פלפל אדום, ויש גמבה. הגמבה היא פשוט יותר קטנה (או יותר קצרה, ליתר דיוק). אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? שהוא לא מורח וזלין או שפתון נגד יובש! למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? נראה לי שהוא פשוט על בסיס עלים ירוקים. שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. אף פעם לא נכנסתי לדף הקומונות. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? לא שמתי לב לבעיות. מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? כלום. האירוח לא היה כזה מרגש.... ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? כי יש בתוכו מאוורר שכשהוא מלוכלך, הוא עושה המון רעש. האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? תלוי בן כמה הוא.... למה אתם עונים על השאלון הזה? כי משעמם לי האם אתם משועממים בצורה נוראית? די מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? ללכת הביתה!
כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? אחד.... מה הפרי האהוב עליכם? בננה, תותים, אבטיח מהו הירק האהוב עליכם? מלפפון האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? כן. אכלתי פעם במסעדה סלט ירוק ממש טעים, שכלל גם מנגו וגרגרי רימון! היה מצוין... למה השעון מתקתק? כי המנגנון של המחוגים עושה רעש עם גלגלי השיניים. מה אתם רואים עכשיו? את מסך המחשב...
מה אתם שומעים עכשיו? גלגל"צ ורעש של מכונות מה אתם מריחים עכשיו? ריח של עוגיה שאני אוכלת מה אתם טועמים עכשיו? עוגיה ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? בעד האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? מעדיפה להקשיב לסיפור

../images/Emo157.gif

איך יודעים שבא אביב? פסח! שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? כן מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? הנסיך בא ונישק אותה והיא התעוררה. כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו? אאל"ט, הוא אוכל אותה וסבתא שלה מצילה אותה. וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה?לא לילה :0 כמה ישנתם בסופשבוע?רגיל... למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? שאלה חכמה :] אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? לא יודעת אבל אני כל הזמן עושה את זה :( למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? לא ידועת :\ שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? אינני יודעת מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? אחלה הנהלה ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? כי יש איש קטן בפנים. האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר?מחרחר למה אתם עונים על השאלון הזה?כי משמם תחת האם אתם משועממים בצורה נוראית?^^^ מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר?הכל כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה?1 חוץ מבשלג מה הפרי האהוב עליכם? אמממ הכל חוץ מאפרסק מהו הירק האהוב עליכםאממ מנגו? האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לא ניסיתי למה השעון מתקתק?כדי שנדע כמה זמן כל שניה מה אתם רואים עכשיו?את השאלה מה אתם שומעים עכשיו?את דומה לכלב מה אתם מריחים עכשיו?טוסט מה אתם טועמים עכשיו?כלום, אבל עוד שניה טוסט ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה?מרגיע האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? להיות זה שמספרים לו! אחלה שאלון :)

למעלה