שאלון.

שאלון.

נגנב בזדון מפורום היהודים (365). השורה הכי מצחיקה- השורה הכי נוגעת- השורה שגורמת לבכות- השורה המרגשת- השורה שאף פעם לא הבנתם- השורה שנמצאת אצלכם באווי- השורה שלכם ושל : 1. 2. 3. השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - השורה שאתם צורחים בהופעה- השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח- השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע- השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- השורה שלעולם לא תשכחו- השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- השורה שהכי כיף לשיר במקלחת- השורה שאתם נוהגים לזייף - השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש- השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו- השורה שלכם- השורה המיותרת- השורה החסרה- השורה שמתאימה לכם כרגע- השורה האהובה- לילה טוב. :) (או יום טוב, תלוי מתי תקראו את זה
).

ילדה 4

New member
../images/Emo42.gif

השורה הכי מצחיקה- בערב אקנה לך מדיח השורה הכי נוגעת- תודה שנתת לי להיות מה שבא לי השורה שגורמת לבכות- האם את עדיין רק שלי? השורה המרגשת- אין סכין יותר חדה מגעגוע השורה שאף פעם לא הבנתם- קולעים צמות מהכאב.. אחלה דימוי השורה שנמצאת אצלכם באווי- תודה שנתת לי להיות מה שבא לי השורה שלכם ושל : 1. 2. 3. השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - בערך כל עצוב בלעדייך השורה שאתם צורחים בהופעה- פולניה
השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח- השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע- זוכרת שהיינו זוהרים? השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- את לא היית בדיוק בנאדם השורה שלעולם לא תשכחו- והגלים לא ינצחו אותי יותר, בסוף אני אמצא ת'חוף השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- אל נא נילחם למען חופש, כי כך או כך אנו כלואים השורה שהכי כיף לשיר במקלחת- כתבתי לך שירים של אהבה..כמה את מתוקה בלה בלה בלה השורה שאתם נוהגים לזייף - בואי אליי.. אין ביכולתי לעשות קול של חמור השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש-
השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו- כשהיא כאן הכל בסדר
השורה שלכם- השורה המיותרת- החיים זה רק תור לפגישה עם המוות השורה החסרה- החיים זה אחלה
השורה שמתאימה לכם כרגע- הלילות לבנים כשהם בלעדייך.. השורה האהובה-

arinashg

New member
shoot ../images/Emo97.gif

השורה הכי מצחיקה- ולמה הדתיים נראים מסוממים, כבר חצי תל ברוך יודעים שאני יהודי השורה הכי נוגעת-אל תגלי את סודותיי אל תוך אוזנו של זר [בכלל כל השיר הזה] השורה שגורמת לבכות-אם את שומעת אז אני אוהב אותך
השורה המרגשת- מי חשב שיום אחד נקבור אותך השורה שאף פעם לא הבנתם- וארבת אצל השכנים. הא? השורה שנמצאת אצלכם באווי- ואין סכין יותר חדה מגעגוע השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - אין כזאת, אם כבר אז אני שוכחת לשיר השורה שאתם צורחים בהופעה- "אנחנו דור מזויין!!!!!!!!!!!" השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח- כי כמו גשם על המים אותך אני אוהב השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע- עד שיהיה טוב, עד שיהיה השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- אני שונא אנשים, בעיקר פולנים! השורה שלעולם לא תשכחו- רצחו שלום בכיכר, ראיתי מול עיני איך הוא נגמר השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- כמה צלקות זה כל מה שנשאר השורה שהכי כיף לשיר במקלחת- יקירתי אנא סילחי לי אני יודע שטעיתי, כמו הטבע גם ללב ארבע עונות, כן! השורה שאתם נוהגים לזייף - אני הולך שוב בשבילך [טונים נמוכים מדי!] השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש- לחצת לה חזק את הרקה [הא?!?!] השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- ^^^ שתי שורות למעלה השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- האלכוהול לגופי חודר השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו- הקשיבו הקשיבו, כל בני ישראל השורה שלכם- רצחו שלום בכיכר, ראיתי מול עיני איך הוא נגמר השורה המיותרת- אווו, אהההה, אוווו, אההה [ברוצה לשכב איתך
] השורה החסרה- "וגם שלכם" [התרגלתי כבר מההופעות] השורה שמתאימה לכם כרגע- זה רק אור הירח השורה האהובה- עכשיו אני רוצה ללכת- לעזוב את הכל, לדמם במחול, מתחת לחול- שאיש לא יפריע לי

2shahar

New member
כבר פעם שלישית../images/Emo46.gif

השורה הכי מצחיקה- בערב אקנה לך מדיח השורה הכי נוגעת- ותגיד לאלוהים אנחנו לא צעצועים. אני שומע אותך בוכה אם אתה לא יורד אני עולה השורה שגורמת לבכות- תחילת האם להיות בך מאוהב בהופעות וכל קרן אור השורה המרגשת- נתנו לך זהות שבורה מיום ליום היא מתפוררת השורה שאף פעם לא הבנתם- כבר חצי תל ברוך יודעים שאני יהודי(?) השורה שנמצאת אצלכם באווי- רוצים שינוי?! השורה שלכם ושל : 1. 2. 3. השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - השורה שאתם צורחים בהופעה- זה כשאני בוכה עעכשיו השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח- אני נווד זרוק שהתאהב לו בנסיכה השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע- להתערבב ולא להבלע השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- בואי אליי תהיי בעדי את אף פעם לא אהבת אותי השורה שלעולם לא תשכחו- והחלון מראה לי סתיו (השיר הראשון שלי של אביב) השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר-לאיפה הגענו לשומקום השורה שהכי כיף לשיר במקלחת- אל תדאג השורה שאתם נוהגים לזייף - זה שוב הגשם ה-ראשון השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש- *כי היונה כבר נחנקה עם הזית בגרונה *שק של כלום תלוי לך על הכתפיים *מכסים את הכלום באיפור של שקרים השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- 2 למעלה השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- חיכינו לך כל כך אך את לא באת (למי?) השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו- רומאו ויוליה היו נפרדים.. השורה שלכם- בחוץ חשוך פחות רואים אותך שעה טובה להעלם השורה המיותרת- חבקי אותי חזק כאילו אין מחר השורה החסרה- רוצים שינוי?!
השורה שמתאימה לכם כרגע- והפחד השואל בי האם את שלי? השורה האהובה- הם לבדם רק הם והשתיהה

פחיחצה

New member
הבית לאחר מסע ארוך מהטכניון

השורה הכי מצחיקה- ונקנה לנו כלב השורה הכי נוגעת- רבות וטובות אבל נניח שכרגע- וקולה כבר דעך אין דקירות אין כאב השורה שגורמת לבכות-אם הייית רק בטוח כשאמות אפגוש אותך השורה המרגשת-כל התחלה של שיר אהוב במיוחד בהופעה... השורה שאף פעם לא הבנתם- השורה שנמצאת אצלכם באווי-איזה קוצים יש לפעמים לשושנים(אבל זה של גפן הבוגר) השורה שלכם ושל : 1.טול- "אבל חוזר אליך את המלאך שלי" 2.רם-" צד אל צד הפרחים שבך בין כל הקוצים שבי מנסים לגדול ביחד מחפשים מקום שקט" 3.אבא-" זה לא הזמן שלי זה הזמן שלה" השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - השורה שאתם צורחים בהופעה- השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח-קרן אור, "היא לא תשוב" השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע- אניא דליק תשמיםי הכוכבים יאירו לך בלי סוף כי אני ביקשתי את ליבך לקטוף השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- אתה סמרטוט מלוכלך:p זה נשמע נחמד כזה השורה שלעולם לא תשכחו- השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- חקלםי המשיר שלי, מישלך אותי, ממרד הדמעות השורה שהכי כיף לשיר במקלחת- השורה שאתם נוהגים לזייף -כולן? השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש- השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו-קמית בבוקר היה שחור בעיתונים היה כתוב שעוד אולי נחזור....וכן הלאה השורה שלכם-אור ואור ואור ואור ואור ואור אף פעם אל תפסיק אל תפסיק לחלום, מסתכל על עצמי איך השתנתי לי השמחה נחבאת עמוק בעייני, רכבת חלומות פחדתי לאחר השורה המיותרת- השורה החסרה- השורה שמתאימה לכם כרגע-לילה טוב לך תשמור על עצמך לילה טוב השורה האהובה- רוצה אתיך כל החיים אז למה שוב דוקר עמוק בפנים, ועוד רבות וטובות

סוףסוף ישנתי כל הלילה. ועכשיו שאלון

השורה הכי מצחיקה-גן ילדים, מתחת נדנדות יש אנשים. (מה עם עושים מתחת לנדנדה - במובן אחר כמובן...)
השורה הכי נוגעת- אני זוכר את הנשיקה, בתחנת רכבת ישנה השורה שגורמת לבכות-
אחת מהן- אבל אני אוהב אותך, ואת יודעת שאני אוהב אותך, אם את שונעת אז אני אוהבת אותך, אם את שומעת אותי... וגם: "לא הספקתי לומר לך שלום" השורה המרגשת- מלילות לבנים אני בא אליך השורה שאף פעם לא הבנתם- השורה שנמצאת אצלכם באווי- הצבא אמר לו משוחרר (הצבא אמר לי משוחררת, ביי, תסגרי את הדלת אחריך) שמעו זה משפיל. השורה שלכם ושל : 1. 2. 3. השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - תתעוררי עכשיו עליסה, אל תוך חייך המתים. השורה שאתם צורחים בהופעה-(היי היי.. להרגע, למה לצרוח?) אז תיקח תכדור שיעיף אותך הרחק מכאן השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח- לא תדעי שכתבתי בשבילך, איך שבכיתי בגללך. השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע- זה רק אור הירח השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- "אבל אני אוהב אותך, ואת יודעת שאני אוהב אותך" השורה שלעולם לא תשכחו- מה שעבר, בטח שלא יחזור. גם אתה תעבור. השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- זה לא חובה לחיות זה זכות להיות חיים, והחיים הם מסריחיםםם. השורה שהכי כיף לשיר במקלחת- השורה שאתם נוהגים לזייף -"בשבילךךךך" השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש- רצחו שלום בכיכר. השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- בשבילךךךך השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו- אף פעם אל תפסיק, אל תפסיק לחלום השורה שלכם- לא ידענו שכל כך כואב לך, מצטערים השורה המיותרת- השורה החסרה- השורה שמתאימה לכם כרגע- אני נלחם עם דף ועט, תקרא לי משתמט. השורה האהובה- אמ.. ברחוב הטמטום והכוח מטאטאים את שברי החלום.

o0oSlipKnoTo0o

New member
../images/Emo3.gif

השורה הכי מצחיקה- "אנחנו דור מזויין" השורה הכי נוגעת- "וזה עצוב לחכות מבלי לדעת למה" השורה שגורמת לבכות- "אמא שלי, תני לי יד" השורה המרגשת-"אור המגדלור כבה על חוף יופייך האבוד" השורה שאף פעם לא הבנתם- השורה שנמצאת אצלכם באווי- אין סכין יותר חדה מגעגוע השורה שלכם ושל: 1.רומיאו ויוליה לנצח, אז בואי נקפוץ מהבניין, זה יעלה לנו דקה אחת של סבל, אז אל תעשי מזה עניין 2. מסירה את האיפור,בזמן שהוא עם לב שבור בחדר. 3. חבקי אותי חזק,לפני שזה נגמר. השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - השורה שאתם צורחים בהופעה- למה לצרוח?! לצעוק! השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח- "וכמו הגלים אנחנו מתנפצים אל המזח אל החיים" השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע- "מחר, מחר, תמיד נשאר מחר" השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- "אין מלאכים בגן עדן יש פה רק גיהינום שנותן לחלום" השורה שלעולם לא תשכחו- "החיים זה רק תור לפגישה עם המוות" השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- השורה שהכי כיף לשיר במקלחת- "ניפול אל התהום אבל בסוף היוםםם..." חחחחח השורה שאתם נוהגים לזייף - השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש- "וקולה כבר דעך אין דקירות אין כאב" השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- "לנצח אחי אזכור אותך תמיד" השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו- "אני זוכר את הנשיקה בתחנת רכבת ישנה" השורה שלכם- "מרגישים נבגדים בחלוף השנים" השורה המיותרת- השורה החסרה- השורה שמתאימה לכם כרגע- דיכאון, עוד סיפור עצוב בגוף ראשון, לא יכול כבר שני לילות לישון, מה אתה עושה שם בחלון" השורה האהובה- "מבטה החטוף שאותך כה ריגש,חיפושים בלילות אחרי יופייה הכובש"

עדן גפן

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo190.gif|פיס|

השורה הכי מצחיקה- "איזה כיף עם נערי החוף"
פשוט מצחיק.. השורה הכי נוגעת-"הגוף חזק והלב חלש" השורה שגורמת לבכות-"אם הייתי רק בטוח שאמות אפגוש אותך" השורה המרגשת-"אך האמת, ראיתי רק כוכב שמת.." השורה שאף פעם לא הבנתם- אממ.. לא יודעת השורה שנמצאת אצלכם באווי-"מרוב כל השקרים שכחתי מי אני" השורה שלכם ושל ריקרדו: 1."האם להיות בך מאוהב?" 2."כשהכבוד ישן הוא חולם, אולי את לא לבד.." 3."יש סדק בלב האהבה" השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר - אממ.. לא יודעת השורה שאתם צורחים בהופעה- "עוד ועוד ועוד ועוד ועווווווד.." השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח- "לכבוד מיליארד מיליארד טועים" השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע-"בואו נצעד לחלום בלי גזע ולאום!" השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- למישהו מאודדד מסוים- "עם כובש זה עם טיפש" השורה שלעולם לא תשכחו-שום שורה אני לא אשכח..
השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- חחח אוו יש הרבה.. בזמן האחרון זה- "יש יופי גם בהרגלים.." השורה שהכי כיף לשיר במקלחת-הכללל השורה שאתם נוהגים לזייף -"בואי אליי, תהיי בעדי, את אף פעם לא אהבת אותי" (מה זה ה"אותי" הזה לעזזאל?) השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש-אין אחת כזו.. אבל בהתחלה נגנבתי מ- "רוצים.. פצצות לפנים.." השורה שלעולם לא תצליחו לשיר בסולם המתאים- השורה שתמיד רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול- השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו-"כתבת שמצאת אהבה.." השורה שלכם-"רצחו שלום בכיכר" השורה המיותרת-"ולמה הדתיים נראים מסוממים" הכללה מטופשת השורה החסרה- השורה שמתאימה לכם כרגע-"הפרחים שבך בין כל הקוצים שבי" השורה האהובה- כמעט הכל..

yafit17

New member
יאייי יאייייאיייי

השורה הכי מצחיקה זה רק הלב שכואב לך את תדאגי זה רק הלב השורה הכי נוגעת-רומיאו ויוליה היו נפרדים אם הם לא היו מתים השורה שגורמת לבכות-את ישנה גם הוא במיטה אבל לא בשלך השורה המרגשת רצחו שלום בכיכר ראיתי מול עיני איך הוא נגמר והתברר שאיש דתי בלי אלוהים ראה יותר מידי שלטים ועוד חייך במעצר מתי אתם תבינו כבר שהאשמה עלינו השורה שאף פעם לא הבנתם- אין כזאת... השורה שנמצאת אצלכם באווי-זה לא חובה לחיות זו זכות ליהיות חיים והחיים הם מסריחיםםםםםםםם השורה שלכם ושל : 1. 2. 3. אז תיקח ת'כדור שיעיף אותך הרחק מכאן הם בסוף ימצאו אותך מת יכתבו שההית שותק אם מים רק יכלו לדבר מה ההית אומר? ההית צועק לכולם תסתכלו זהו סוף העולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם . השורה שאתם הכי אוהבים, אבל אביב תמיד שוכח לשיר -תני לו לברוח אניי לא הכי אוהבת אותה אבל אף פעם לא שמעתי אותו שר אותה הוא תמיד מתחיל את השיר עם תני לו ללכת השורה שאתם צורחים בהופעה-הבית האחרון של סוף העולםםםם השורה שמזכירה לכם פנים שאולי רציתם לשכוח-מה זה פה עברי לידר? חחח בטח קנית ת'תקליט שאהבתי נורא השורה שלא משנה מה,תמיד תתאים לרגע-פרפר ביקש אל החופש השורה שהייתם מתים להגיד למישהו בפנים- הוא יושב למעלה ורואה איך אנו פה הורסים את החיים ואיך אפשר לחיות עם שם כזה אלוהיםםםםם השורה שלעולם לא תשכחו-לכולנו יש רק סוף אחד השורה שכתבתם הכי הרבה פעמים על השולחן בבצפר- עם הזמן הכל חולף השורה שהכי כיף לשיר במקלחת-לא זה לא יהיה השיר שלנו השורה שאתם נוהגים לזייף כולןן אני זייפנית איומההה השורה שמפתיעה אתכם כל פעם מחדש האבא מזיין ת'בת הוא גמר שהיא צרחההה השורה שתרצו לשמוע כשתפתחו את הרדיו-אמהות ואבות החינוך נוראי השורה שלכם-שה' ברא את החושך הוא ברא לנו ירח שיראו איך אנחנו בודדים השורה המיותרת אין כאלה אצל אביב

למעלה