שאלון תחקיר בטחוני

שאלון תחקיר בטחוני

במקום בו ממלאים חברים/ מכרים וממליצים יש שורה בה כתוב "שם האב" ומיד אח"כ מס' ת.ז. הכוונה היא לת.ז של הפרט, ולא של אביו, נכון?

Tesseract

New member
עד כמה שאני זוכר..

נדרשת רק תעודת הזהות של הממליץ, ולא של אביו. בכל מקרה, אם לא קיימת שורה נוספת למילוי מס' תעודת זהות עבור אותו ממליץ, אז סביר יותר שנדרש זה שלו, ולא של אביו.

מנצל"ש לעצמי

יש כאן מישהו שבאמת התקשרו למורים/חברים/ממליצים שלו שרשומים בשאלון של התחקיר?

SuGaRBabe1

New member
לחברה שלי התקשרו למחנכת שלה

ולחברה אחרת שלי קבעו פגישה עם אחת החברות שהיא רשמה..

Kick SsS

New member
לא סתם התקשרו

הגיעו לביצפר שלי ודיברו עם המחנכת שלי.

בקשר למורים אני לא יודעת

אבל אל החברים שרשמתי לא התקשרו, וגם כשחברה שלי רשמה אותי בתחקיר שלה לא התקשרו אליי. לממליצים לא התקשרו, אלא אם כן התקשרו ואני לא יודעת מזה...

התקשרו אליי בקשר לתחקיר של חבר

של חברה טובה שלי. עתודאי שהתגייס. ותחקרו אותי שעה רק על חברה שלו.

lumiere noire

New member
כן

התקשרו לחברה שלי כדי לשאול עלי. לגבי המחנכת, אני לא ממש בקשר איתה אז אין לי מושג אם שאלו אותה עלי, אבל בזמנו (כשהתקשרתי אליה לבקש פרטים בשביל התחקיר) היא אמרה לי שכבר התקשרו אליה כמה פעמים מהמודיעין (כדי לשאול על תלמידים אחרים). אחת החברות שלי טוענת שהיא מכירה בחורה שהצבא שתל מישהו בבית הספר שלה כדי שידווח על ההתנהגות היומיומית שלה. בקיצור, כנראה שהצבא לוקח את זה ברצינות.

ברצינות כן, אבל לא הצבא.

אלא השב"כ.

adi dion

New member
../images/Emo79.gifתגידו, בקשר לזה...

קבעו איתי פגישה בקשר לתחקיר של חברה שלי... מישהו יכול להגיד בערך מה הם שואלים?

Amazing18

New member
או שכולכם שקרנים

או שאני פשוט לא מעניינת..... בתחקיר שבע"פ [פאקינג 4 שעות בחדר של 4 קירות עם מישו!] הוא הסביר לי שרק ובמידה וקיימת אי התאמה בין השיחה שלנו כרגע לבין מה שמילאתי בטפסים - אכן תתקיים בדיקת פוליגרף במקרה הגרוע ובמקרים הטובים יזומנו לשיחה אישית/טלפונית כל מי שכתוב בטפסים. אז או שכולכם פילספתם, או שבאמת לא שמו עלי ;<

מה זה בדיוק תחקיר בטחוני?

ולמה הצבא מתקשר לאנשים הקשורים לאותו אדם? סליחה על הבורות...

../images/Emo26.gif

תחקיר בטחוני זו בדיקה אשר קובעת האם לאדם יש אישור לעסוק בתפקיד בו יש חשיפה לתכנים מסווגים. זה מיועד לחיילים בצבא; החל מפקידים, מפעילי מערכות בקרה(בחה"א למשל), פקחי טיסה, לוחמים ביחידות מסויימות(צוללות זו דוגמא טובה), אנשי מודיעין כמובן, וכמו כן גם מחוץ לצה"ל; בשב"כ, במוסד ואפילו בנתב"ג. בתחקיר מציינים מורים בעבר, חברים, וממליצים, שלפעמים יוצרים איתם קשר בשביל פרטים נוספים לצורך קביעת הסיווג. את התחקיר עורכים אנשים מיחידה של השב"כ שזה התפקיד שלה.

למעלה