שאלון נחמד וקליל - להחיית הפורום!:)

count on me

New member
שאלון נחמד וקליל - להחיית הפורום!:)

כולםם ישנים תודעתיתת?!?... יאללה תהנו, נחמדד! :) עבר שם המורה בכיתה א': הזיכרון הראשון שלך האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? האם נהגת לאכול דברים מוזרים? המקצוע הראשון שנכשלת בו: המקצוע האחרון שנכשלת בו: האם עברת דירה? איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? השיר האחרון ששרת: הדבר האחרון שצחקת בגללו: הפעם האחרונה שבכית האדם האחרון שראית: הדבר האחרון שאמרת: " הדבר האחרון שאכלת: הדבר האחרון ששתית: השיר האחרון ששמעת: הדיסק האחרון שקנית: הפעם האחרונה שעזרת לאמא: הדבר הכי מטורף שעשית: הווה שיער נוכחי: בגדים נוכחיים: תכשיטים נוכחיים: חבר?: אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: האם את עייפה?: את מי את הכי רוצה לחבק? ממה הכי נמאס לך? את מי היית רוצה להרוג? עתיד מה הקריירה שלך הולכת להיות? איפה את הולכת לגור? כמה ילדים את רוצה?: באיזה סוג של מכונית תנהגי? איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום? חושבת הרבה על העתיד?: מפחדת ממנו? וקצת בכללי להקות אהובות: ספר אהוב: סופרת אהובה: ... צבע אהוב? איבר שהכי מושך אותך: את שמחה כש...: האם את חושבת יותר מדי? אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: קפה אהוב: ריח אהוב: מה מכעיס אותך: מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: חדר אהוב בבית: מקום אהוב בעולם: מקצוע שנוא: אוהבת את בצפר? נרדמת בשיעורים? מעשנת? נפגעת (רגשית) בקלות? נותנת מעצמך? אוהבת לפוצץ נייר בועות? לועסת דברים? אוהבת להתקלח? אוהבת להתעטש? שונאת שנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)? אכפת לך מאיכות הסביבה? חוסכת כסף למשהו מיוחד? אוהבת חולצות גזורות? אוהבת לטייל? אוהבת כפכפים? לובשת בוקסר? שמש או גשם? קר לך או חם לך? ילדותית?.

count on me

New member
אני עונהה...שאלון נחמדד!

עבר שם המורה בכיתה א': מיכל ( אם אני לא טועה... הזיכרון הראשון שלך: טביעה בברכה האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לפעמים, אהבתי כדורגל וכל ספורט - שאז הוגדר כבן... האם נהגת לאכול דברים מוזרים? אפילו אפונה אני לא אוכלת... המקצוע הראשון שנכשלת בו: אנגלית המקצוע האחרון שנכשלת בו: מתמטיקה האם עברת דירה? כן איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מאתגרת השיר האחרון ששרת: everytime we touch הדבר האחרון שצחקת בגללו: ואוו לא זוכרת, הרבה. הפעם האחרונה שבכית: היופ האדם האחרון שראית:אמא הדבר האחרון שאמרת: "אני אסדר את זה" הדבר האחרון שאכלת: עוגת מוס שוקולד/עודת גלידה...חח הדבר האחרון ששתית: מים הדיסק האחרון שקנית: מירי מסיקה/הראל מיואל הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום :) עכשיו :) הדבר הכי מטורף שעשית: ואוו יש הרבה הווה שיער נוכחי: חום כהה עם גוונים בגדים נוכחיים: מכנס עד הברך לבן עם חולצה חומה וזהב תכשיטים נוכחיים: קעקוע נחשב? חבר?: חברים המון...חח כרגע אין אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: - חסוי - האם את עייפה?: קצת :/ את מי את הכי רוצה לחבק? את הכלבה שלי... ממה הכי נמאס לך? יש...אבל למה להכינס לזה?!? סתאםם בשביל לבאס?! את מי היית רוצה להרוג? את השנאה שבעולם... עתיד מה הקריירה שלך הולכת להיות?פסיכולוגית/פסיכאטרית + מנחה במיכא"ל, מנחה בפרויקטים שונים+ כל דבר הקשור לנתינה ..:) איפה את הולכת לגור? אם לא בארץ כנראה בהולנד...:) כמה ילדים את רוצה?: 4 באיזה סוג של מכונית תנהגי? ספורט איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום? איפה שאני רוצה חושבת הרבה על העתיד?: כן מפחדת ממנו? לא, הוא תלוי בי וקצת בכללי להקות אהובות: אין ספר אהוב: מלאא סופרת אהובה: מלאא צבע אהוב? סגול, לבן, כחול (כתום) איבר שהכי מושך אותך: שפתיים ועיניים את שמחה כש...: שומעת מוסיקה, מרגישה שהצלחתי לסייע למישהו, שאני עושה למישהו "את היום...", שאני רואה חיוך אמיתי. האם את חושבת יותר מדי? כן, מנסה להפחית אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: אם יכולה - אני יכולה אם אני רוצה. קפה אהוב: לא אוהבת קפה ריח אהוב: מלאא, כל סיטואציה בחיים ריח אחר. מה מכעיס אותך: שקרנים, אנשים צבועים, טיפשים(בכוונה), שאני יודעת שאני ייכולה ולא הצלחתי, שלא מתיחסים אלי כמו שאני ראויה. מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: להקשיב, להאמין באנשים ולחזק אותם, יצרתיות, רגשיות חברתית. חדר אהוב בבית: שלי, סלון מקום אהוב בעולם: הדימיון שלי מקצוע שנוא: לא שונאת - פחות אוהבת אוהבת את בצפר? כן..מוזר?! נרדמת בשיעורים? חח לא בשיעור אבל בהרצאה לא בביה"ס...חחח מעשנת? לאא נפגעת (רגשית) בקלות? הכל יחסי נותנת מעצמך? למען החברה ?!? - כן, לצרכים אחרים....אהממ..תלוי למי..:p אוהבת לפוצץ נייר בועות? כן לועסת דברים? לפעמים... אוהבת להתקלח? כן אוהבת להתעטש? לא שונאת שנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)? פשוט לא אוהבתת אכפת לך מאיכות הסביבה? כן חוסכת כסף למשהו מיוחד? לחסוך תמיד טוב.. אוהבת חולצות גזורות? מסתדרת... אוהבת לטייל? מאודד, במיוח בטבע ואתגריםם..:) אוהבת כפכפים? כן לובשת בוקסר? כרגע? שמש או גשם? ביחד...יש קשת בענן... קר לך או חם לך? יש משהו באמצע.? ילדותית?.שבא לי ...! נחמדד ביותרר :)

עונה

שם המורה בכיתה א': לילך הזיכרון הראשון שלך הפעם: הראשונה בגן האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? כן... האם נהגת לאכול דברים מוזרים? אני עדיין נוהגת לאכול אותם...
המקצוע הראשון שנכשלת בו: עיברית המקצוע האחרון שנכשלת בו: אנגלית האם עברת דירה? כן איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? נחמדה השיר האחרון ששרת: שיר להעלאת המורל!!! הדבר האחרון שצחקת בגללו: שיר להעלאת המורל!!! הפעם האחרונה שבכית: אה.................... האדם האחרון שראית: אמא שלי הדבר האחרון שאמרת: "אני הולכת לקחת משהו" הדבר האחרון שאכלת: ארוחת ערב הדבר האחרון ששתית: מיץ פטל השיר האחרון ששמעת: שיר להעלאת המורל!!! הדיסק האחרון שקנית: של נינט הפעם האחרונה שעזרת לאמא: לפני שעה הדבר הכי מטורף שעשית: עליתי על הרכבת הרים עם 3 לופים ובורג הווה שיער נוכחי: חום כהה גלי ופזור בגדים נוכחיים: טישרט וג'ינס תכשיטים נוכחיים: אין חבר?: אין אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: בני דודים שלי האם את עייפה?: לא את מי את הכי רוצה לחבק? את ----- ממה הכי נמאס לך? מהמשקל את מי היית רוצה להרוג? אוהו...יש הרבה :]]] עתיד מה הקריירה שלך הולכת להיות? שפית או מנהלת מסעדה איפה את הולכת לגור? לא יודעת... כמה ילדים את רוצה?: 2 באיזה סוג של מכונית תנהגי? לא יודעת... איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום? בפריז או שויץ, מגשימה את החלום שלי חושבת הרבה על העתיד?: לא מפחדת ממנו? לא וקצת בכללי להקות אהובות: ? ספר אהוב: אורי, האסופית, הנסיך הקטן, מומו סופרת אהובה: אה....לא יודעת צבע אהוב? אדום!!!!! איבר שהכי מושך אותך: ממממ........ את שמחה כש...: כשאני שמחה
האם את חושבת יותר מדי? לפעמים אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: כאן קפה אהוב: נס קפה, ואם משקה חם אז שוקולטה ריח אהוב: של נר כבוי מה מכעיס אותך: דברים טיפשיים שאני עושה מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: אני...............................
חדר אהוב בבית: החדר שלי מקום אהוב בעולם: ? מקצוע שנוא: אנגלית אוהבת את בצפר? בערך נרדמת בשיעורים? לא מעשנת? לא נפגעת (רגשית) בקלות? כבר לא נותנת מעצמך? כן אוהבת לפוצץ נייר בועות? כן!!!!!!!!! לועסת דברים? כן אוהבת להתקלח? לא ממש אוהבת להתעטש? לא ממש (יש לי אפצ'י מצחיקים כאלה...קטנים ותמיד באים ביחד =))) שונאת שנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)? כן אכפת לך מאיכות הסביבה? כן חוסכת כסף למשהו מיוחד? לא אוהבת חולצות גזורות? לא אוהבת לטייל? בערך אוהבת כפכפים? לא לובשת בוקסר? לא שמש או גשם? גשם קר לך או חם לך? פושר לי ילדותית?.קצת תודה על השאלון :]]]]]]] ממליצה לענות

לילי27

New member
עונה.

עבר שם המורה בכיתה א': איילת ובאמצע השנה באה יונת. הזיכרון הראשון שלך: נפרדת מהדובי שלי בגיל 5. האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא שאני זוכרת... האם נהגת לאכול דברים מוזרים? חחח לא. המקצוע הראשון שנכשלת בו: אמ...זה היה השנה, בביולוגיה. המקצוע האחרון שנכשלת בו: ביולוגיה... האם עברת דירה? כן, מראשון. איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מדהימה. השיר האחרון ששרת: "אחרי הכל" הדבר האחרון שצחקת בגללו: בגלל רוני. הפעם האחרונה שבכית: אמ...לפני יומיים או שלושה. האדם האחרון שראית:אח שלי. הדבר האחרון שאמרת: "הם חוגגים שמחת תורה" הדבר האחרון שאכלת: בייגלה. הדבר האחרון ששתית: מים. השיר האחרון ששמעת: "בובה" הדיסק האחרון שקנית: "נינט טייב- יחפה" הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום, להוציא כביסה מהמייבש. הדבר הכי מטורף שעשית: לבגוד באמון של חברה כדי להציל אותה. הווה שיער נוכחי: מתולתל, חום כהה. בגדים נוכחיים: מכנס כתום עד הברך וחולצה שחורה עם הדפס לבן. תכשיטים נוכחיים: 2 טבעות מכסף. חבר?: אין. אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: נועה. האם את עייפה?: כן=] את מי את הכי רוצה לחבק? את אמא. ממה הכי נמאס לך? מהלחץ של הלימודים. את מי היית רוצה להרוג? אף אחד. עתיד מה הקריירה שלך הולכת להיות? פסיכולוגית או משהו שעוסק במדעי החברה. איפה את הולכת לגור? בישראל. כמה ילדים את רוצה?: לא יודעת עדיין... באיזה סוג של מכונית תנהגי? אין לי מושג איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום? איפה שאני אהיה מאושרת ואגשים את עצמי. חושבת הרבה על העתיד?: יחסית כן. מפחדת ממנו? לא. וקצת בכללי להקות אהובות: בית הבובות, וכל מיני לא מוכרות... ספר אהוב: "פרויד ומעבר לו", "השחף", "נערה עם עגיל פנינה" ובטח שחכתי חלק... סופרת אהובה: ...אין אחת מסוימת. צבע אהוב? כתום, אדום, כחול. איבר שהכי מושך אותך: עיינים. את שמחה כש...: אני מצליחה, אני מרגישה מועילה, עוזרת לאנשים. האם את חושבת יותר מדי? חושבת הרבה, לא יודעת עם יותר מדי. אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: תמיד פה. קפה אהוב: ריח אהוב: אוווו יש המוןן! מה מכעיס אותך: המון דברים: אי צדק, רוע ואכזריות של אנשים, התעללות בבע"ח, צביעות ופוזה, שקרים, אנשים שמרשים לעצמם יותר מדי. מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: להקשיב לתמוך ולתת עצות. חדר אהוב בבית: שללי :) מקום אהוב בעולם: יש הרבה. מקצוע שנוא: משפט עברי. אוהבת את בצפר? תלוי מתי חחח נרדמת בשיעורים? לא. מעשנת? לא. נפגעת (רגשית) בקלות? כן. נותנת מעצמך? כן. אוהבת לפוצץ נייר בועות? מאוד=] לועסת דברים? מסטיקים. אוהבת להתקלח? כן. אוהבת להתעטש? חחח לפעמים. שונאת שנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?מאודד אכפת לך מאיכות הסביבה? מאוד. חוסכת כסף למשהו מיוחד? כן, לנסיעה להולד לנועה. אוהבת חולצות גזורות? לא. אוהבת לטייל? מאוד. אוהבת כפכפים? כן. לובשת בוקסר? לא. שמש או גשם? גשם. קר לך או חם לך? בסדר לי. ילדותית?.כשאני רוצה. אחלה שאלון, תודה אדרי.

sexytomato

New member
הנה הגיחה התקופתית שלי

עבר שם המורה בכיתה א': לילי הזיכרון הראשון שלך: אה.. אני יושבת במעון ורואה מולי ילד ג'ינג'י שמנסה ללכת ומועד כל 3 צעדים בערך. האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא נראה לי. אהבתי מכוניות על שלט, אבל לא יותר מזה.. האם נהגת לאכול דברים מוזרים? אמ... הכי מוזר שאני יכולה לחשוב עליו זה שאהבתי בהפסקת אוכל בגן לקחת פרוסת לחם ולשים עליה בצל ירוק :S המקצוע הראשון שנכשלת בו: מתמטיקה. המקצוע האחרון שנכשלת בו: מתמטיקה. זה גם המקצוע היחיד, בעצם. האם עברת דירה? מספר פעמים. איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? לא יודעת.. חמודה? השיר האחרון ששרת: שעתיים אחרי- אפרת גוש. הדבר האחרון שצחקת בגללו: זה לא באמת מצחיק, אבל עשיתי סימולציה לפסיכומטרי והיו שם כמה דברים שדיברתי עליהם אתמול בקטעי הקריאה ובאנלוגיות. סתם בדיחות פרטיות. הפעם האחרונה שבכית: לא זוכרת
האדם האחרון שראית: סבתא הדבר האחרון שאמרת: "מה?" הדבר האחרון שאכלת: מסטיק. הדבר האחרון ששתית: מים. השיר האחרון ששמעת: the strokes- alone, together הדיסק האחרון שקנית: the kooks- inside in, inside out הפעם האחרונה שעזרת לאמא: כל פעם שהיא מגיעה אני נושאת את הדברים שלה למטבח ואני מסדרת את החדר פעם בשבוע.. =\ הדבר הכי מטורף שעשית: אני לא עושה דברים מטורפים. הווה שיער נוכחי: עד אמצע הגב, גלי עם מעט בקבוקים, הצבע נתון למחלוקת. בלונד כהה/חום אלגנט/חום שוקולד. אפשר גם סתם להגיד שטני-חום. בגדים נוכחיים: פיג'מה. גופייה ומכנסון. תכשיטים נוכחיים: צמיד כסף מקסים שקיבלתי מחברה שלי ליומולדת 16. חבר?: כמעט :) אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אותו כמעט. האם את עייפה?: קצת, לא ממש. את מי את הכי רוצה לחבק? את אותו כמעט. ממה הכי נמאס לך? מישהו מהכיתה. את מי היית רוצה להרוג? אני לא שואפת להרוג מישהו. עתיד מה הקריירה שלך הולכת להיות? אין לי מושג. איפה את הולכת לגור? בארץ, בע"ה. איפשהו בשרון, בע"ה. עזבו בע"ה, בעזרת עצמי :) כמה ילדים את רוצה?: 1-2 באיזה סוג של מכונית תנהגי? מה שיהיה. איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום? מסודרת בחיים. חושבת הרבה על העתיד?: בערך. מפחדת ממנו? קצת. וקצת בכללי להקות אהובות: דה סטרוקס, הוט הוט היט, בלר, ארקטיק מאנקיז, יוני בלוך ספר אהוב: ספר- "העבד", של יצחק בשביס זינגר. סופר- אממ.. אריך קסטנר? סופרת אהובה: ג'יין אוסטן, טובה יונסון P: צבע אהוב? ורוד איבר שהכי מושך אותך: עצמות לחיים ולסת. את שמחה כש...: מחבקים אותי מכל הלב. האם את חושבת יותר מדי? קצת. אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: קיימברידג', אנגליה. קפה אהוב: אייס. P: ריח אהוב: הבושם שלי
מה מכעיס אותך: בורות מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: אופטימית. חדר אהוב בבית: החדר שלי. מקום אהוב בעולם: קיימברידג', אנגליה. מקצוע שנוא: היה מחשבים, אבל סיימתי עם זה, אז ספורט. אוהבת את בצפר? כן. מאוד. נרדמת בשיעורים? לא. מעשנת? חלילה. נפגעת (רגשית) בקלות? אני חושבת שכן, אבל לא מכל שטות. נותנת מעצמך? כן. אוהבת לפוצץ נייר בועות? לא ממש, קצת. לועסת דברים? מסטיק וציפורניים =\ אוהבת להתקלח? כן. אוהבת להתעטש? לא. שונאת שנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)? כן. אכפת לך מאיכות הסביבה? כן. חוסכת כסף למשהו מיוחד? לא. אוהבת חולצות גזורות? קצת. אוהבת לטייל? תלוי איפה. אוהבת כפכפים? לא יותר מדי. לובשת בוקסר? לא. שמש או גשם? שמש! קר לך או חם לך? נעים לי לכיוון הקריר. ילדותית? קצת.

pilpelmemule

New member
גמאני רוצה XD

שם המורה בכיתה א': ציפי הזיכרון הראשון שלך?: לאדעת חח האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? כן.. שיחקתי כדורגל מלא עם הבנים XD אבל גם בובות עם הבנות אז לאדעת.. האם נהגת לאכול דברים מוזרים? אמממ אכלתי נמלה פעם וחול ודשא.. המקצוע הראשון שנכשלת בו: אני באמת לא חושבת שזה קרה לי בינתיים.. וואוו אני גאה! הכי נמוך היה 60 נראה לי.. המקצוע האחרון שנכשלת בו: כנ"ל האם עברת דירה? נופ. איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? אממ חביב השיר האחרון ששרת: alexisonfire- this could be anywhere in the wourld רק את הפזמון.. אם הייתי שרה את הבתים היה הולך לי הגרון.. הדבר האחרון שצחקת בגללו: אממ הספר שלי:) היה שם קטע נורא מצחיק הפעם האחרונה שבכית: אממ מהפרק האחרון של פושיגי יוגי האדם האחרון שראית: אמא חח הדבר האחרון שאמרת: שיו אין לי מושג לא שמתי לב כ"כ הדבר האחרון שאכלת: בגט טעים נורא:) עם אבוקדו יאמי הדבר האחרון ששתית: נס קפה יאמי:) השיר האחרון ששמעת: billy talent- red flag הדיסק האחרון שקנית: מזמן לא קניתי... חחחח שכחתי כבר הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום:) הדבר הכי מטורף שעשית: וואוו אני לא בנאדם של דברים מטורפים.. הווה שיער נוכחי: אממ חום ארוך כזה בגדים נוכחיים: חולצה כחולה כזאת וגי'נס תכשיטים נוכחיים: אממ שרשרת חבר?: נופ אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: קשהה.. לאדעת חחחח האם את עייפה?: כן את מי את הכי רוצה לחבק? אממ לאדעת.. ממה הכי נמאס לך? זה בכלל קשה!!! אני ממש לא יודעת.. נורא נחמד לי ברגע זה נו.. את מי היית רוצה להרוג? וואוו מה זאת השליליות הזאת? תראו כמה נפלא היום.. עתיד מה הקריירה שלך הולכת להיות? אין לי מושג.. איפה את הולכת לגור? לא יודעת.. בארץ אני מניחה.. כמה ילדים את רוצה?: 2 או 3 או משהו באיזה סוג של מכונית תנהגי? לא יודעת חחחח איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום? אמממ מאושרת נו.. חושבת הרבה על העתיד?: לא ממש חחח מפחדת ממנו? לפעמים וקצת בכללי להקות אהובות: ה-מ-ו-ן!!!! ספר אהוב: עכשיו אני בשני בסדרת רשומות רומח הדרקון ולא האמנתי על עצמי שאני אתמכר לפנטזיה! סופרת אהובה: ... אנערף צבע אהוב? כחול שחור אדום סגול.. אני אוהבת הרבה! איבר שהכי מושך אותך: שיער חחחח את שמחה כש...: יש כלי נגינה באזור! האם את חושבת יותר מדי? לפעמים חח ולפעמים בכלל לא XD אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: נו.. נחמד לי כרגע איפה שאני נמצאת.. קפה אהוב: איככ קפה ריח אהוב: חחחחחחחח (סתם הצחיק אותי חח) מה מכעיס אותך: הממפפפ... די. אני שמחה כרגע נו. מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: אני לא ממש יודעת.. אבל אני בסדר בכללי. חדר אהוב בבית: אמממ העליית גג עם התופים והסלון עם הפסנתר החשמלי החמודי והחדש שלי והחדר עם הגיטרה של אחי. מקום אהוב בעולם: בית חחחח מקצוע שנוא: ספורט וספרות
אוהבת את בצפר? תלוי. שיעור מוזיקה :) נרדמת בשיעורים? תלוי איזה (ספרות!) מעשנת? לאא איככ נפגעת (רגשית) בקלות? יש מצב נותנת מעצמך? נראה לי.. תלוי למי |: אוהבת לפוצץ נייר בועות? חחח מה?? לועסת דברים? חחחחח רק טופי אוהבת להתקלח? כן:) אוהבת להתעטש? חחחח לא שונאת שנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)? לפעמים אכפת לך מאיכות הסביבה? לפעמים חח חוסכת כסף למשהו מיוחד? לא כרגע.. קניתי מה שרציתי אוהבת חולצות גזורות? לפעמים אוהבת לטייל? לפעמים חחחח אוהבת כפכפים? יאפ לובשת בוקסר? נופ שמש או גשם? גשם:) קר לך או חם לך? פושר חחחח ילדותית?. לפעמים P:

למעלה