שאלון הכרות עם אנשים הפורום

L P B o Y

New member
שאלון הכרות עם אנשים הפורום

אולי אתם מכירים אחד את השני אבל אני לא אז הכנתי שאלון קטן.. תענו עליו!
שם: גיל: גובה: מידת נעליים: מאיפה אתה בארץ?! פירסינג: קעקועים: תאריך לידה: מזל: עדה: אחים/אחיות: תכונה טובה: תכונה לא טובה: צבע עיניים: מסנג'ר: אייסיקיו: תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: שיר אהוב של לינקין: שיר אהוב לא של לינקין: יש חבר\ה? תענו ותהנו

L P B o Y

New member
ואני עונה ראשון לעצמי =]

שם: גל גיל: 17 גובה: 178 מידת נעליים: 43 מאיפה אתה בארץ?! קיבוץ אחרי יקנעם שנקרא גלעד. פירסינג: 1.. ליפרינג. קעקועים: אין תאריך לידה: 26.4.88 מזל: שור עדה: חצי עירקי רבע ישראלי ורבע יווני אחים/אחיות: 2 אחים ואחות, קטנים תכונה טובה: כנות תכונה לא טובה: כנות צבע עיניים: דבש מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 171184494 תמונה שלך: <בצד> יש
להקה אהובה: לינקיןןן שיר אהוב של לינקין: A Place For My Head שיר אהוב לא של לינקין: המממ זה קשה.. Duality--Slipknot יש חבר\ה? לא. נמנמ תהנו

Beautiful Scar

New member
חי אני רבע עירקית רבע מרוקאית ורב

+ע רומניה!
אתה נראה יווני! גרר אני מבינה שאסור לכם להיתחתן עם ישראלים או עדות אחרות^___^

L P B o Y

New member
חחח מה?

לא ממש.. אנחנו כבר לא איכפת לנו מעדות חח זה בולשיט
ותודה לכל הבנות חח וגם לבנים

SAMAR

New member
יקנעם!!!!

הוווו...
חחחחחח איפה זה? חחחחח איזה יאמי!!!

mirrra

New member
מה לא עושים בשביל חדשים ../images/Emo3.gif

שם: מירה. [שיסטיק, אם אתה מתעקש.] גיל: 15 וחצי גובה: 158 נראה לי
מידת נעליים: 39 מאיפה אתה בארץ?: ב[עעע]ת ים. פירסינג: הליקס...וסתם 5 חורים רגילים באוזניים קעקועים: נופ תאריך לידה: 14.3.90 מזל: דגים..איכס! עדה: מזה הגזענות הזאת!? אמ..אשכנזיה. אשכנזית. איך אומרים את זה? חח אחים/אחיות: אחות תכונה טובה: ציניות [?] תכונה לא טובה: פיי..אממ..לאידעת. יש הרבה..חח צבע עיניים: תכלת-ירוק-תורכיז משו כזה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אה..לא. תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: אין לי אהובה..זה אכזרי לבקש ממני לבחור אחת מתוך ה150 או משו כזה. חח שיר אהוב של לינקין: place for my head/ by myself אין יל מוששג למה בחרתי את אלה, הם לאוו דווקא האהובים..חח שיר אהוב לא של לינקין: איי..ברח לי השם שלו..ואין יל את השירים על המחשב הזה.. הוא מתחיל כזה "פוקס, אייד לייק טו אינדרדרוס יו מיסטק קאבללללללל" משו כזה
יש חבר\ה? לא. לא ממש..חח עניתי ונהניתי

mirrra

New member
אהה חחח

פאק אני מפגרת =/ ב"שיר אהוב לא של לינקין" הייתי בטוחה שרשום השיר הלא אהוב של לינקין.. אז..יש מלא. חח.

KaUrO DoNo

New member
עונה =]

שם: הילית גיל: אוטוטו 19 גובה: מטר 60 מידת נעליים: 38/39 מאיפה אתה בארץ?! אילת פירסינג: יש רק בטבור...הצבא הכריח אותי להוריד =[ קעקועים: בקרוב יהיה.. תאריך לידה: 20/10/1986 מזל: מאזניים רולזזז עדה: אשכנזיה.. אחים/אחיות: 2 גדולים תכונה טובה: כנה,מצחיקה תכונה לא טובה: ביישנית צבע עיניים: כחול מסנג'ר:[email protected] אייסיקיו:135230989 תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: לינקין!!! שיר אהוב של לינקין: אממממ Numb שיר אהוב לא של לינקין: יש מלאאאאא יש חבר\ה? לא =/

למעלה