שאלה

• פותח הנושא ora9
  • פורסם בתאריך

ora9

New member
שאלה

לויס וקלארק יהיו מתישהו ביחד בסמולויל? אם כן מתי?

always be me mc

New member
הלוואי שלא../images/Emo70.gif

אלא אם כן אני ממש ממש אחבב את לויס הרבה יותר מלאנה אבל כרגע אני לא

darklighter

New member
אני בעד לויס עם קלארק../images/Emo99.gif../images/Emo190.gif

לאנה כבר מיצתה את עצמה והיא מעצבנת:[

aerynsun

New member
וגם אתה מיצית את עצמך עם הערה הזאת

יש הפתעות עם לאנה בעונה חמישית ושישית.

ykay

New member
../images/Emo58.gif-ע5 אווף עם לאנה הזאת !!!

היא פשוט יוצאת מפגרת בעונה החמישית ! פעם אחת לקס "חוטף כדור בשבילה" (בטח בשבילה, לא בשביל לנסות להסתיר את הסוד שלו, שהוא לא סיפר לה..) והיא שוכחת את עשרות הפעמים שקלארק הציל אותה ! מטומטמת ! היה עדיף שתמות כבר בעונה הזאת או שקלארק היה מספר לה בכל מקרה את האמת, הרי אבא שלו מת גם ככה בפרק שבו בוא בוחר אם לספר או לא!!! ככה קלארק היה יוצא מההססנות המעצבנת הזאת, ואנחנו לא היינו צריכים לראות את הזוג הכי נראי בעולם לקס-לאנה ! חייבים לתת לקלארק את השכל שיבין שהוא חייב לספר לה ! הוא לא יכול להפסיד מזה כלום !

always be me mc

New member
../images/Emo58.gif

האמת שלקס ולאנה דווקא חמודים ביחד
ותאמין לי שקלארק היה מהססן מעצבן גם בלי לאנה ועם לויס זה פשוט האופי שלו בסדרה בתור בן נוער(שמסתיר גם סוד) למרות שאני מסכימה אתך עם זה שקלארק צריך כבר לספר לה. החלק הזה שהוא לא מספר באמת מתחיל להיות ממש מעצבן ולדעתי דבר שיותר מעצבן מחוסר ההבנה של לאנה אלו התירוצים(שרובם מסתכמים בשתיקה או בחיוך) המגוחכים והבלתי מוסברים של קלארק(יש גבול לכמה פעמים הוא יכול להשתמש בהם או שלא?) אני באמת מקווה שהוא יגלה בקרוב.. ממש בקרוב וזה ישאר כך ולדעתי זה יגרום לכך שבסוף הסדרה הוא יצטרך דבר לבחור או בין לאנה ללואיס או בין להשאר בסמולוויל או ללכת למטרופוליס לסיכום: אז בנוגע לגילוי קלארק ללאנה אני לגמרי מסכימה איתך אבל בנוגע ללאנה-לקס ולאנה באופן כללי אני חולקת עליך וגם זה בסדר כי איש באמונתו יחיה

למעלה